# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Jiří Čípa 00:15:19 30. srpna 2017 Triexpert Cup 2017-dráha
Brno, atletický stadion pod Palackého vrchem
2. Radim Filip Drážďanský 00:15:24 3. června 2018 Milada Run
Chabařovice, hlavní pláž jezera Milada
3. Jakub Gräf 00:15:34 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Bedřichov – Bronzový závod
Bedřichov
4. Tomáš Jaša TJ Baník Stříbro, spolek 00:15:36 19. července 2017 Testovací pětka
Horšovský Týn, atletický stadion
4. Filip Vabroušek Atletický klub Zlín, z.s. 00:15:36 17. února 2018 Modřický pohár
Modřice, ZŠ Benešova 332
5. Martin Edlman ASK Slavia Praha 00:15:37 2. dubna 2016 Běh Máchalkou
Praha 9, lesopark Máchalka
6. Luboš Gaisl 00:15:40 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Praha, Stromovka – Zlatý závod
Praha, Stromovka
7. Přemysl Ježek 00:15:42 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Bedřichov – Bronzový závod
Bedřichov
7. Lukáš Kučera 00:15:42 27. května 2017 Česká pojišťovna RunTour Brno
Brno, Brněnská přehrada
8. Filip Kašpar 00:15:44 1. května 2018 Běh Údolím vzdechů
Sudoměřice u Tábora, dětské hřiště
8. Sergyi Tkach 00:15:44 31. května 2015 Běh mezi náměstími
Frýdek-Místek, Náměstí Svobody, Místek
9. Vít Pavlišta 00:15:45 1. ledna 2016 Novoroční běh kolem sídliště Nad Lužnicí
Tábor, hotel Relax (Varšavská 2708/2)
9. Jan Švejnoha VSK Univerzita Brno 00:15:45 17. února 2018 Modřický pohár
Modřice, ZŠ Benešova 332
10. Jaroslav Doubek 00:15:46 2. dubna 2016 Běh Máchalkou
Praha 9, lesopark Máchalka
10. Lukáš Soural 00:15:46 30. srpna 2017 Triexpert Cup 2017-dráha
Brno, atletický stadion pod Palackého vrchem
11. Vojtěch Borák 00:15:47 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Rožnov pod Radhoštěm – Bronzový závod
Rožnov pod Radhoštěm
12. Michal Poledník 00:15:48 3. června 2018 Běh mezi náměstími
Frýdek-Místek, Náměstí Svobody v Místku
13. Lukáš Kourek TJ Nové Město na Moravě z.s. 00:15:51 20. září 2015 Královský běh Kujebinou
Vysoké Mýto, Jungmannovy sady, ZŠ Javornického
14. Jan Zemaník 00:15:52 31. května 2015 Běh mezi náměstími
Frýdek-Místek, Náměstí Svobody, Místek
15. Martin Holiš 00:15:53 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Rožnov pod Radhoštěm – Bronzový závod
Rožnov pod Radhoštěm
15. Roman Paulik TJ Lokomotiva Břeclav 00:15:53 21. dubna 2018 Běh kolem Dyje
Břeclav, parkoviště u Racia (ul. Národních hrdinů)
16. Roman  Budil 00:15:55 14. dubna 2018 Česká pojišťovna RunTour České Budějovice
České Budějovice, Náměstí Přemysla Otakara II.
