# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Jiří Čípa 00:15:19 30. srpna 2017 Triexpert Cup 2017-dráha
Brno, atletický stadion pod Palackého vrchem
2. Radim Filip Drážďanský 00:15:24 3. června 2018 Milada Run
Chabařovice, hlavní pláž jezera Milada
3. Jakub Gräf 00:15:34 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Bedřichov – Bronzový závod
Bedřichov
4. Tomáš Jaša TJ Baník Stříbro, spolek 00:15:36 19. července 2017 Testovací pětka
Horšovský Týn, atletický stadion
4. Filip Vabroušek Atletický klub Zlín, z.s. 00:15:36 17. února 2018 Modřický pohár
Modřice, ZŠ Benešova 332
5. Martin Edlman ASK Slavia Praha 00:15:37 2. dubna 2016 Běh Máchalkou
Praha 9, lesopark Máchalka
6. Luboš Gaisl 00:15:40 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Praha, Stromovka – Zlatý závod
Praha, Stromovka
7. Přemysl Ježek 00:15:42 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Bedřichov – Bronzový závod
Bedřichov
7. Lukáš Kučera 00:15:42 27. května 2017 Česká pojišťovna RunTour Brno
Brno, Brněnská přehrada
8. Filip Kašpar 00:15:44 1. května 2018 Běh Údolím vzdechů
Sudoměřice u Tábora, dětské hřiště
8. Sergyi Tkach 00:15:44 31. května 2015 Běh mezi náměstími
Frýdek-Místek, Náměstí Svobody, Místek
9. Vít Pavlišta 00:15:45 1. ledna 2016 Novoroční běh kolem sídliště Nad Lužnicí
Tábor, hotel Relax (Varšavská 2708/2)
9. Jan Švejnoha VSK Univerzita Brno 00:15:45 17. února 2018 Modřický pohár
Modřice, ZŠ Benešova 332
10. Jaroslav Doubek 00:15:46 2. dubna 2016 Běh Máchalkou
Praha 9, lesopark Máchalka
10. Lukáš Soural 00:15:46 30. srpna 2017 Triexpert Cup 2017-dráha
Brno, atletický stadion pod Palackého vrchem
11. Vojtěch Borák 00:15:47 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Rožnov pod Radhoštěm – Bronzový závod
Rožnov pod Radhoštěm
12. Michal Poledník 00:15:48 3. června 2018 Běh mezi náměstími
Frýdek-Místek, Náměstí Svobody v Místku
13. Lukáš Kourek TJ Nové Město na Moravě z.s. 00:15:51 20. září 2015 Královský běh Kujebinou
Vysoké Mýto, Jungmannovy sady, ZŠ Javornického
14. Jan Zemaník 00:15:52 31. května 2015 Běh mezi náměstími
Frýdek-Místek, Náměstí Svobody, Místek
15. Martin Holiš 00:15:53 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Rožnov pod Radhoštěm – Bronzový závod
Rožnov pod Radhoštěm
15. Roman Paulik TJ Lokomotiva Břeclav 00:15:53 21. dubna 2018 Běh kolem Dyje
Břeclav, parkoviště u Racia (ul. Národních hrdinů)
16. Roman  Budil 00:15:55 14. dubna 2018 Česká pojišťovna RunTour České Budějovice
České Budějovice, Náměstí Přemysla Otakara II.
