# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Martin Vacek (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (1.) MB (1.) 1969 00:05:58
2. 2. Lukáš Adamec (CZE) Cycling Team Brandýs M (2.) MA (1.) 1987 00:06:05
3. 3. Jakub Moravec (CZE) Orel Orlice JM Team Letohrad M (3.) MJ (1.) 1999 00:06:17
4. 4. Leopold Spáčil (CZE) NOVATOP LAPIERRE / Letovice M (4.) MC (1.) 1959 00:06:28
5. 5. Vojtěch Březina (CZE) Česká Třebová M (5.) MA (2.) 1986 00:06:32
6. 6. Jiří Doucha (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (6.) MB (2.) 1971 00:06:37
7. 7. Karel Radiměřský (CZE) ATLETIKA Polička, spolek M (7.) MA (3.) 1987 00:06:43
8. 8. Václav Chaloupka (CZE) - M (8.) MA (4.) 1979 00:06:43
9. 9. Barbora Nováková (CZE) Atletika Žamberk Ž (1.) ZB (1.) 1983 00:06:51
10. 10. Radim Špatenka (CZE) Plavání ČT M (9.) MA (5.) 1992 00:06:56
11. 11. Jan Moravec (CZE) Orel Orlice - JM Team Let M (10.) M5 (1.) 2002 00:07:08
12. 12. Tomáš Pospíšil (CZE) GENARO M (11.) MB (3.) 1978 00:07:15
13. 13. Martin Borek (CZE) ZAPPA Česká Třebová M (12.) MB (4.) 1972 00:07:28
14. 14. Jan Hruban (CZE) Česká Třebová M (13.) MC (2.) 1966 00:07:42
15. 15. Roman Sedláček (CZE) Activity Lanškroun M (14.) MC (3.) 1964 00:07:46
16. 16. Jan Chaloupka (CZE) http://iscarex.cz/vysledky/team/ M (15.) MA (6.) 1990 00:08:01
17. 17. Petr Simon (CZE) Polička M (16.) MB (5.) 1972 00:08:02
18. 18. Lenka Flídrová (CZE) ISCAREX Česká Třebová M (17.) ZA (1.) 1984 00:08:05
19. 19. Markéta Černá (CZE) ISCAREX Česká Třebová M (18.) ZC (1.) 1970 00:08:06
20. 20. Ondřej Vala (CZE) SRTG Čelákovice Ž (2.) MA (7.) 1986 00:08:08
21. 21. Oto Kubišta (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (19.) MD (1.) 1953 00:08:21
22. 22. Vlastislav Pokorný (CZE) Žampach M (20.) MD (2.) 1956 00:08:38
23. 23. Radek Němec (CZE) TJ Jiskra Litomyšl M (21.) MB (6.) 1977 00:08:56
24. 24. Martina Rábová (CZE) Česká Třebová M (22.) ZA (2.) 1992 00:09:00
25. 25. Jiří Vacek (CZE) Dlouhá Třebová M (23.) MB (7.) 1977 00:09:27
26. 26. Luděk Pilgr (CZE) OB Česká Třebová M (24.) MB (8.) 1976 00:09:28
27. 27. Veronika Machalíková (CZE) Česká Třebová Ž (3.) ZA (3.) 1984 00:09:41
28. 28. Lenka Sejkorová (CZE) Iscarerex team Česká Třebová Ž (4.) ZD (1.) 1963 00:09:42
29. 29. Alena Pazderová (CZE) Activity Lanškroun Ž (5.) ZB (2.) 1975 00:09:56
30. 30. Petr Borek (CZE) ISCAREX Česká Třebová M (25.) MB (9.) 1970 00:10:15
31. 31. Ota Sadílek (CZE) Activity Lanškroun Ž (6.) ME (1.) 1946 00:10:54
32. 32. Miroslav Pecháček (CZE) SK Orel Dolní Čermná M (26.) ME (2.) 1948 00:11:56
33. 33. Miloslava Keprtová (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s Ž (7.) ZD (2.) 1948 00:12:18