Název závodu Termín / start Místo Délka tratí / Druh závodu
Halda
středa
18. července 2018
18:00
Tuchlovice, náměstí; prezentace: fotbalové hřiště
Středočeský
5,5 km
Smíšený
Detail závodu
Testovací pětka
středa
18. července 2018
18:00
Horšovský Týn, městský stadion
Plzeňský
5 km (M) / 3 km (Ž, M60+)
Jiný
Detail závodu
Tobiášův běh Kazín - Cukrák
středa
18. července 2018
18:00
osada Kazín, u hospody
Praha
2,78 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Triexpert Cup - Obřany
středa
18. července 2018
18:00
Brno, Obřany, poblíž konečné tramvaje č. 4
Jihomoravský
8,8 km
Smíšený
Detail závodu
Zlatá desítka Emila Zátopka
pátek
20. července 2018
16:00 (17:45)
Praha 7, atletický stadion PSK Olymp (Za Císařským mlýnem 1063)
Praha
10 km
Jiný
Detail závodu
24 & 48 h Self-Transcendence Race - 48 h
pátek
20. července 2018
12:00
Kladno, Městský stadion - Sletiště
Středočeský
48 hodin
Silnice
Detail závodu
Rock Point Horská výzva Šumava - long distance
pátek
20. července 2018
23:55
Železná Ruda, u fotbalového hřiště
Plzeňský
66 km
Smíšený
Detail závodu
Běh o Neplachovský Hrneček
pátek
20. července 2018
18:00
Neplachov, před hospodou
Jihočeský
10 km
Smíšený
Detail závodu
Dolanský přespolní běh přes Vorlíky - Memoriál Rostislava Votýpky
sobota
21. července 2018
10:00
Dolany u Klatov, koupaliště (směr na Chudenice)
Plzeňský
8,1 km (M) / 4,05 km (Ž, M70+)
Kros
Detail závodu
Běhej lesy Vysočina
sobota
21. července 2018
Miloviny
Vysočina
21 km / 12 km
Smíšený
Detail závodu
Rock Point Horská výzva Šumava - half distance
sobota
21. července 2018
09:00
Železná Ruda, u fotbalového hřiště
Plzeňský
45 km
Smíšený
Detail závodu
Rock Point Horská výzva Šumava - short distance
sobota
21. července 2018
10:00
Železná Ruda, u fotbalového hřiště
Plzeňský
18 km
Smíšený
Detail závodu
Army Run - Praha
sobota
21. července 2018
10:00
Praha 3, Vítkov
Praha
10 km+ / 5 km+
Jiný
Detail závodu
Běh kolem Vyškova - Vyškovská 12
sobota
21. července 2018
09:05 (10:15)
Vyškov, stadion Za parkem
Jihomoravský
12 km (M) / 7,7 km (Ž, M60+)
Smíšený
Detail závodu
Night Trail Run Rusava
sobota
21. července 2018
19:00 (20:00)
Rusava, Ski Rusava - sjezdovka
Zlínský
12 hodin
Smíšený
Detail závodu
Libeř - Radlík
sobota
21. července 2018
11:00
Libeř, zahrádka hospody u silnice u lesa
Středočeský
2,47 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Hodinovka na dráze
sobota
21. července 2018
11:00
České Budějovice
Jihočeský
1 hodina
Jiný
Detail závodu
Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
sobota
21. července 2018
14:00
Rokytnice nad Jizerou, Dolní náměstí
Liberecký
8,5 km
Běh do vrchu
Detail závodu
24 & 48 h Self-Transcendence Race - 24 h
sobota
21. července 2018
12:00
Kladno, Městský stadion - Sletiště
Středočeský
24 hodin
Silnice
Detail závodu
Stodská osmička
sobota
21. července 2018
10:00
Stod, stadion Slavoj Stod (Hradecká ul.)
