Název závodu Termín / start Místo Délka tratí / Druh závodu
Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (2)
sobota
26. ledna 2019
11:00
Praha 4-Braník, cyklostezka (U Kempinku 2)
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Běh Opárenským údolím
sobota
26. ledna 2019
15:00
Lovosice, zastávka Lovosice město (křižovatka ulic Lovošská a Ústecká)
Ústecký
5,5 km
Smíšený
Detail závodu
innogy Winter Run Ostrava
sobota
26. ledna 2019
10:30 (11:30)
Ostrava, Prokešovo náměstí
Moravskoslezský
8 km / 4 km
Silnice
Detail závodu
Rájecká desítka
sobota
26. ledna 2019
09:00 (10:30)
Rájec-Jestřebí, Gymnázium (ul. Komenského 240)
Jihomoravský
9,6 km (M) / 5 km (Ž)
Smíšený
Detail závodu
Rybakros
sobota
26. ledna 2019
10:30
Praha 4-Krč, rybník Labuť
Praha
10 km / 5 km
Kros
Detail závodu
Predator RACE Dril Winter edition
sobota
26. ledna 2019
Krušné hory, Biatlonový areál Eduard u Božího Daru
Karlovarský
5 km+
Kros
Detail závodu
VokoBer(g)
sobota
26. ledna 2019
10:00
Teplice, hrad Doubravka
Ústecký
24 hodin
Smíšený
Detail závodu
Slavonínská desítka
neděle
27. ledna 2019
11:00
Olomouc-Slavonín, prezentace: Hospoda na hřišti (Jižní 30); start: ul. Pod Kostelem
Olomoucký
10 km
Silnice
Detail závodu
Ježník Run 3
neděle
27. ledna 2019
09:30
Krnov-Ježník, parkoviště Tornádo
Moravskoslezský
4,2 km
Kros
Detail závodu
Zimní šestka
neděle
27. ledna 2019
10:00
Kravaře-Kouty, areál Olšinky
Moravskoslezský
6 km
Smíšený
Detail závodu
Predator RACE Brutal Winter edition
neděle
27. ledna 2019
Krušné hory, Biatlonový areál Eduard u Božího Daru
Karlovarský
10 km+
Kros
Detail závodu
Lomazická stezka
neděle
27. ledna 2019
10:30
Kadaň, restaurace Split
Ústecký
8,3 km
Silnice
Detail závodu
Zimní běh Červenkou
sobota
2. února 2019
11:00
Červenka, hostinec u nádraží
Olomoucký
10,9 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na 2 míle Zlín
sobota
2. února 2019
09:00
Zlín, U Tescomy 244
Zlínský
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Běh na 2 míle Praha
sobota
2. února 2019
09:07
Praha 7, park Stromovka, před Šlechtovou restaurací
Praha
3,2 km
Silnice
Detail závodu
innogy Winter Run České Budějovice
sobota
2. února 2019
11:00 (12:00)
České Budějovice, Sokolský ostrov
Jihočeský
8 km / 4 km
Silnice
Detail závodu
360° Challenge WINTER
sobota
2. února 2019
11:00
Liberec, sportovní areál Vesec
Liberecký
6 km
Smíšený
Detail závodu
Milada Winter Run
sobota
2. února 2019
10:00 (12:30)
Roudníky, fotbalové hřiště
Ústecký
10 km / 5 km
Kros
Detail závodu
Svatojánský běh
sobota
2. února 2019
10:30
Kladno-Dubí, SOU (Dubská ulice 967)
Středočeský
7,5 km
Smíšený
Detail závodu
Luďkův běh
sobota
2. února 2019
09:30
Brno, Kraví Hora, park
Jihomoravský
5 km
Smíšený
Detail závodu
Kilpi Heroes Race Winter
sobota
2. února 2019
Hradec nad Moravicí, Žimrovická 663
Moravskoslezský
9 km
Kros
Detail závodu
Charitativní závod dvojic na 6 x 1 míle
sobota
2. února 2019
10:30
Plzeň, cyklostezka pod Baumaxem
Plzeňský
9,654 km
Silnice
Detail závodu
Běh na 2 míle Olomouc
neděle
3. února 2019
10:10
Olomouc, Smetanovy sady, fontána
Olomoucký
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Běh kolem Jedlové hory
neděle
3. února 2019
10:00
Ústí nad Labem, Nový rybník u Chlumce
Ústecký
13,2 km
Smíšený
Detail závodu
Běžecký battle
neděle
3. února 2019
09:00
Plzeň, park Homolka
Plzeňský
1 km
Smíšený
Detail závodu
Běh přes Strážiště
neděle
3. února 2019
10:30
Kadaň, 2. ZŠ v ulici Pionýrů
Ústecký
5,2 km
Silnice
Detail závodu
Běh přes Vartu
středa
6. února 2019
16:30
Batňovice, hostinec Kravín
Královéhradecký
5 km
Smíšený
Detail závodu
Night Winter Gladiator Race
pátek
8. února 2019
Jaroměř, vojenská pevnost Josefov
Královéhradecký
3 km+
Kros
Detail závodu
Běh Jižními Svahy
sobota
9. února 2019
10:00
Zlín-Jižní Svahy, hospoda U Macků
Zlínský
6 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na Posluchov
sobota
9. února 2019
11:00
Svatý Kopeček u Olomouce, ZŠ
Olomoucký
10 km (M) / 5 km (Ž)
Silnice
Detail závodu
Lipno Ice Marathon
sobota
9. února 2019
10:30
Černá v Pošumaví, pláž kempu Jestřábí I.
