Název závodu Termín / start Místo Délka tratí / Druh závodu
Doporučujeme
Běžecká tour VAŠÍ LIGY v Plzni (3)
úterý
26. června 2018
18:00
Plzeň, Rokycanská 1171/6
Plzeňský
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Otevřený přebor SABZO v přespolním běhu
úterý
26. června 2018
18:00
Praha 4, Velký altán v Krčském lese
Praha
3,6 km
Kros
Detail závodu
RM Hradecký pohár
úterý
26. června 2018
18:00
Hradec Králové, hráz vodní nádrže Biřička
Královéhradecký
8 km
Kros
Detail závodu
Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (7)
středa
27. června 2018
19:00
Praha 4-Braník, cyklostezka (U Kempinku 2)
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Velká cena Kunětické devítky
středa
27. června 2018
18:00
Ráby, parkoviště u Staročeské hospody
Pardubický
9 km / 4,5 km
Kros
Detail závodu
Letní test
středa
27. června 2018
16:00 (17:00)
Frenštát pod Radhoštěm, za pekárnou Lomná
Moravskoslezský
4,8 km
Silnice
Detail závodu
Triexpert Cup - Popůvky
středa
27. června 2018
18:00
Brno, Popůvky, na konci ulice Pod Vinohrady
Jihomoravský
7,9 km
Smíšený
Detail závodu
Běh Vídrholcem
čtvrtek
28. června 2018
18:45
Praha 9-Klánovice, železniční zastávka, od hospody Smolík 100 m vlevo
Praha
5,8 km
Kros
Detail závodu
Střížovická míle
čtvrtek
28. června 2018
18:00
Ústí nad Labem, Střížovický vrch (cca 0,5 km od vysílače)
Ústecký
2,1 km
Kros
Detail závodu
Memoriál MUDr. Vališe
čtvrtek
28. června 2018
16:30 (18:00)
Kuřim, u ZŠ Komenského
Jihomoravský
4,8 km
Smíšený
Detail závodu
Rock Point Horská výzva Krušné hory - long distance
pátek
29. června 2018
23:55
Boží Dar, radniční náměstí
Karlovarský
68 km
Smíšený
Detail závodu
Večerní závody v České Lípě
pátek
29. června 2018
18:00
Česká Lípa, atletický stadion U Ploučnice
Liberecký
1 hodina / 12 minut
Jiný
Detail závodu
Krajem bitvy u Kolína
sobota
30. června 2018
08:30 (10:00)
Nová Ves I u Kolína, MŠ (naproti kostelu sv. Václava)
Středočeský
9 km / 4,5 km
Smíšený
Detail závodu
Běh lužanskými hvozdy
sobota
30. června 2018
09:00 (11:30)
Lužany, kemp u rybníka Marešáku
Královéhradecký
8 km (M) / 5 km (Ž)
Smíšený
Detail závodu
Veřovický lesoběh
sobota
30. června 2018
10:00
Veřovice, areál AFC Veřovice
Moravskoslezský
20 km / 10 km / 5 km
Kros
Detail závodu
Rock Point Horská výzva Krušné hory - half distance
sobota
30. června 2018
09:00
Boží Dar, radniční náměstí
Karlovarský
42 km
Smíšený
Detail závodu
Rock Point Horská výzva Krušné hory - short distance
sobota
30. června 2018
10:00
Boží Dar, radniční náměstí
Karlovarský
18,2 km
Smíšený
Detail závodu
Lulečská šestka
sobota
30. června 2018
10:00
Nemojany, sokolovna
Jihomoravský
6 km
Smíšený
Detail závodu
Geroy
sobota
30. června 2018
Přerov, sportovní hala TJ Spartak
Olomoucký
10 km
Kros
Detail závodu
Štafetový běh Sněžka - Praha
sobota
30. června 2018
17:00
Pec pod Sněžkou, Obří Důl
Královéhradecký
202 km
Smíšený
Detail závodu
Běh okolo Vraní skály
sobota
30. června 2018
10:30
Černín u Zdic, náměstíčko
Středočeský
10 km
Smíšený
Detail závodu
Lichnovský amatérský běh PePa
sobota
30. června 2018
09:00 (11:00)
Lichnov, u kostela
Moravskoslezský
16 km / 6 km
Smíšený
Detail závodu
ŠnekRace
sobota
30. června 2018
09:00
Chřibská, koupaliště
Ústecký
5 km+
Kros
Detail závodu
Kozí stezkou podél Radbuzy
sobota
30. června 2018
10:00 (11:00)
Holýšov, jez řeky Radbuzy
Plzeňský
10 km / 5 km
Smíšený
Detail závodu
Běhy na Výhon
sobota
30. června 2018
10:00 (10:30)
Židlochovice, náměstí Míru
Jihomoravský
5,6 km / 1,8 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Běh na 2 míle Olomouc