Plzeňský
8 km
Kros
Detail závodu
Mariánský maraton
neděle
22. července 2018
06:00
Moravské Budějovice, kostel sv. Jiljí
Vysočina
42,195 km
Silnice
Detail závodu
Zlatá pětka Emila Zátopka
úterý
24. července 2018
16:00 (17:50)
Praha 7, atletický stadion PSK Olymp (Za Císařským mlýnem 1063)
Praha
5 km
Jiný
Detail závodu
342. Malá cena Monaka
středa
25. července 2018
18:00
Slatiňany - Hůra
Pardubický
10 km / 3,6 km
Smíšený
Detail závodu
Triexpert Cup - Líšeň
středa
25. července 2018
18:00
Brno, Obřany, konečná autobusu č. 55 Mariánské údolí
Jihomoravský
11 km
Smíšený
Detail závodu
Běh za Sliveneckou saní
čtvrtek
26. července 2018
18:00
Praha 5-Velká Chuchle, prezentace: Restaurace U Václava (ul. Starochuchelská), start: ul. Nad Drahou
Praha
2,54 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Zlatý maraton Emila Zátopka
pátek
27. července 2018
13:00 (15:30)
Praha 7, atletický stadion PSK Olymp (Za Císařským mlýnem 1063)
Praha
42,2 km / 21,1 km / 10 km / 4,2 km
Maraton
Detail závodu
Svinnský Iscarex kros
pátek
27. července 2018
17:00 (19:00)
Svinná u České Třebové
Pardubický
5,4 km
Kros
Detail závodu
Běh na Lysou horu
sobota
28. července 2018
13:00 (15:00)
Krásná–Nižní Mohelnice, rozcestí k Lysé hoře
Moravskoslezský
8,4 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Zkus noční Kuks
sobota
28. července 2018
19:00 (21:00)
Kuks, hospital
Královéhradecký
10 km / 5 km
Smíšený
Detail závodu
Letní Párty běh
sobota
28. července 2018
Plzeň, Borský Park, Bolevecký rybník
Plzeňský
5 km
Smíšený
Detail závodu
Běh kolem sněhuláka
sobota
28. července 2018
09:00 (11:15)
Okrouhlá, Výletiště u Pazderny
Jihomoravský
10,7 km (M) / 5,7 km (Ž)
Smíšený
Detail závodu
Pojizerský kros
sobota
28. července 2018
10:00
Bradlec u Mladé Boleslavi, restaurace
Středočeský
6,9 km
Smíšený
Detail závodu
Borovská desítka
sobota
28. července 2018
15:30 (17:00)
Havlíčkova Borová, prezentace: hřiště u sokolovny; start: náměstí
Vysočina
10 km
Smíšený
Detail závodu
Tylovská dvacítka
sobota
28. července 2018
13:00 (15:30)
Rožnov pod Radhoštěm, Tylovice
Zlínský
20 km / 10 km
Smíšený
Detail závodu
Sahara race
sobota
28. července 2018
10:00
Krňovice, písník Marokánka u Hradce Králové
Královéhradecký
8 km / 4 km
Kros
Detail závodu
Běh na Kozubovou
neděle
29. července 2018
10:00
Dolní Lomná, pekárna
Moravskoslezský
5 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Doporučujeme
Běžecká tour VAŠÍ LIGY v Plzni (4)
úterý
31. července 2018
18:00
Plzeň, Rokycanská 1171/6
Plzeňský
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
RM Hradecký pohár
úterý
31. července 2018
18:00
Hradec Králové, hráz vodní nádrže Biřička
Královéhradecký
8 km
Kros
Detail závodu
Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (8)
středa
1. srpna 2018
19:00
Praha 4-Braník, cyklostezka (U Kempinku 2)
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Draháňská rokle - Ládví
