# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Filip Záveský (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek M (1.) MA (1.) 1993 00:35:41
2. 2. Patrik Vebr (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. M (2.) MA (2.) 1998 00:36:03
3. 3. Jiří Petr (CZE) VSK Univerzita Brno M (3.) MA (3.) 1979 00:36:29
4. 4. Tomáš Navrátil (CZE) AK Kroměříž M (4.) MA (4.) 1988 00:37:34
5. 5. Bronislav Khýr (CZE) AC Prostějov M (5.) MB (1.) 1975 00:37:53
6. 6. Filip Vabroušek (CZE) AK Zlín M (6.) MA (5.) 1997 00:37:55
7. 7. Jan Dufek (CZE) Fitness freedom RT Hustopečem M (7.) MB (2.) 1973 00:38:22
8. 8. Tomáš Podpera (SVK) Salomon Team SVK M (8.) MA (6.) 1986 00:38:31
9. 9. Ladislav Suk (CZE) VSK Univerzita Brno M (9.) MA (7.) 1983 00:38:40
10. 10. Lukáš Chrástecký (CZE) Individuální M (10.) MA (8.) 1985 00:40:22
11. 11. Jiří Daněk (CZE) Uherské Hradiště M (11.) MB (3.) 1976 00:40:23
12. 12. Petra Kamínková (CZE) Atletický klub Olomouc z.s. Ž (1.) ZB (1.) 1973 00:40:27
13. 13. Petr Vabroušek (CZE) Ak Zlín M (12.) MB (4.) 1973 00:40:43
14. 14. Patrik Bejček (CZE) Ostrov u Macochy / AK Drnovice M (13.) MA (9.) 1994 00:40:48
15. 15. Zdeněk Hrabovský (CZE) Běžecký klub Brno M (14.) MA (10.) 1985 00:40:59
16. 16. Tereza Ďurdiaková (CZE) AK OLYMP BRNO Ž (2.) ZA (1.) 1991 00:41:02
17. 17. Michal Kříž (CZE) AC Track & Field Brno M (15.) MA (11.) 1981 00:41:08
18. 18. Vojtěch Vlkovský (CZE) Team Jeseníky M (16.) MA (12.) 1988 00:41:10
19. 19. Pavel Vencbauer (CZE) Předkláštěří M (17.) MB (5.) 1978 00:41:13
20. 20. Lukáš Švestka (CZE) MK PROSTĚJOV M (18.) MA (13.) 1982 00:41:17
21. 21. Vít Ryška (CZE) VSK UNIVERZITA BRNO M (19.) MB (6.) 1975 00:41:20
22. 22. Ondřej Herzán (CZE) VIDA! science centrum M (20.) MA (14.) 1983 00:41:35
23. 23. Richard Helcel (CZE) SSK Vítkovice M (21.) MB (7.) 1972 00:41:44
24. 24. Lukáš Soural (CZE) VSK UNIVERZITA BRNO M (22.) MA (15.) 1982 00:41:47
25. 25. Michal Bauer (CZE) OSTRAVA-Dubina M (23.) MA (16.) 1982 00:42:52
26. 26. Petr Gogolin (CZE) Brno M (24.) MA (17.) 1987 00:42:57
27. 27. Tomáš Langer (CZE) Velká Bystřice M (25.) MA (18.) 1989 00:42:57
28. 28. Richard Bednář (CZE) Rozběhejme společně Olomouc M (26.) MA (19.) 1985 00:43:07
29. 29. Zbyněk Cypra (CZE) ADIDAS Outdoor Team M (27.) MB (8.) 1974 00:43:08
30. 30. Štěpán Šmerek (CZE) Šmerek Brothers Run Team M (28.) MA (20.) 1995 00:43:29
31. 31. Ctibor Kubáň (CZE) Uherský Brod M (29.) MA (21.) 1979 00:43:45
32. 32. Jiří Červenka (CZE) Zlín M (30.) MA (22.) 1986 00:43:48
33. 33. Magda Janková (CZE) RUN&MUM/Behej Brno.com Ž (3.) ZA (2.) 1980 00:43:54
34. 34. Tomáš Janík (CZE) Habartov M (31.) MA (23.) 1989 00:43:57
35. 35. Kryštof Humlíček (CZE) Runaway Brno/Triexpert M (32.) MA (24.) 1994 00:44:04
36. 36. Patrik Sevránek (CZE) Mattoni Freerun Ostrava M (33.) MA (25.) 1990 00:44:22
37. 37. Antonín Karásek (CZE) Tony Racing M (34.) MA (26.) 1982 00:44:34
38. 38. David Brtna (CZE) Www.pensionlada.cz M (35.) MA (27.) 1982 00:44:47
39. 39. Jindřich Fiala (CZE) Vyškov M (36.) MB (9.) 1972 00:44:48
40. 40. Lukáš Brada (CZE) SK Skaštice M (37.) MB (10.) 1978 00:44:51
41. 41. Zdeněk Dostál (CZE) Velosport Valenta Scott team Pelhřimov M (38.) MB (11.) 1974 00:44:52
42. 42. Kateřina Zvolánková (CZE) Chotěboř Ž (4.) ZA (3.) 1991 00:44:53
43. 43. Vladimír Vacarda (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. M (39.) MC (1.) 1959 00:45:11
44. 44. Josef Veselý (CZE) Ak zlín M (40.) MA (28.) 1991 00:45:12
45. 45. Leopold Spáčil (CZE) NOVATOP LAPIERRE / Letovice M (41.) MC (2.) 1959 00:45:18
46. 46. Robert Němeček (CZE) Střeň M (42.) MA (29.) 1993 00:45:19
47. 47. Adam Lisický (CZE) Běžecký Klub Brno M (43.) MA (30.) 1992 00:45:35
48. 48. Marek Navrátil (CZE) Rožná M (44.) MA (31.) 1990 00:45:36
49. 49. Marek Lettava (CZE) M (45.) MA (32.) 1991 00:45:38
50. 50. Lenka Kohnová (CZE) BehejBrno.com - Salming Ž (5.) ZA (4.) 1988 00:45:38