Datum Název závodu / seriálu Pořadatel Délka / typ tratě
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
  • 5 km
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
AC Slovan Liberec, z.s.
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh alias běh bez hodinek
Mgr. Ing. Miroslav Šimek
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
  • 5 km
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
  • 5 km
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Martin Holan
  • 5 km
  • 10 km
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Tým pořadatelů
20. června 2018 Zlatý T-Mobile Olympijský běh - Brno
David Aleš
  • 5 km
    Smíšený
  • 10 km
    Smíšený
20. června 2018 Zlatý T-Mobile Olympijský běh - Praha
Michal Kučera
17. června 2018 Žlutický čtvrtmaraton
ZŠ a ZUŠ Žlutice
  • 5 km
    Silnice
  • 10 km
    Silnice
17. června 2018 Běh zámeckým parkem (Kravaře)
Prajzský BK Kravaře
17. června 2018 Běh přes Červený vrch
TJ Dolní Čermná, Městys Dolní Čermná
17. června 2018 Inov-8 Gladiator Race Holice
Sportvisio, z.s.
  • 6 km
    Kros
17. června 2018 Dubinský kros
KPA Pardubice
16. června 2018 Krakonošova stovka
DDM Pelíšek Vrchlabí
16. června 2018 Trailový běh při Velké ceně města Úval
Tři pro zdraví, z.s.
16. června 2018 Kounovský kros
TRI CLUB Dobruška, z.s.
16. června 2018 Běh Vítkovicemi
MK Seitl Ostrava
16. června 2018 Kros Sázava
Simona Poláčková
16. června 2018 Lesempolem
Jiří Skoták
  • 10 km
    Kros
16. června 2018 Příbramský půlmaraton
Tri Klub Příbram
16. června 2018 Neveklovské běhy
Renata Mošničková
  • 1.8 km
    Smíšený
  • 5 km
    Smíšený
16. června 2018 Fatra Desítka okolo komína
AGROFERT Run
  • 10 km
    Silnice
16. června 2018 Chýňská pětka
BK Chýně
16. června 2018 Běh o pohár města Kunovice a EPS
EPS aktivity, z.s.
  • 3.4 km
    Silnice
  • 6.8 km
    Silnice
16. června 2018 Night Trail Run Staré Město u Uherského Hradiště
RUSAVSKÁ SPORTOVNÍ, z.s.
  • 9 km
    Smíšený
16. června 2018 Běh Jana Opletala
Mgr. Jiří Peřina