středa
1. srpna 2018
18:30
Praha, ústí Draháňské rokle u Vltavy
Praha
6,3 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Triexpert Cup - Pisárky
středa
1. srpna 2018
18:00
Brno, Pisárky, pavilon Anthropos
Jihomoravský
6 km
Smíšený
Detail závodu
Zlatá stezka
sobota
4. srpna 2018
12:00
Stožec na Šumavě, Obecní úřad
Jihočeský
15 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na 2 míle Zlín
sobota
4. srpna 2018
09:00
Zlín, Průmyslová zóna Příluky, před budovou Madal Bal
Zlínský
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Mšecká sedmička
sobota
4. srpna 2018
11:00
Mšec, fotbalové hřiště
Středočeský
7 km
Smíšený
Detail závodu
Kilpi Trail Running Cup - Krkonošská padesátka
sobota
4. srpna 2018
08:00
Špindlerův Mlýn, areál Svatý Petr
Královéhradecký
50 km / 21 km / 5 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na 2 míle Praha
sobota
4. srpna 2018
09:07
Praha 7, park Stromovka, před Šlechtovou restaurací
Praha
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Excalibur Race Sky Vranov u Brna
sobota
4. srpna 2018
09:00 (11:00)
Vranov u Brna, Vranovský žleb
Jihomoravský
6 km+
Kros
Detail závodu
Krátkoveská 30
sobota
4. srpna 2018
09:00
Krátká Ves
Vysočina
30 km / 20 km
Smíšený
Detail závodu
6h Run Free
sobota
4. srpna 2018
15:00
Prostějov, Kolářovy sady
Olomoucký
6 hodin
Smíšený
Detail závodu
Horňácká pětadvacítka
sobota
4. srpna 2018
15:00 (17:00)
Velká nad Veličkou, sportovní hala
Jihomoravský
25 km / 7,5 km
Silnice
Detail závodu
Holba běh na Šerák, MČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek, kvalifikace na MS v běhu do vrchu
sobota
4. srpna 2018
10:00 (12:00)
Bělá pod Pradědem, Domašov 54, Penzion u Julka
Olomoucký
9,5 km / 6 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Běh k poctě Václava Drboly
neděle
5. srpna 2018
07:30 (09:00)
Moravské Budějovice, ul. Chelčického 887
Vysočina
30 km / 10 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na 2 míle Olomouc
neděle
5. srpna 2018
10:10
Olomouc, Smetanovy sady, fontána
Olomoucký
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Excalibur Race Hell Vranov u Brna
neděle
5. srpna 2018
11:00
Vranov u Brna, Vranovský žleb
Jihomoravský
10 km+
Kros
Detail závodu
Běh městem šťastných lásek
neděle
5. srpna 2018
10:30
Telč, náměstí Zachariáše z Hradce
Vysočina
3 km
Silnice
Detail závodu
Černovírský kros
neděle
5. srpna 2018
10:00 (11:30)
Černovír u Ústí nad Orlicí, hostinec U Bobše
Pardubický
4,77 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na Sokolí vrch
neděle
5. srpna 2018
10:30 (11:00)
Lipová-Lázně, Autocamp Bobrovník
Olomoucký
6 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Rozdělovský čtvrtmaratón
středa
8. srpna 2018
18:00
Kladno-Rozdělov, u zahradnictví (konec ulice Na Cimrmanském)
Středočeský
10,548 km
Kros
Detail závodu
Triexpert Cup - Myslivna
středa
8. srpna 2018
