# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jiří Fix (CZE) SK MAXTRI LIBEREC M (1.) (1.) 1974 01:13:51
2. 2. Jaroslav Tříska (CZE) Vsk Humanita Praha M (2.) (2.) 1976 01:17:05
3. 3. Petr Pešek (CZE) FUN Bike Ústí nad Labem M (3.) (3.) 1982 01:25:22
4. 4. Zdeněk Ringelhán (CZE) Runburk M (4.) (4.) 1987 01:26:23
5. 5. Josef Kafka (CZE) Free Run Ústí nad Labem M (5.) (5.) 1983 01:29:36
6. 6. Petr Kříž (CZE) Teplice M (6.) (6.) 1979 01:29:40
7. 7. Tomáš Belšán (CZE) Rozběháme Teplice M (7.) (7.) 1970 01:31:57
8. 8. Monika Kapletová (CZE) Rohozec Amulet Ž (1.) (1.) 1976 01:32:33
9. 9. Tomáš Regner (CZE) Biatlon Ruprechtice M (8.) (8.) 1975 01:33:38
10. 10. Kamila Barnetová (CZE) báječné ženy v běhu Ž (2.) (2.) 1976 01:34:07
11. 11. Martin Malý (CZE) Lučany nad Nisou M (9.) (9.) 1987 01:37:34
12. 12. Lubomír Novák (CZE) CDL SYSTEM a.s. M (10.) (10.) 1980 01:37:36
13. 13. Rudolf Sůra (CZE) CDL SYSTEM a.s. M (11.) (11.) 1981 01:38:00
14. 14. Tereza Zichová (CZE) Slavonice Ž (3.) (3.) 1995 01:38:01
15. 15. Milan Filípek (CZE) Říčany M (12.) (12.) 1975 01:39:32
16. 16. Karolína Černá (CZE) Ž (4.) (4.) 2003 01:41:02
17. 17. Olga Tučáková (CZE) Rozběháme Česko Ž (5.) (5.) 1976 01:41:03
18. 18. Jana Gittlerová (CZE) Běžecký klub České spořitelny Ž (6.) (6.) 1973 01:42:05
19. 19. Milan Toman (CZE) Ustí nad Labem M (13.) (13.) 1978 01:43:44
20. 20. Pavel Kytýr (CZE) SRTG Teplice M (14.) (14.) 1974 01:44:28
21. 21. Tomi Mamradlabak (CZE) SK Hlavnedobehnout M (15.) (15.) 1980 01:44:55
22. 22. Petra Prollerová (CZE) Česká Lípa Ž (7.) (7.) 1974 01:46:36
23. 23. Michael Schulze (CZE) MMA Team Dresden M (16.) (16.) 1971 01:47:04
24. 24. Petra Vyskočilová (CZE) Most Ž (8.) (8.) 1981 01:47:12
25. 25. Olga Hlavsová (CZE) CDL SYSTEM a.s. Ž (9.) (9.) 1977 01:47:31
26. 26. Josef Povolný (CZE) Krnsko M (17.) (17.) 1973 01:48:27
27. 27. Jan Kačerovský (CZE) TRISTONE FLOWTECH CZECH REPUBLIC S.R.O. M (18.) (18.) 1975 01:48:50
28. 28. Lukáš Valenta (CZE) Jihlava M (19.) (19.) 1979 01:49:11
29. 29. Vladimír Bílek (CZE) Tisá M (20.) (20.) 1966 01:51:33
30. 30. Martina Němcová (CZE) Rozběháme Teplice Ž (10.) (10.) 1981 01:51:39
31. 31. Lenka Leligdonová (CZE) Most Ž (11.) (11.) 1972 01:54:08
32. 32. Aneta Tvrdíková (CZE) Litoměřice Ž (12.) (12.) 1995 01:54:39
33. 33. Pavel Knotek (CZE) Ústí nad Labem M (21.) (21.) 1981 01:59:10
34. 34. Petra Prokopová (CZE) Šneci v běhu Ž (13.) (13.) 1974 02:05:28
35. 35. Pavel Vachula (CZE) M (22.) (22.) 1901 02:05:28