17. Pavel Staníček VSK Univerzita Brno 00:15:57 17. února 2018 Modřický pohár
Modřice, ZŠ Benešova 332
17. Jakub Stibal AC Moravská Slavia Brno, spolek 00:15:57 17. února 2018 Modřický pohár
Modřice, ZŠ Benešova 332
18. Tomáš Bystřický 00:15:58 13. července 2016 Běžecká tour – Plzeň (3)
Plzeň, cyklostezka za Baumaxem na Rokycanské třídě
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Pavla Musilová 00:23:58 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
2. Jan Nováček 00:24:02 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
3. Markéta Kuncová 00:24:03 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
4. Adam Blažek 00:24:08 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
5. Pavel Vrbacky' 00:24:13 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
6. Aleš Liška 00:24:23 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
7. Libor Hrdina 00:24:27 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
7. Miroslav Husák Husák 00:24:27 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
8. Adéla Svobodová 00:24:31 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
9. Dušan Janováč 00:24:52 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
9. Pavel Petr 00:24:52 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
10. Zdeněk Driml 00:24:56 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
11. Barbora Břenková 00:25:02 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
12. Jan Vybíral 00:25:34 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
13. Petr Hejtmánek 00:25:57 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
13. Hana Hejtmánková Fialová 00:25:57 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
14. Iva Vavřičková 00:26:02 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
15. Michal Jurík 00:26:08 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
16. Pavel Večeřa 00:26:27 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
17. Anna Juríková 00:26:31 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
18. Renata Smíšková 00:26:36 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
19. Martin Januš 00:26:39 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
20. Jindřich Svoboda 00:26:49 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
21. Jan Ambrozek 00:27:01 20. června 2018 T-Mobile Olympijský běh
Lelekovice, Sokolovna
22. Benard Kimeli 00:27:10 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Barselius Kipyego 00:59:14 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
2. Daniel Wanjiru 00:59:20 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
3. Josphat Kimutai Tanui 00:59:22 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
4. Ismail Juma 00:59:30 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
5. Tamirat Tola 00:59:37 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
6. Adugna Takele 00:59:40 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
7. Nobert Kipkoech Kigen 00:59:42 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
8. Benard Kimeli 00:59:47 7. dubna 2018 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
9. Peter Cheruiyot Kirui 00:59:50 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
10. Daniel Kinyua Wanjiru 00:59:51 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
11. Geoffrey Yegon 00:59:56 7. dubna 2018 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
12. Leonard Patrick Komon 00:59:57 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
12. Wilfred Kipkosgei Murgor 00:59:57 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
13. Peter Kwemoi 00:59:58 7. dubna 2018 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
14. Felix Kipchirchir Kandie 01:00:04 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
15. Abel Kipchumba 01:00:05 7. dubna 2018 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
16. Shadrack Kiplagat 01:00:06 7. dubna 2018 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
17. Abraham Kapsis Kipyatich 01:00:08 7. dubna 2018 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
18. Nicholas Kipchirch Bor 01:00:09 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
19. Wilfred Kimeli Kimitei 01:00:12 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
20. Philip Kibungei Tarbei 01:00:13 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
21. Aziz Lahbabi 01:00:15 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
22. Solomon Kirwa Yego 01:00:16 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
23. Yuta Shitara 01:00:17 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
24. Yohannes Ghebregergish 01:00:21 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Galen Rupp 02:06:07 6. května 2018 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
2. Sisay Lemma 02:07:03 6. května 2018 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
3. Lawrence Cherono 02:07:24 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
4. Felix Kipchirchir Kandie 02:08:14 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
5. Solomon Kirwa Yego 02:08:31 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
6. Gebretsadik Abraha 02:08:47 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
7. Bazu Worku 02:08:48 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
8. Evans Kiplagat Chebet 02:08:50 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
9. Mekuant Ayenew 02:09:00 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
10. Deribe Robi 02:09:05 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
11. Daniel Wanjiru 02:09:25 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
12. Stephen Kwelio Chemlany 02:09:42 6. května 2018 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
13. Benson Kipruto 02:09:51 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
14. Fikre Assefa 02:10:01 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
15. Salah Eddine Bounasr 02:10:04 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
16. Samuel Kiplimo Kosgei 02:10:12 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
17. Yuki Kawauchi 02:10:13 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
18. Barselius Kipyego 02:10:18 6. května 2018 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
19. Yuma Hattori 02:10:26 6. května 2018 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
20. Nobert Kipkoech Kigen 02:10:29 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
21. Said Aitaddi 02:10:38 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
