# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Michal Vokolek (CZE) AC Pardubice M (1.) Muži 18 + (1.) 1972 00:17:21
2. 2. Lukáš Jukl (CZE) Pardubice M (2.) Muži 18 + (2.) 1999 00:17:51
3. 3. Jan Bača (CZE) Atletika Chrudim, z.s. M (3.) Muži 18 + (3.) 1976 00:18:55
4. 4. Kateřina Kubiasová (CZE) tyčka a kulička Ž (1.) Ženy 18 + (1.) 1978 00:19:31
5. 5. Pavel Šindelář (CZE) Heřmanův Městec M (4.) Muži 18 + (4.) 1985 00:19:39
6. 6. Lukáš Podmila  (CZE) M (5.) Muži 18 + (5.) 2000 00:20:25
7. 7. Jan Vašátko  (CZE) M (6.) Muži 18 + (6.) 1985 00:20:28
8. 8. Lucie Kratochvílová (CZE) Bižuterie Jablonec Ž (2.) Ženy 18 + (2.) 1995 00:20:34
9. 9. Jan Czagan (CZE) SDH Dědek M (7.) Muži 18 + (7.) 1971 00:20:34
10. 10. Martin Firkušný (CZE) Smiřice M (8.) Muži 18 + (8.) 1982 00:20:53
11. 11. Jiří Štěpnička (CZE) Tekutá Historie Jaroměř M (9.) Muži 18 + (9.) 1977 00:21:11
12. 12. Jaroslav Hromádko (CZE) AČR - Vojenská policie Pce M (10.) Muži 18 + (10.) 1971 00:21:15
13. 13. Tomáš Elich (CZE) Pardubice M (11.) Muži 18 + (11.) 1977 00:21:24
14. 14. Ladislav Šanda (CZE) Anička&Ládík Chlumec nad Cidlinou M (12.) Muži 18 + (12.) 1982 00:21:33
15. 15. Jan Tikal (CZE) NAC Pardubice M (13.) Muži 18 + (13.) 1987 00:21:51
16. 16. Vojtěch Švoma  (CZE) M (14.) Muži 18 + (14.) 2000 00:23:14
17. 17. Tereza Klementová (CZE) Pardubice Ž (3.) Ženy 18 + (3.) 1991 00:23:28
18. 18. Aleš Chaloupka  (CZE) M (15.) Muži 18 + (15.) 1977 00:23:40
19. 19. Matyáš Fiala (CZE) SK Ráby M (16.) Junioři 15 - 17 let (1.) 2003 00:23:54
20. 20. Zavřel Vít (CZE) M (17.) Junioři 15 - 17 let (2.) 2003 00:24:05
21. 21. Martin Srdinko (CZE) M (18.) Muži 18 + (16.) 1981 00:24:49
22. 22. Leoš Horák  (CZE) Café Bajer Pardubice M (19.) Muži 18 + (17.) 1964 00:25:29
23. 23. Jiřina Mlčochová  (CZE) Ž (4.) Ženy 18 + (4.) 1987 00:25:48
24. 24. Lucie Tikalová (CZE) Sezemice Ž (5.) Ženy 18 + (5.) 1982 00:26:06
25. 25. Nela Horáková (CZE) Hvězda Pardubice Ž (6.) Juniorky 15 - 17 let (1.) 2003 00:26:30
26. 26. Eva Berná  (CZE) Mattoni FreeRun Pardubice Ž (7.) Ženy 18 + (6.) 1976 00:26:39
27. 27. Vladimír Berný  (CZE) Wolf Runners M (20.) Muži 18 + (18.) 1978 00:26:39
28. 28. Michaela Kamarytová  (CZE) Ž (8.) Ženy 18 + (7.) 1975 00:26:50
29. 29. Michaela Křížová (CZE) SK Ráby Ž (9.) Ženy 18 + (7.) 1974 00:26:51
30. 30. Kateřina Majorová (CZE) Mattoni Free Run Pardubice Ž (10.) Ženy 18 + (8.) 1987 00:27:19
31. 31. Radek Antoch (CZE) Břehy u Přelouče M (21.) Muži 18 + (19.) 1976 00:27:19
32. 32. Marta Holická  (CZE) Ž (11.) Ženy 18 + (9.) 1975 00:27:26
33. 33. Zdeněk Koblic (CZE) PCE AVANTGARD M (22.) Muži 18 + (20.) 1969 00:27:54
34. 34. Hana Hromádková  (CZE) Ž (12.) Ženy 18 + (10.) 1978 00:27:56
35. 35. Diana Mrková  (CZE) Ž (13.) Ženy 18 + (11.) 1993 00:27:59
36. 36. Petr Tomšů (CZE) Mlýn Janderov M (23.) Muži 18 + (21.) 1964 00:28:19
37. 37. Petra Kučerová (CZE) JRT Agit Pardubice Ž (14.) Ženy 18 + (12.) 1985 00:28:46
38. 38. Štěpán Skalický (CZE) Němčice/Pohanka M (24.) Muži 18 + (22.) 1969 00:29:14
39. 39. Kateřina Janáčková (CZE) Kačka Team Ž (15.) Ženy 18 + (13.) 1975 00:29:42
40. 40. Monika Jelenová (CZE) SRTG Rychnov nad Kněžnou Ž (16.) Ženy 18 + (14.) 1972 00:29:44
41. 41. Dalibor Chocholouš (CZE) Dubina Pardubice M (25.) Muži 18 + (23.) 1946 00:32:42
42. 42. Lucie Šiller  (CZE) Ž (17.) Ženy 18 + (15.) 1986 00:32:57
43. 43. Milada Dohnalová  (CZE) Ž (18.) Ženy 18 + (16.) 1974 00:33:34
44. 44. Karin Nechanická  (CZE) ROZBĚHÁME HRADEC KRÁLOVÉ Ž (19.) Ženy 18 + (17.) 1976 00:33:49
45. 45. Eliška Slavíková  (CZE) Ž (20.) Ženy 18 + (18.) 1993 00:34:02
46. 46. Hana Nádherová (CZE) Hradec Králové Ž (21.) Ženy 18 + (19.) 1968 00:34:20
47. 47. Bohdana Rejfířová (CZE) SRDCE Ž (22.) Ženy 18 + (20.) 1966 00:34:56
48. 48. Eva Tuzová (CZE) Pardubice Ž (23.) Ženy 18 + (21.) 1990 00:35:11