Jihočeský
42 km / 22 km / 10 km
Jiný
Detail závodu
KUBÁTECKÝ BĚH
sobota
9. února 2019
13:00
Maleč, fotbalové hřiště
Vysočina
4 km
Kros
Detail závodu
Winter Gladiator Race
sobota
9. února 2019
Jaroměř, vojenská pevnost Josefov
Královéhradecký
5 km+
Kros
Detail závodu
Turuj Brdy - Winter Run
sobota
9. února 2019
Trokavec
Plzeňský
19 km+ / 13 km+
Kros
Detail závodu
Winter Hei Run
sobota
9. února 2019
10:00
Odry, areál HEIPARK Tošovice
Moravskoslezský
5 km+
Kros
Detail závodu
Chebská běžecká zima IV
neděle
10. února 2019
11:00 (11:45)
Cheb, Kachní kámen, atletický stadion v Poohří
Karlovarský
8,1 km
Smíšený
Detail závodu
Běh lesoparkem
neděle
10. února 2019
10:30
Kadaň, lesopark za Kauflandem
Ústecký
5 km
Silnice
Detail závodu
Ďáblická míle
pondělí
11. února 2019
18:00
Praha 8-Kobylisy, sportovní areál ZŠ Burešova (Burešova 14)
Praha
1,5 km
Dráha
Detail závodu
Velká cena východních Čech v bězích 2019
úterý
12. února 2019
10:00
Hradec Králové
Královéhradecký
42,195 km až 3 km
Jiný
Detail závodu
Zimní pohár Srchu 4. závod
středa
13. února 2019
18:00
Srch, prezentace: FC Titanic Srch; start: ul. Pohránovská
Pardubický
9,025 km
Silnice
Detail závodu
Bludičkový běh na cyklostezce
středa
13. února 2019
18:00
Děčín, Labská cyklostezka (prezentace před loděnicí Kajak Děčín)
Ústecký
4,6 km
Silnice
Detail závodu
Únorový běh Smetanovými sady
čtvrtek
14. února 2019
18:00
Olomouc, Smetanovy sady (hudební pavilon)
Olomoucký
6,7 km
Silnice
Detail závodu
innogy Winter Run Olomouc
sobota
16. února 2019
11:00 (12:00)
Olomouc, Výstaviště Flora
Olomoucký
8 km / 4 km
Silnice
Detail závodu
Radíkovská patnáctka
sobota
16. února 2019
11:00
Olomouc-Radíkov, chata pod věží
Olomoucký
14,8 km (M) / 7,4 km (M60+, Ž)
Kros
Detail závodu
Valentýnský Párty běh
sobota
16. února 2019
14:00
Plzeň, Borský park
Plzeňský
5 km
Smíšený
Detail závodu
Excalibur Race Zimní Mayrau
sobota
16. února 2019
09:00 (11:00)
Vinařice u Kladna, Hornický skanzen Mayrau
Středočeský
5 km+
Kros
Detail závodu
Běh kolem Úhoště
neděle
17. února 2019
10:30
Kadaň, autoservis Rokelská
Ústecký
11,1 km
Kros
Detail závodu
Svatoňovické okruhy
středa
20. února 2019
16:30
Malé Svatoňovice, náměstí, Kaménka
Královéhradecký
6 km
Smíšený
Detail závodu
Vítkovská 10
středa
20. února 2019
19:00
Praha 3, vrch Vítkov, u Památníku Národního osvobození
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (3)
sobota
23. února 2019
11:00
Praha 4-Braník, cyklostezka (U Kempinku 2)
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Všechny certifikované tratě ČAS