# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Petr Havelka (CZE) Eleven Run Team M (1.) Muži (1.) 1973 00:09:50
2. 2. Daniel Noah (CZE) Praha M (2.) Muži (2.) 1984 00:10:12
3. 3. Santošánand V Král (CZE) JDŽ M (3.) Muži (3.) 1977 00:10:13
4. 4. Tomáš Rychecký (CZE) HH Smíchov M (4.) Muži (4.) 1967 00:10:16
5. 5. Vlastimil Havelka (CZE) AC Praha 1890 M (5.) Muži (5.) 1975 00:10:26
6. 6. Petr Schovánek (CZE) Krčský les M (6.) Muži (6.) 1966 00:10:33
7. 7. Pavel Prchal (CZE) GP Kolín M (7.) Muži (7.) 1960 00:10:40
8. 8. Jakub Lebeda (CZE) M (8.) Muži (8.) 1973 00:10:44
9. 9. Slávka Ročňáková (CZE) M Tým Zvole Ž (1.) Ženy (1.) 1945 00:10:44
10. 10. Jiří Zbytovský (CZE) M (9.) Muži (9.) 1963 00:10:48
11. 11. Jaroslav Sedláček (CZE) OOB Kotlářka M (10.) Muži (10.) 2004 00:10:55
12. 12. Pavel Šebek (CZE) Rysy M (11.) Muži (11.) 1989 00:11:05
13. 13. Ondřej Najman (CZE) M (12.) Muži (12.) 1989 00:11:07
14. 14. Harald Scheu (CZE) LMB M (13.) Muži (13.) 1970 00:11:09
15. 15. Jan Rubeš (CZE) M (14.) Muži (14.) 1974 00:11:11
16. 16. Lukáš Frk (CZE) SK Kotlářka Praha M (15.) Muži (15.) 2002 00:11:11
17. 17. Radim Mádr (CZE) (Praha) M (16.) Muži (16.) 1991 00:11:14
18. 18. Jakub Janovic (CZE) M (17.) Muži (17.) 1977 00:11:15
19. 19. Jaromír Čižinský (CZE) SABZO Praha M (18.) Muži (18.) 1955 00:11:16
20. 20. Radim Seidl (CZE) M (19.) Muži (19.) 1975 00:11:17
21. 21. Jan Rechnovský (CZE) KP Praha M (20.) Muži (20.) 1971 00:11:19
22. 22. Ivo Petrouš (CZE) M (21.) Muži (21.) 1968 00:11:20
23. 23. Milena Hovorková (CZE) TJ Petřiny - Praha Ž (2.) Ženy (2.) 1944 00:11:25
24. 24. Jiří Ježek (CZE) Duratec M (22.) Muži (22.) 1975 00:11:30
25. 25. Dana Přikrylová (CZE) Ž (3.) Ženy (3.) 2004 00:11:31
26. 26. Jaromír Doležal (CZE) SABZO M (23.) Muži (23.) 1958 00:11:34
27. 27. Petr Veselý (CZE) Atlet Šestajovice M (24.) Muži (24.) 1966 00:11:37
28. 28. Jan Pěkný (CZE) AC Praha 1890 M (25.) Muži (25.) 1973 00:11:41
29. 29. Svatava Voltrová (CZE) OK Roztoky Ž (4.) Ženy (4.) 1962 00:11:44
30. 30. Jiří Skříček (CZE) Pivo a myslivec M (26.) Muži (26.) 1961 00:11:45
31. 31. Pavel Richter (CZE) M (27.) Muži (27.) 1973 00:11:45
32. 32. Jiří Němeček (CZE) AVC Praha M (28.) Muži (28.) 1951 00:11:48
33. 33. Stanislav Slamiak (CZE) Bonbon M (29.) Muži (29.) 1963 00:11:50
34. 34. Petra Sedláčková (CZE) O.K. Roztoky Ž (5.) Ženy (5.) 1970 00:11:53
35. 35. Davide Cretaro (ITA) DHL ITS Running Club M (30.) Muži (30.) 1984 00:11:54
36. 36. Pavel Moravec (CZE) Lihová mafie Kladno M (31.) Muži (31.) 1973 00:11:56
37. 37. Jiří Chmela (CZE) M (32.) Muži (32.) 1970 00:11:57
38. 38. Jiří Vystavěl (CZE) Praha M (33.) Muži (33.) 1982 00:12:01
39. 39. Vladimír Beneš (CZE) JOSKATEL (Mratín) M (34.) Muži (34.) 1969 00:12:02
40. 40. Zdeněk Vejvoda (CZE) Vječňáci M (35.) Muži (35.) 1961 00:12:04
41. 41. Vladěna Hrstková (CZE) KERTEAM Ž (6.) Ženy (6.) 1988 00:12:05
42. 42. Pavel Junger (CZE) Šestajovice atletika M (36.) Muži (36.) 1976 00:12:07
43. 43. Petr Kotlář (CZE) TERC M (37.) Muži (37.) 1983 00:12:08
44. 44. Karel Hovorka (CZE) TJ Petřiny M (38.) Muži (38.) 1952 00:12:08
45. 45. Milan Švajcr (CZE) M (39.) Muži (39.) 1992 00:12:08
46. 46. Petr Ostarek (CZE) RYSY Praha M (40.) Muži (40.) 1989 00:12:09
47. 47. Jaroslav Janeček (CZE) SABZO M (41.) Muži (41.) 1941 00:12:10
48. 48. Klára Kobosová (CZE) Spartak Praha 4 Ž (7.) Ženy (7.) 1975 00:12:15
49. 49. Telmo Andrade (PRT) Benfica Lissabon M (42.) Muži (42.) 1974 00:12:18
50. 50. Petr Dvořák (CZE) M (43.) Muži (43.) 1979 00:12:18