# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Petr Lajtkep (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. M (1.) MUŽI B 1969 - 1978 (1.) 1973 00:32:38
2. 2. Marek Černohorský (CZE) SKI klub Jablonec nad Nisou M (2.) MUŽI A 1979 - 1998 (1.) 1996 00:32:42
3. 3. Jaroslav Chramosta (CZE) JABOJA Team Dobrná M (3.) MUŽI C 1959 - 1968 (1.) 1966 00:32:58
4. 4. Filip Švácha (CZE) AC Česká Lípa M (4.) MUŽI A 1979 - 1999 (2.) 1995 00:33:06
5. 5. Vladimír Brodský (CZE) Jičínští draci M (5.) MUŽI C 1959 - 1969 (2.) 1968 00:33:19
6. 6. Daniel Jordán (CZE) UD Hamr 1972 M (6.) MUŽI A 1979 - 2000 (3.) 1997 00:33:32
7. 7. Jan Karko (CZE) HO Mimoň M (7.) MUŽI A 1979 - 2001 (4.) 1992 00:33:33
8. 8. Milan Nemeth (CZE) AC Česká Lípa M (8.) MUŽI B 1969 - 1979 (2.) 1978 00:33:57
9. 9. Tomáš Třešňák (CZE) AC Česká Lípa M (9.) MUŽI A 1979 - 2002 (5.) 1979 00:34:51
10. 10. Petr Louda (CZE) AC Česká Lípa M (10.) MUŽI C 1959 - 1970 (3.) 1964 00:35:26
11. 11. Pavel Šikula (CZE) Česká Lípa M (11.) MUŽI A 1979 - 2003 (6.) 1985 00:35:52
12. 12. Zdeněk Bufka (CZE) AC Česká Lípa M (12.) MUŽI D 1958 a starší (1.) 1957 00:36:01
13. 13. Pavel Chotěnovský (CZE) Volfartice M (13.) MUŽI B 1969 - 1980 (3.) 1976 00:36:18
14. 14. Jan Řehák (CZE) M (14.) MUŽI B 1969 - 1981 (4.) 1976 00:36:28
15. 15. Pavel Souhrada (CZE) Konverzační výběh na Klíč M (15.) MUŽI A 1979 - 2004 (7.) 1982 00:36:31
16. 16. Petr Hromádka (CZE) Nový Bor M (16.) MUŽI B 1969 - 1982 (5.) 1976 00:36:39
17. 17. Zdeněk Kubíček (CZE) OK Mnichovo Hradiště M (17.) MUŽI B 1969 - 1983 (6.) 1972 00:36:50
18. 18. David Sirůček (CZE) Multisport team M (18.) MUŽI A 1979 - 2005 (8.) 1987 00:37:03
19. 19. Jaroslav Černý (CZE) TT3 sports Česká Lípa M (19.) MUŽI A 1979 - 2006 (9.) 1979 00:37:15
20. 20. Jiří Synek (CZE) Uranové doly Hamr 1972 M (20.) MUŽI B 1969 - 1984 (7.) 1974 00:38:18
21. 21. Ladislav Věchet (CZE) Česká Lípa M (21.) MUŽI B 1969 - 1985 (8.) 1970 00:39:26
22. 22. Jan Doubek (CZE) KB Manušice M (22.) MUŽI A 1979 - 2007 (10.) 1979 00:40:02
23. 23. Vladimír Šrachta (CZE) KV Klíč Cvikov M (23.) MUŽI C 1959 - 1971 (4.) 1960 00:40:06
24. 24. Oldřich Slaměný (CZE) AC Česká Lípa M (24.) MUŽI D 1958 a starší (2.) 1952 00:40:24
25. 25. Miroslav Proller (CZE) Česká Lípa M (25.) MUŽI B 1969 - 1986 (9.) 1970 00:40:29
26. 26. Tomáš Regner (CZE) Biatlon Liberec M (26.) MUŽI B 1969 - 1987 (10.) 1976 00:40:39
27. 27. Jiří Formánek (CZE) Nový Bor M (27.) MUŽI A 1979 - 2008 (11.) 1983 00:41:14
28. 28. Tomáš Diatr (CZE) Česká Lípa M (28.) MUŽI B 1969 - 1988 (11.) 1977 00:42:40
29. 29. Tomáš Plaček (CZE) ASK Děčín M (29.) MUŽI C 1959 - 1972 (5.) 1963 00:43:13
30. 30. Jaroslav Ehrlich (CZE) KB Manušice M (30.) MUŽI A 1979 - 2009 (12.) 1981 00:48:17
31. 31. David Průcha (CZE) MNF Nový Bor M (31.) MUŽI A 1979 - 2010 (13.) 1987 00:49:35