22. Yohannes Ghebregergish 02:10:44 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
23. Geoffrey Ronoh 02:10:52 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
24. R. Kemboi Chemungor 02:12:09 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
25. Jamel Chatbi 02:12:17 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Radek Brunner SK Babice 07:11:47 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
2. Daniel Orálek 07:14:58 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
3. Radka Churaňová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 07:22:16 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
4. Ondřej Velička 07:25:22 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
5. Christoph Lux 07:26:27 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
6. Štěpán Boháček 07:29:31 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
7. Jan Ďuk 07:37:39 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
8. Marek Jirásek 07:43:57 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
9. Milan Šumný 07:45:35 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
10. Roman Tomášek 07:57:55 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
11. Marcel Šulej 07:59:18 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
12. Rudolf Krajča 07:59:23 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
13. Filip Švrček 08:03:14 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
14. Jiří Pešek 08:03:39 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
15. Tereza Zuzánková AC Turnov, z. s. 08:03:49 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
16. Martin Hokeš 08:10:25 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
17. Jiří Horčička 08:11:11 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
18. Peter Dvorský 08:20:27 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
19. Zbyněk Vondrák 08:21:18 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
20. Martin Kopecký 08:21:28 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
21. Jaroslav Urban 08:22:04 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
22. Ivan Šarlinger 08:24:48 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
23. Petr Herejt 08:25:46 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
24. Petr Válek 08:27:42 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
25. Jan Lender 08:28:43 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
26. Jaroslav Bohdal 08:31:50 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
27. Kateřina Kašparová 08:32:00 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
28. Michaela Dimitriadu Sportovní chůze Praha, z. s. 08:34:01 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
29. Štěpán Dvořák 08:38:19 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
30. Pavel Juřica 08:41:28 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
31. Petr Kubišta 08:41:56 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
32. Lenka Horáková 08:42:22 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
33. Markus Flick 08:46:26 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
34. Dušan Horbaj 08:47:39 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
35. Pavel Marek 08:52:27 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
36. Pavel Sedlák 08:53:38 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
37. Jan Brenk 09:13:32 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
38. Miroslav Štefl 09:17:23 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
39. Tereza Gecová 09:21:15 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
40. Peter Lešták 09:22:01 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
41. Pavel Hons 09:25:00 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
42. Petr Henek 09:25:19 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
43. Slavomír Ružek 09:25:41 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
44. Dušan Kopečný 09:28:35 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
45. Přemysl Bělaška 09:34:06 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
46. Markéta Gruberová 09:37:22 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
47. Stanislav Sotolář 09:37:32 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
48. Ondřej Prokop 09:40:48 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
49. René Camfrla 09:47:56 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
50. Miloš Bosnovič 09:48:10 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
51. Petr Švanda 09:48:25 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
52. Marek Rod 09:48:35 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
53. Zbyněk Tkadlčík 09:51:03 2. září 2017 Baroko ultra
Plasy, Areál Velká louka
54. Jan Šimek 09:51:40 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
55. Martin Bilík 09:52:11 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
56. Roman Košťák 09:52:44 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
57. Konstantin Wiesner 09:57:26 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
58. Jana Šindlerová 09:59:55 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
59. Petr Lešťák 10:01:21 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
60. Zdeněk Chmel 10:01:52 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
61. Pavel Krikl 10:09:15 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
62. Pavel Urbaczka 10:10:53 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
63. Robert Dohnal 10:15:02 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
64. Lukáš Svoboda 10:26:03 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
65. Stanislav Bálka 10:32:09 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
66. Dušan Koutník 10:34:04 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
67. Alena Žákovská 10:37:39 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
68. Zdeněk Vosátka 10:43:34 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
69. Kristýna Junková 10:43:38 2. září 2017 Baroko ultra
Plasy, Areál Velká louka
70. Elisabetha Schwibs 10:47:29 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
71. Juraj Calaj 10:52:02 2. září 2017 Baroko ultra
Plasy, Areál Velká louka
72. Petr Martinovský 10:55:28 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
73. Jitka Černá 10:55:49 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
74. Jan Rosenthal 10:59:10 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
75. Pavel Vrána 11:01:28 2. září 2017 Baroko ultra
Plasy, Areál Velká louka