# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Martin Kučera (CZE) VSK Univerzita Brno M (1.) MUŽI (1.) 1980 00:32:33
2. 2. Lukáš Kučera (CZE) VSK Univerzita Brno M (2.) MUŽI (2.) 1981 00:32:45
3. 3. Tomáš Navrátil (CZE) AK Kroměříž M (3.) MUŽI (3.) 1988 00:33:35
4. 4. Pavel Hrdina (CZE) Atletický klub Perná M (4.) MUŽI (4.) 1988 00:33:45
5. 5. Adam Dvořáček (CZE) VSK Univerzita Brno M (5.) MUŽI (5.) 1996 00:34:11
6. 6. Jaroslav Říha (CZE) VSK Univerzita Brno M (6.) MUŽI (6.) 1999 00:34:20
7. 7. Lukáš Soural (CZE) VSK UNIVERZITA BRNO M (7.) MUŽI (7.) 1982 00:34:30
8. 8. Rostislav Pukl (CZE) VSK Univerzita Brno M (8.) MUŽI (8.) 1982 00:34:45
9. 9. Martin Vintrlík (CZE) Triatlon Křepice M (9.) MUŽI 40 (1.) 1977 00:34:56
10. 10. Ladislav Suk (CZE) VSK Univerzita Brno M (10.) MUŽI (9.) 1983 00:35:03
11. 11. Dan Fiala (CZE) VSK Univerzita Brno M (11.) MUŽI (10.) 1997 00:35:24
12. 12. Vojtěch Grün (CZE) VSK Univerzita Brno M (12.) MUŽI (11.) 1992 00:35:29
13. 13. Tomáš Hrdina (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek M (13.) MUŽI (12.) 1979 00:35:51
14. 14. Luděk Durďák (CZE) SDH Rohatec M (14.) MUŽI 40 (2.) 1977 00:35:58
15. 15. Petr Buček (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (15.) MUŽI (13.) 1994 00:35:59
16. 16. Andrej Fiala (CZE) TJ Lokomotiva Břeclav M (16.) MUŽI (14.) 1998 00:36:02
17. 17. Petr Kotyza (CZE) VSK Univerzita Brno M (17.) MUŽI 40 (3.) 1970 00:36:24
18. 18. Josef Jurčík (CZE) Skalica M (18.) MUŽI 40 (4.) 1977 00:36:33
19. 19. Pavel Kratochvíl (CZE) Atletic Třebíč Ž (1.) MUŽI 50 (1.) 1960 00:36:43
20. 20. Tomáš Skala (CZE) Záhorácký Frišký Team M (19.) MUŽI (15.) 1995 00:37:08
21. 21. Gustav Grün (CZE) AC Okrouhlá/Okrouhlá M (20.) MUŽI 50 (2.) 1968 00:37:18
22. 22. Lukáš Koudelka (CZE) AK Drnovice/AC Okrouhlá/SK Olšany M (21.) MUŽI (16.) 1983 00:37:21
23. 23. Dušan Brezovský (SVK) Gbelský strýci M (22.) MUŽI 50 (3.) 1965 00:37:27
24. 24. Martina Vévodová (CZE) Atletický klub Perná Ž (2.) ŽENY (1.) 1990 00:37:28
25. 25. Zdeněk Hochman (CZE) SK ICA / Orel Blučina M (23.) MUŽI (17.) 1985 00:37:34
26. 26. Irena Pospíšilová (CZE) AK Drnovice Ž (3.) ŽENY 35 (1.) 1983 00:37:43
27. 27. Jiří Brožík (CZE) Běžecký klub Hodonín M (24.) MUŽI 40 (5.) 1971 00:37:57
28. 28. Rudolf Krajča (CZE) RARECACTI.com M (25.) MUŽI 50 (4.) 1965 00:38:15
29. 29. Martin Daneš (CZE) Gumotex Břeclav M (26.) MUŽI (18.) 1985 00:38:26
30. 30. Jiří Hýbl (CZE) Hrušovany u Brna M (27.) MUŽI 50 (5.) 1967 00:38:29
31. 31. Patrícia Puklová (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (4.) ŽENY (2.) 1986 00:38:31
32. 32. Roman Komárek (CZE) Schaeffler DHZ Skalica M (28.) MUŽI 40 (6.) 1977 00:38:35
33. 33. Petr Korcián (CZE) Fitness Freedom race team M (29.) MUŽI 40 (7.) 1978 00:38:41
34. 34. Ctirad Fanfrdla (CZE) Orel Silůvky M (30.) MUŽI 40 (8.) 1974 00:38:45
35. 35. Petr Kadlec (CZE) obec Milotice M (31.) MUŽI 50 (6.) 1965 00:38:56
36. 36. Gabriel Čermák (SVK) AK Junior Holíč M (32.) MUŽI (19.) 1979 00:38:58
37. 37. Antonín Tomeček (CZE) Blatnice p.sv.Antonínk M (33.) MUŽI 50 (7.) 1968 00:39:52
38. 38. Lenka Jančaříková (CZE) AAC Brno Ž (5.) ŽENY 45 (1.) 1970 00:39:56
39. 39. Martin Kollár (CZE) Gbelski Strýci M (34.) MUŽI 40 (9.) 1974 00:39:58
40. 40. Pavel Jiríkovský (CZE) M (35.) MUŽI 40 (10.) 1973 00:40:12
41. 41. Josef Korvas (CZE) ATLETICKÝ KLUB HODONÍN,Z.S. M (36.) MUŽI 50 (8.) 1964 00:40:17
42. 42. Pavel Tešnar (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (37.) MUŽI 40 (11.) 1973 00:40:22
43. 43. Aleš Březina (CZE) newline M (38.) MUŽI 50 (9.) 1962 00:40:29
44. 44. Pavel Veselý (CZE) Tvrdonice M (39.) MUŽI 40 (12.) 1975 00:40:35
45. 45. Lukáš Synek (CZE) Vacenovice M (40.) MUŽI (20.) 1988 00:40:39
46. 46. Jozef Zváč (SVK) Gazárka klub Šaštín M (41.) MUŽI 50 (10.) 1963 00:40:41
47. 47. Jan Mitošinka (CZE) Břeclav M (42.) MUŽI 40 (13.) 1975 00:40:49
48. 48. Miroslav Mikula (CZE) Radošovce M (43.) MUŽI 60 (1.) 1957 00:40:55
49. 49. Michal Caizl (CZE) Brno M (44.) MUŽI (21.) 1982 00:41:02
50. 50. Adam Herceg (CZE) Záhorácký Friški team M (45.) MUŽI (22.) 1981 00:41:06