18:00
Brno, hotel Myslivna
Jihomoravský
7 km
Smíšený
Detail závodu
5. Běh pro zdraví
čtvrtek
9. srpna 2018
17:45
Karviná, park Boženy Němcové
Moravskoslezský
3 km
Silnice
Detail závodu
Běh okolo Olympie
čtvrtek
9. srpna 2018
18:00
Brno, Olympia – beach volejbalové hřiště za nákupním centrem
Jihomoravský
5,8 km
Smíšený
Detail závodu
Běh Smetánkou
čtvrtek
9. srpna 2018
18:00
Praha 9, lesopark Smetánka, start za viaduktem za zahradnickou osadou
Praha
3,5 km
Kros
Detail závodu
Rock Point Horská výzva Jeseníky - long distance
pátek
10. srpna 2018
23:55
Červenohorské sedlo
Olomoucký
64 km
Smíšený
Detail závodu
Běhej lesy Bílá
sobota
11. srpna 2018
Bílá, Ski areál Bílá (pod lanovkou)
Moravskoslezský
19 km / 11 km
Smíšený
Detail závodu
Běh Javořími Horami
sobota
11. srpna 2018
10:00
Janovičky u Broumova, restaurace Vyhlídka
Královéhradecký
17,1 km
Kros
Detail závodu
Janské Lázně - Černá hora
sobota
11. srpna 2018
13:00
Janské Lázně, kolonáda
Královéhradecký
8,6 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Rock Point Horská výzva Jeseníky - half distance
sobota
11. srpna 2018
09:00
Červenohorské sedlo
Olomoucký
38 km
Smíšený
Detail závodu
Rock Point Horská výzva Jeseníky - short distance
sobota
11. srpna 2018
10:00
Červenohorské sedlo
Olomoucký
13,9 km
Smíšený
Detail závodu
Inov-8 Hostýnská osma
sobota
11. srpna 2018
08:00
Rajnochovice, obecní úřad
Zlínský
67 km
Smíšený
Detail závodu
Zručský štafetový maratón by Suunto
sobota
11. srpna 2018
15:00
Zruč nad Sázavou, tenisové dvorce TJ Jiskra (ul. Dvouletky)
Středočeský
42,195 km
Smíšený
Detail závodu
NN Night Run a Avon běh za zdravá prsa Most
sobota
11. srpna 2018
17:45 (20:30)
Most, 1. náměstí
Ústecký
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Zhořecká sedmička
sobota
11. srpna 2018
10:00
Zhořec u Manětína, náves
Plzeňský
7 km
Kros
Detail závodu
Reuter Run Boršov nad Vltavou
sobota
11. srpna 2018
11:00
Boršov nad Vltavou, vodácký kemp
Jihočeský
12 km
Smíšený
Detail závodu
Čelovkový běh Dřenice
sobota
11. srpna 2018
20:00 (21:00)
Dřenice
Karlovarský
5 km
Smíšený
Detail závodu
Běh údolím řeky Bělé
sobota
11. srpna 2018
10:00
Skuhrov nad Bělou, společenské centrum
Královéhradecký
10 km
Silnice
Detail závodu
Vnorovská desítka
sobota
11. srpna 2018
13:10 (17:00)
Vnorovy, ZŠ
Jihomoravský
10 km (M) / 5 km (Ž, M70+)
Silnice
Detail závodu
Red Bull 400
sobota
11. srpna 2018
10:30
Štrbské Pleso, Vysoké Tatry
0,4 km
Běh do vrchu
Detail závodu
SpaRun Mariánské Lázně
sobota
11. srpna 2018
13:00 (14:00)
Mariánské Lázně, Sportovní areál Viktoria
Karlovarský
6,4 km
Smíšený
Detail závodu
Dačického 12
sobota
11. srpna 2018
10:30
Kutná Hora, GASK (Jezuitská kolej)
Středočeský
12 km
Smíšený
Detail závodu
MAJ:DAY SteelRun
sobota
11. srpna 2018
Vendryně, sportovní areál
Moravskoslezský
10 km
Kros
Detail závodu
Zátopkova 10
neděle
12. srpna 2018
10:30
