Název závodu Termín / start Místo Délka tratí / Druh závodu
Běh 17. listopadu
středa
14. listopadu 2018
10:00 (15:00)
Kopidlno, Střední škola zahradnická, zámecký park
Královéhradecký
9,3 km (M) / 3,1 km (Ž)
Smíšený
Detail závodu
Běh na Dobrošov
středa
14. listopadu 2018
16:00
Náchod-Běloves, hotel Bonato
Královéhradecký
5 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Bezděz Night Cross Run
čtvrtek
15. listopadu 2018
20:00
Bezděz, Vrchbělá, Adventure Land
Liberecký
10 km / 5 km
Smíšený
Detail závodu
Půlmaraton pátera Václava Kosmáka
sobota
17. listopadu 2018
10:00 (11:00)
Moravské Budějovice, Orlovna (ul. Chelčického 885)
Vysočina
21,097 km / 5,275 km
Silnice
Detail závodu
Běh městem Hradec Králové
sobota
17. listopadu 2018
10:00 (12:00)
Hradec Králové, sídliště V Lipkách, ZŠ Josefa Gočára
Královéhradecký
9,7 km
Silnice
Detail závodu
Závod dvojic
sobota
17. listopadu 2018
15:00
Kladno, Městský stadion - Sletiště
Středočeský
10 km
Smíšený
Detail závodu
Běh 17. listopadu
sobota
17. listopadu 2018
09:00
Přerov, stadion SK Přerov (Alšova ul.)
Olomoucký
9 km
Kros
Detail závodu
Lázeňská osmička
sobota
17. listopadu 2018
11:00
Konstantinovy Lázně, hasičská zbrojnice (Školní ul.)
Plzeňský
8 km
Kros
Detail závodu
Velká cena 17. listopadu v běhu na 5000 m
sobota
17. listopadu 2018
10:00
Děčín, stadion ASK Děčín (ul. Práce)
Ústecký
5 km
Dráha
Detail závodu
1/2 maraton Kardašova Řečice
sobota
17. listopadu 2018
14:00
Kardašova Řečice
Jihočeský
21,097 km / 10,5 km
Silnice
Detail závodu
Tochovický kros Podrejžím - Memoriál Ing. Jaroslava Malého
sobota
17. listopadu 2018
09:00 (11:00)
Tochovice, fotbalové hřiště
Středočeský
7 km
Kros
Detail závodu
Běh 17. listopadu
sobota
17. listopadu 2018
11:00
Polička, altánek v lesoparku Liboháj
Pardubický
5,5 km
Kros
Detail závodu
Běh o pohár Jehnic
sobota
17. listopadu 2018
08:50 (11:00)
Brno-Jehnice, základní škola
Jihomoravský
10 km (M) / 5 km (Ž)
Smíšený
Detail závodu
Běh 17. listopadu
sobota
17. listopadu 2018
10:00
Ostrava-Hrabová, prezentace: ZŠ; start: náměstí Příborská
Moravskoslezský
10 km
Silnice
Detail závodu
Běh kolem koupaliště
sobota
17. listopadu 2018
11:00
Kopřivnice, ul. Pod stadionem
Moravskoslezský
5 km
Smíšený
Detail závodu
Běh 17. listopadu
sobota
17. listopadu 2018
10:00 (11:15)
Kadaň, sportovní hala
Ústecký
5 km
Silnice
Detail závodu
Večerní běh městem Čelákovice
sobota
17. listopadu 2018
16:20
Čelákovice, ZŠ J.A.Komenského
Středočeský
6,5 km (M) / 3 km (Ž)
Silnice
Detail závodu
Hořický kros
sobota
17. listopadu 2018
09:30 (10:00)
Hořice v Podkrkonoší, Lom u Josefa
Královéhradecký
5 km
Smíšený
Detail závodu
Podzimní běh Červenkou
neděle
18. listopadu 2018
14:15
Červenka, hostinec u nádraží
Olomoucký
10,9 km
Smíšený
Detail závodu
345. Malá cena Monaka
neděle
18. listopadu 2018
10:30
Slatiňany - Hůra
Pardubický
10 km / 3,6 km
Smíšený
Detail závodu
Paskovská devítka
neděle
18. listopadu 2018
10:00 (11:30)
Paskov
Moravskoslezský
9 km
Silnice
Detail závodu
Karlovarský kros
neděle
18. listopadu 2018
10:30 (11:50)
Karlovy Vary-Stará Role, prezentace: areál hasičů
Karlovarský
6,2 km
Kros
Detail závodu
RaidLight Moldavský půlmaraton, podzimní hřebenový kros na Fláje
neděle
18. listopadu 2018
12:00
Moldava, nádraží
Ústecký
34 km / 21 km / 14 km / 6 km
Kros
Detail závodu
Night TAXIS Gladiator Race
pátek
23. listopadu 2018
Pardubice, dostihové závodiště
Pardubický
3,5 km+
Kros
Detail závodu
Kerlesova pětapadesátka, Kros okolo Komošína
sobota
24. listopadu 2018
10:00
Dolany, hostinec (náves)
Plzeňský
6 km
Smíšený
Detail závodu
Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (12)
sobota
24. listopadu 2018
11:00
Praha 4-Braník, cyklostezka (U Kempinku 2)
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Čertovskej wintertrail
sobota
24. listopadu 2018
10:00
Hamr na Jezeře
Liberecký
33,3 km / 16,6 km
Kros
Detail závodu
Svatojánská 20
sobota
24. listopadu 2018
13:00
Beroun, ZŠ Beroun-Závodí
Středočeský
17,8 km (M) / 11,2 km (Ž, M 70+)
Smíšený
Detail závodu
TAXIS Gladiator Race
sobota
24. listopadu 2018
Pardubice, dostihové závodiště
Pardubický
6,9 km
Kros
Detail závodu
Běh sv. Kateřiny
sobota
24. listopadu 2018
11:00
Přáslavice, hřiště FK Přáslavice
Olomoucký
8,6 km
Silnice
Detail závodu
MČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
sobota
24. listopadu 2018
Kostelec, golfový areál Alfrédov
Plzeňský
10 km (M) / 8 km (Ž) / 6 km (Jři) / 4 km (Jky)
Kros
Detail závodu
Výběh na Lovoš
sobota
24. listopadu 2018
14:00
Lovosice, u závor na Malé Žernoseky
Ústecký
3 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Mikulášská dvacítka
sobota
24. listopadu 2018
10:00
Stříbro, městský stadion (Palackého ul.)
Plzeňský
20 km
Silnice
Detail závodu
Běh na Čáp
sobota
24. listopadu 2018
11:00
Teplice nad Metují
Královéhradecký
6 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka
sobota
24. listopadu 2018
09:40 (11:25)
Vyškov, Atletický stadion Za parkem
Jihomoravský
4,8 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na Chlum
neděle
25. listopadu 2018
09:30 (11:00)
Děčín, Křešice - hasičská zbrojnice
Ústecký
8,5 km
Smíšený
Detail závodu
Podzimní běh lyžařů
neděle
25. listopadu 2018
10:00 (13:00)
Senohraby, Vávrův palouk
Středočeský
8 km (M) / 4 km (Ž)
Kros
Detail závodu
Ježník Run 18/19
neděle
25. listopadu 2018
09:30
Krnov-Ježník, parkoviště Tornádo
Moravskoslezský
4,2 km
Kros
Detail závodu
Bezděz Final Cross Run
čtvrtek
29. listopadu 2018
16:00
Bezděz, Vrchbělá, Adventure Land
Liberecký
10 km / 5 km
Smíšený
Detail závodu
Mikulášský běh
sobota
1. prosince 2018
14:00 (14:30)
Úpice, náměstí
Královéhradecký
5 km
Silnice
Detail závodu
Winter SkyRace®
sobota
1. prosince 2018
10:30 (11:00)
Liberec, Skiareál Ještěd
Liberecký
21,5 km / 11 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na 2 míle Zlín
sobota
1. prosince 2018
09:00
Zlín, Průmyslová zóna Příluky, před budovou Madal Bal
Zlínský
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Čertovská 5
sobota
1. prosince 2018
10:00
Unhošť, sokolovna (Melicharova ul. 60)
Středočeský
5,7 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na 2 míle Praha
sobota
1. prosince 2018
09:07
Praha 7, park Stromovka, před Šlechtovou restaurací
Praha
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Mikulášský běh
sobota
1. prosince 2018
10:15 (10:45)
Olomouc, stadion AK Olomouc
Olomoucký
8,8 km (M) / 5,9 km (Ž)
Kros
Detail závodu
Běh Mikulášské trojice
sobota
1. prosince 2018
10:00 (11:00)
Tachov, Rychta za městským stadionem
Plzeňský
3,9 km
Smíšený
Detail závodu
Mikulášský běh Čimelice
sobota
1. prosince 2018
09:30 (11:00)
Čimelice, atletická dráha, park
Jihočeský
8,8 km / 4,4 km (M40+) / 2,4 km (Ž)
Kros
Detail závodu
Mikulášský běh Okrouhlá
sobota
1. prosince 2018
09:00 (11:15)
Okrouhlá u Boskovic, kulturní dům
Jihomoravský
8,6 km (M) / 4,6 km (Ž)
Kros
Detail závodu
Čertovský běh
sobota
1. prosince 2018
10:30
Damníkov, Základní škola
Pardubický
4,2 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Mikulášský lesní běh
sobota
1. prosince 2018
13:00 (14:30)
Struhařov u Mnichovic, fotbalové hřiště
Středočeský
5,2 km
Smíšený
Detail závodu
Všechny certifikované tratě ČAS