neděle
1. července 2018
10:10
Olomouc, Smetanovy sady, fontána
Olomoucký
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Pardubická pětka na dráze
neděle
1. července 2018
10:00 (11:30)
Pardubice, Městský atletický stadion na Dukle (Čs. armády 2515)
Pardubický
5000 m
Jiný
Detail závodu
Mezinárodní běh Měška a Doubravky
neděle
1. července 2018
10:30
Meziměstí-Starostín, hraniční přechod
Královéhradecký
14 km
Silnice
Detail závodu
Jestřebí kros
neděle
1. července 2018
10:30
Chlívce u Náchoda, hospoda Fortuna
Královéhradecký
10,8 km
Kros
Detail závodu
Sprint proti radaru
neděle
1. července 2018
12:30
Kacanovy, Český ráj (u hotelu Králíček)
Liberecký
40-80 m
Jiný
Detail závodu
MUM - Moravský Ultramaraton / Lomnická etapa
pondělí
2. července 2018
14:00
Lomnice u Tišnova
Jihomoravský
43 km
Smíšený
Detail závodu
MUM - Moravský Ultramaraton / Boskovická etapa
úterý
3. července 2018
15:00
Boskovice, náměstí
Jihomoravský
44 km
Smíšený
Detail závodu
MUM - Moravský Ultramaraton / Blanenská etapa
středa
4. července 2018
15:00
Blansko, náměstí
Jihomoravský
43 km
Smíšený
Detail závodu
4. Běh pro zdraví
čtvrtek
5. července 2018
17:45
Karviná, park Boženy Němcové
Moravskoslezský
3 km
Silnice
Detail závodu
Běh pod Slunečnou
čtvrtek
5. července 2018
09:00 (10:00)
Moravský Beroun, areál hřiště TJ Granitol
Olomoucký
8,3 km
Kros
Detail závodu
MUM - Moravský Ultramaraton / Tišnovská etapa
čtvrtek
5. července 2018
15:00
Tišnov, náměstí
Jihomoravský
43 km
Smíšený
Detail závodu
DIOCHI Kunžatecký kros
čtvrtek
5. července 2018
10:00 (11:00)
Kunžak, autokemp Komorník
Jihočeský
42 km / 21 km / 8 km
Kros
Detail závodu
MUM - Moravský Ultramaraton / Olešnická etapa
pátek
6. července 2018
15:00
Olešnice, náměstí
Jihomoravský
42 km
Smíšený
Detail závodu
Desítka Moravským krasem
sobota
7. července 2018
18:00
Blansko, Skalní mlýn - Dům přírody
Jihomoravský
10 km
Silnice
Detail závodu
Městský běh Karvinou
sobota
7. července 2018
15:00 (17:00)
Karviná - Fryštát, Náměstí T.G.M.
Moravskoslezský
10 km
Silnice
Detail závodu
Třtická Punčocha
sobota
7. července 2018
10:00
Třtice, kulturní sál
Středočeský
8,8 km
Kros
Detail závodu
Běh na 2 míle Zlín
sobota
7. července 2018
09:00
Zlín, Průmyslová zóna Příluky, před budovou Madal Bal
Zlínský
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Běh na 2 míle Praha
sobota
7. července 2018
09:07
Praha 7, park Stromovka, před Šlechtovou restaurací
Praha
3,2 km
Silnice
Detail závodu
VitaSport desítka na Komárku
sobota
7. července 2018
11:00
Horní Krupka 120, rozhledna Komáří vížka
Ústecký
10 km
Smíšený
Detail závodu
Novolhotská pětka
sobota
7. července 2018
16:00 (18:00)
Nová Lhota, před obecním úřadem
Jihomoravský
5 km
Smíšený
Detail závodu
MUM - Moravský Ultramaraton / Bystřická etapa
sobota
7. července 2018
15:00
Bystřice nad Pernštejnem, náměstí
Jihomoravský
43 km
Smíšený
Detail závodu
Lulečský preclík
sobota
7. července 2018
09:00 (11:15)
Luleč, sokolovna
Jihomoravský
1,609 km
Silnice
Detail závodu
Běh okolo Jordánu
sobota
7. července 2018
13:00 (14:00)
Tábor, restaurace Černá Perla
Jihočeský
5 km
Smíšený
Detail závodu
Běh týnišťskými pralesy
sobota
7. července 2018
09:00 (10:00)
Týniště nad Orlicí, Družstevní 936 (tělocvična U dubu)
Královéhradecký
21 km / 10 km / 6 km
Smíšený
Detail závodu
MUM - Moravský Ultramaraton / Cimrmanova etapa
neděle
8. července 2018
08:00
Lomnice u Tišnova, základní škola
Jihomoravský
42 km
Smíšený
Detail závodu
Všechny certifikované tratě ČAS