Stará Boleslav, Lomená alej
Středočeský
10 km
Smíšený
Detail závodu
Žebrácká pětadvacítka
neděle
12. srpna 2018
09:00 (10:00)
Žebrák, základní škola
Středočeský
25 km / 10 km
Silnice
Detail závodu
Cena SK Valašského království
neděle
12. srpna 2018
10:00 (10:30)
Frenštát pod Radhoštěm, prodejna cyklosport Prašivka
Moravskoslezský
6,8 km
Silnice
Detail závodu
Maraton Českým rájem
neděle
12. srpna 2018
09:00
Prachov, Muzeum přírody Český ráj; start: Lepařův památník
Královéhradecký
42,195 km
Smíšený
Detail závodu
Rasokros
středa
15. srpna 2018
18:00
Praha 4, Krčský les, u hotelu Nosál (U Michelského lesa 1157)
Praha
7,5 km (M) / 2,5 km (Ž)
Kros
Detail závodu
Triexpert Cup - Popůvky
středa
15. srpna 2018
18:00
Brno, Popůvky, na konci ulice Pod Vinohrady
Jihomoravský
7,9 km
Smíšený
Detail závodu
Doporučujeme
Česká pojišťovna RunTour Liberec
sobota
18. srpna 2018
14:00 (16:00)
Liberec, Lidové sady
Liberecký
10 km / 5 km
Smíšený
Detail závodu
Běh oborou
sobota
18. srpna 2018
10:00
Kopřivnice-Mniší, kulturní dům
Moravskoslezský
10 km
Silnice
Detail závodu
Běh na Svatý Hostýn, MČR veteránů v běhu do vrchu
sobota
18. srpna 2018
13:00
Bystřice pod Hostýnem, náměstí TGM
Zlínský
5 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Kilpi Trail Running Cup - Lipenský půlmaraton
sobota
18. srpna 2018
13:45
Lipno nad Vltavou, poblíž Aquaparku
Jihočeský
21 km / 5 km
Smíšený
Detail závodu
Jesenický půlmaraton
sobota
18. srpna 2018
11:00
Červenohorské sedlo, červené turistické značení za hlavní silnicí
Olomoucký
21,097 km
Smíšený
Detail závodu
Jesenický maraton
sobota
18. srpna 2018
10:00
Ramzová, dolní stanice lanovky na Černavu
Olomoucký
42,195 km
Smíšený
Detail závodu
Panevropský půlmaraton
sobota
18. srpna 2018
11:00
Stadlern (GER), fotbalové hřiště
Plzeňský
21,097 km
Silnice
Detail závodu
Okolo Štěchovického pokladu
sobota
18. srpna 2018
11:00
Štěchovice, pravý břeh Vltavy cca 1 km za přehradou
Středočeský
2,93 km
Běh do vrchu
Detail závodu
10 lužických sedmistovek, 1. etapa
sobota
18. srpna 2018
08:00
Sloup v Čechách, Celoroční chata Eva
Liberecký
66 km
Smíšený
Detail závodu
Klamošský lesní kros
sobota
18. srpna 2018
10:00 (12:00)
Klamoš u Chlumce nad Cidlinou, hasičská zbrojnice
Královéhradecký
10 km / 5 km
Kros
Detail závodu
Veltrubská desítka
sobota
18. srpna 2018
10:00
Veltruby, hřiště SK Čechie
Středočeský
10 km / 4 km
Smíšený
Detail závodu
Běh a pochod přes Vlčí jámu
sobota
18. srpna 2018
09:00 (10:00)
Slatina nad Zdobnicí, Sportovní areál (hřiště)
Královéhradecký
42 km / 21 km / 12 km / 8 km / 4 km
Smíšený
Detail závodu
Běh podél Otavy - Memoriál Ing. Adolfa Donáta
neděle
19. srpna 2018
10:00
Sušice, stadion TJ Sušice
Plzeňský
9 km
Smíšený
Detail závodu
Lužický kros
neděle
19. srpna 2018
10:00
Sloup v Čechách, Prázdninový dům Sloup (Benešova 169)
Liberecký
7,8 km
Kros
Detail závodu
Všechny certifikované tratě ČAS