# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Ondřej Čadek (CZE) Athletic Club Ústí n/L. z.s. M (1.) Muži A (1.) 1991 00:19:38
2. 2. Filip Havel (CZE) ASK Elna Počerady M (2.) Muži A (2.) 1991 00:20:47
3. 3. Jan Kárník (CZE) Běžecká parta Žižkov (BPŽ) M (3.) Muži A (3.) 1980 00:21:28
4. 4. Petr Havlásek (CZE) OOFEM.org / Maratón klub Kladno M (4.) Muži A (4.) 1984 00:21:30
5. 5. Jakub Hurych (CZE) MARATÓN KLUB KLADNO M (5.) Muži A (5.) 1991 00:21:35
6. 6. Pavel Losenský (CZE) Maratón klub Kladno M (6.) Muži B (1.) 1977 00:21:38
7. 7. Petr Píša (CZE) KLADNÍ BĚŽCI KLADNO M (7.) Muži A (6.) 1984 00:21:59
8. 8. David Sklenář (CZE) Rakovník M (8.) Muži A (7.) 1989 00:22:05
9. 9. Josef Poduška (CZE) TJ Sokol Unhošť B M (9.) Muži C (1.) 1962 00:22:15
10. 10. Aleš Pluháček (CZE) Nové Strašecí M (10.) Muži A (8.) 1990 00:22:16
11. 11. Pavel Štajer (CZE) Maratón klub Kladno M (11.) Muži A (9.) 1986 00:22:22
12. 12. Jan Reichl (CZE) BURZA CENNÝCH PAPÍRŮ PRAHA M (12.) Muži B (2.) 1970 00:22:27
13. 13. Martin Zahradník (CZE) Maratón klub Kladno M (13.) Muži A (10.) 1994 00:22:34
14. 14. Jiří Homola (CZE) 10. ZŠ Kladno M (14.) Muži B (3.) 1974 00:22:36
15. 15. František Dočekal (CZE) Maratón klub Kladno M (15.) Muži B (4.) 1975 00:22:41
16. 16. Metoděj Fikes (CZE) eleven sport test team M (16.) Muži C (2.) 1967 00:22:45
17. 17. Miroslav Holý (CZE) Motolský běžci Praha 5 M (17.) Muži A (11.) 1984 00:22:49
18. 18. Jan Bechyně (CZE) Nové Strašecí M (18.) Muži A (12.) 1997 00:23:05
19. 19. Antonín Černý (CZE) Maratón klub Kladno M (19.) Muži C (3.) 1968 00:23:23
20. 20. Jakub Nešvera (CZE) A.C. TEPO Kladno M (20.) Muži A (13.) 1986 00:23:26
21. 21. Ondřej Doležal (CZE) Pletený Újezd M (21.) Muži B (5.) 1978 00:23:32
22. 22. Václav Daníček (CZE) Maratón klub Kladno M (22.) Muži A (14.) 1995 00:23:38
23. 23. Michal Axamit (CZE) Ruda M (23.) Muži A (15.) 1979 00:24:04
24. 24. Jana Grygarová (CZE) Kokrdov Ž (1.) Ženy B (1.) 1979 00:24:08
25. 25. Harald Scheu (CZE) Praha 3 M (24.) Muži B (6.) 1969 00:24:17
26. 26. Jakub Beránek (CZE) TJ Lokomotiva Beroun M (25.) Muži A (16.) 1983 00:24:22
27. 27. Vít Hofman (CZE) Bubákovští kocouři M (26.) Muži A (17.) 1992 00:24:30
28. 28. František Plšek (CZE) Mattoni Free Run Kladno M (27.) Muži A (18.) 1986 00:24:31
29. 29. Jiří Hlavsa (CZE) Tuchlovice M (28.) Muži A (19.) 1997 00:24:39
30. 30. František Křeček (CZE) Maratón klub Kladno M (29.) Muži D (1.) 1958 00:24:39
31. 31. Petr Nemeček (CZE) Lány M (30.) Muži A (20.) 1979 00:24:55
32. 32. Matěj Všetula (CZE) AC TEPO Kladno M (31.) Muži A (21.) 1997 00:25:01
33. 33. Josef Vorel (CZE) Maratón klub Kladno M (32.) Muži C (4.) 1966 00:25:03
34. 34. Milan Kmeť (CZE) Panský mlýn Rakovník M (33.) Muži C (5.) 1967 00:25:05
35. 35. Rostislav Minařík (CZE) SRTG Nové Strašecí M (34.) Muži A (22.) 1989 00:25:10
36. 36. Jana Černá (CZE) A.C. TEPO Kladno Ž (2.) Ženy B (2.) 1982 00:25:25
37. 37. Petr Chochola (CZE) ZŠ a MŠ Nové Strašecí M (35.) Muži B (7.) 1977 00:25:27
38. 38. Jaroslav Šťastný (CZE) Maratón klub Kladno M (36.) Muži D (2.) 1957 00:25:31
39. 39. Jiří Hlavsa (CZE) Nové Strašecí M (37.) Muži B (8.) 1976 00:25:42
40. 40. Gabriela Raková (CZE) Maratón klub Kladno Ž (3.) Ženy B (3.) 1975 00:25:49
41. 41. Květuše Fikesová (CZE) Kačice Ž (4.) Ženy B (4.) 1976 00:25:58
42. 42. Martin Hlavsa (CZE) Tuchlovice M (38.) Muži B (9.) 1975 00:26:04
43. 43. Petr Doležal (CZE) Nové Strašecí M (39.) Muži A (23.) 1995 00:26:05
44. 44. Josef Prošek (CZE) Strašáci Strašecí M (40.) Muži C (6.) 1963 00:26:11
45. 45. Miroslav Davídek (CZE) FORT ROXY Ž (5.) Muži B (10.) 1978 00:26:20
46. 46. Hynek Tůma (CZE) Nové Strašecí M (41.) Muži A (24.) 1988 00:26:21
47. 47. Vladimír Polívka (CZE) Loko Rakovník M (42.) Muži D (3.) 1955 00:26:25
48. 48. Josef Beránek (CZE) Krušovice (Maraton Klub Kladno) M (43.) Muži D (4.) 1958 00:26:30
49. 49. Matěj Drábek (CZE) A.C. TEPO Kladno M (44.) Muži A (25.) 1988 00:26:30
50. 50. Milan Vomastek (CZE) Maratón klub Kladno M (45.) Muži C (7.) 1968 00:26:46