# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Hillary Kiptum Maiyo Kimaiyo (CZE) Benedek-Team M (1.) A (1.) 1994 00:47:28
2. 2. Nelson Kipkogei Cherutich (CZE) Benedek-Team M (2.) A (2.) 1993 00:48:38
3. 3. Michal Šmahel (CZE) ASK Slavia Praha M (3.) A (3.) 1994 00:48:58
4. 4. Jan Janů (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (4.) A (4.) 1993 00:49:29
5. 5. Kamil Krunka (CZE) SK Nové Město nad Metují M (5.) A (5.) 1986 00:49:57
6. 6. Jindřich Král (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (6.) B (1.) 1973 00:52:09
7. 7. Leoš Pelouch (CZE) SK CHOTĚBOŘ M (7.) B (2.) 1975 00:52:20
8. 8. Libor Eremka (CZE) TJ Jiskra Humpolec M (8.) A (6.) 1988 00:53:25
9. 9. Karel Váňa (CZE) AC Čáslav z.s. M (9.) B (3.) 1975 00:53:57
10. 10. Petr Miláček (CZE) Ledeč nad Sázavou M (10.) A (7.) 1981 00:54:17
11. 11. Tomáš Šťastný (CZE) PSK Olymp Praha, z.s. M (11.) A (8.) 1979 00:56:53
12. 12. Martin Fořt (CZE) TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. M (12.) C (1.) 1968 00:56:53
13. 13. Ervin Beshir (CZE) S.K.Zdice M (13.) C (2.) 1967 00:57:09
14. 14. Mojmír Svoboda (CZE) Hvězda SKP Pardubice M (14.) C (3.) 1966 00:57:54
15. 15. Jiří Juřička (CZE) CATUS TEAM Havl. Brod / TRIAT M (15.) B (4.) 1976 00:58:21
16. 16. David Nezveda (CZE) TJ Spartak Třebíč, spolek M (16.) A (9.) 1998 00:58:49
17. 17. Miloš Smrčka (CZE) VETERÁN VK M (17.) D (1.) 1954 00:58:56
18. 18. František Tichý (CZE) CATUS BIKE TEAM Světlá nad Sázavou M (18.) C (4.) 1966 00:58:57
19. 19. Daniela Havránková (CZE) PSK Olymp Praha, z.s. Ž (1.) F (1.) 1982 00:59:35
20. 20. Hana Kolářová (CZE) TJ Dukla Praha Ž (2.) E (1.) 1993 00:59:46
21. 21. Jan Čížek (CZE) Klokan přiletí v dubnu M (19.) A (10.) 1981 01:00:30
22. 22. Jiří Rys (CZE) AC Mladá Boleslav z.s. M (20.) C (5.) 1964 01:00:43
23. 23. Jana Klimešová (CZE) USK Praha Ž (3.) F (2.) 1970 01:01:37
24. 24. Petr Kučera (CZE) BOHEMKA VOLE M (21.) A (11.) 1990 01:01:48
25. 25. Lenka Jančaříková (CZE) AAC Brno Ž (4.) F (3.) 1970 01:02:00
26. 26. David Konůpek (CZE) TJ CHS TURBO Chotěboř M (22.) B (5.) 1977 01:02:18
27. 27. Slavomír Koreček (CZE) Atletika Jihlava M (23.) A (12.) 1980 01:02:21
28. 28. Milan Javornický (CZE) Sri Chinmoy Marathon Team M (24.) B (6.) 1974 01:02:39
29. 29. Leoš Pradáč (CZE) TJ Maleč M (25.) B (7.) 1970 01:03:08
30. 30. Jan Smékal (CZE) AC Čáslav M (26.) A (13.) 1989 01:03:09
31. 31. Pavel Novák (CZE) KRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB Chrudim M (27.) A (14.) 1981 01:03:15
32. 32. Ondřej Cincibus (CZE) AC Čáslav M (28.) B (8.) 1977 01:03:16
33. 33. Zdeněk Bufka (CZE) AC Česká Lípa M (29.) D (2.) 1957 01:03:17
34. 34. Radek Havlíček (CZE) AC Čáslav M (30.) A (15.) 1980 01:03:55
35. 35. Josef Nečas (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (31.) D (3.) 1958 01:04:00
36. 36. Vojtěch Vodrážka (CZE) Ski a Bike modelarna-novak.com M (32.) A (16.) 2002 01:04:44
37. 37. Jiri Stejskal (CZE) Zeleznohorak tym M (33.) B (9.) 1976 01:05:15
38. 38. Petra Dvořáková (CZE) AC Čáslav Ž (5.) F (4.) 1981 01:05:36
39. 39. Hynek Bouchal (CZE) BĚŽECKÝ KLUBY GYMNÁZIA HAVLÍČKŮV BROD M (34.) B (10.) 1974 01:05:53
40. 40. Petr Jančařík (CZE) AAC Brno M (35.) C (6.) 1968 01:06:03
41. 41. Miroslav Brabenec (CZE) BKB Žďár nad Sázavou M (36.) C (7.) 1959 01:06:16
42. 42. Drahomir Koudelka (CZE) Meixner Consulting M (37.) B (11.) 1971 01:06:34
43. 43. Václav Ožana (CZE) TJ Nové Město na Moravě M (38.) C (8.) 1964 01:06:35
44. 44. Jan Kocourek (CZE) SAYERLACK PRACHATICE M (39.) C (9.) 1966 01:06:39
45. 45. Jiří Berky (CZE) Havlíčkův Brod SDH Termesivy M (40.) C (10.) 1962 01:06:41
46. 46. Iveta Fořtová (CZE) TJ LIAZ Jablonec n/N. Ž (6.) F (5.) 1972 01:07:24
47. 47. Martin Hruška (CZE) Praha M (41.) A (17.) 1983 01:08:00
48. 48. František Macek (CZE) Kabasport Chotěboř M (42.) D (4.) 1958 01:08:09
49. 49. Jiří Kot (CZE) Humpolec M (43.) B (12.) 1978 01:08:17
50. 50. Vítězslav Šolc (CZE) BKL Machovo M (44.) D (5.) 1957 01:08:21