17. Pavel Staníček VSK Univerzita Brno 00:15:57 17. února 2018 Modřický pohár
Modřice, ZŠ Benešova 332
17. Jakub Stibal AC Moravská Slavia Brno, spolek 00:15:57 17. února 2018 Modřický pohár
Modřice, ZŠ Benešova 332
18. Tomáš Bystřický 00:15:58 13. července 2016 Běžecká tour – Plzeň (3)
Plzeň, cyklostezka za Baumaxem na Rokycanské třídě
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Benard Kimeli 00:27:10 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
2. Mathew Kipkorir Kimeli 00:27:11 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
3. Rhonex Kipruto 00:27:13 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
4. Daniel Chebii 00:27:42 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
5. Gilbert Masai 00:27:45 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
6. Barselius Kipyego 00:27:46 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
7. Japhet Kypiegon Korir 00:27:48 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
8. Teshome Mekonen 00:27:50 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
9. Justus Kangogo 00:27:51 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
10. Benard Bett 00:27:52 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
11. Amos Kibiwott Kurgat 00:27:53 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
12. Jemal Yimer Mekonnen 00:27:54 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
13. Isaac Kipkoech Langat 00:27:55 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
13. Sondre Nordstad Moen 00:27:55 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
14. Evans Kigen Kurui 00:27:56 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
15. Robert Kipchirchir Mwei 00:28:05 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
16. Abel Kipchumba 00:28:06 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
17. Geoffrey Ronoh 00:28:09 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
18. Abraham Kapsis Kipyatich 00:28:14 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
19. Kenneth Keter 00:28:23 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
19. Amos Mitei 00:28:23 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
20. Ismail Juma 00:28:44 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
21. Almahjoub Dazza 00:28:46 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
22. Joel Kipkoech Kimutai 00:28:50 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
23. Soufiane Bouchiki 00:28:51 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Barselius Kipyego 00:59:14 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
2. Daniel Wanjiru 00:59:20 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
3. Josphat Kimutai Tanui 00:59:22 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
4. Ismail Juma 00:59:30 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
5. Tamirat Tola 00:59:37 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
6. Adugna Takele 00:59:40 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
7. Nobert Kipkoech Kigen 00:59:42 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
8. Benard Kimeli 00:59:47 7. dubna 2018 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
9. Peter Cheruiyot Kirui 00:59:50 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
10. Daniel Kinyua Wanjiru 00:59:51 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
11. Geoffrey Yegon 00:59:56 7. dubna 2018 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
12. Leonard Patrick Komon 00:59:57 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
12. Wilfred Kipkosgei Murgor 00:59:57 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
13. Peter Kwemoi 00:59:58 7. dubna 2018 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
14. Felix Kipchirchir Kandie 01:00:04 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
15. Abel Kipchumba 01:00:05 7. dubna 2018 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
16. Shadrack Kiplagat 01:00:06 7. dubna 2018 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
17. Abraham Kapsis Kipyatich 01:00:08 7. dubna 2018 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
18. Nicholas Kipchirch Bor 01:00:09 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
19. Wilfred Kimeli Kimitei 01:00:12 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
20. Philip Kibungei Tarbei 01:00:13 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
21. Aziz Lahbabi 01:00:15 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
22. Solomon Kirwa Yego 01:00:16 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
23. Yuta Shitara 01:00:17 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
24. Yohannes Ghebregergish 01:00:21 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Galen Rupp 02:06:07 6. května 2018 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
2. Sisay Lemma 02:07:03 6. května 2018 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
3. Lawrence Cherono 02:07:24 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
4. Felix Kipchirchir Kandie 02:08:14 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
5. Solomon Kirwa Yego 02:08:31 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
6. Gebretsadik Abraha 02:08:47 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
7. Bazu Worku 02:08:48 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
8. Evans Kiplagat Chebet 02:08:50 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
9. Mekuant Ayenew 02:09:00 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
10. Deribe Robi 02:09:05 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
11. Daniel Wanjiru 02:09:25 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
12. Stephen Kwelio Chemlany 02:09:42 6. května 2018 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
13. Benson Kipruto 02:09:51 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
14. Fikre Assefa 02:10:01 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
15. Salah Eddine Bounasr 02:10:04 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
16. Samuel Kiplimo Kosgei 02:10:12 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
17. Yuki Kawauchi 02:10:13 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
18. Barselius Kipyego 02:10:18 6. května 2018 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
19. Yuma Hattori 02:10:26 6. května 2018 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
20. Nobert Kipkoech Kigen 02:10:29 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
21. Said Aitaddi 02:10:38 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
22. Yohannes Ghebregergish 02:10:44 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
23. Geoffrey Ronoh 02:10:52 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
24. R. Kemboi Chemungor 02:12:09 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
25. Jamel Chatbi 02:12:17 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Radek Brunner SK Babice 07:11:47 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
2. Daniel Orálek 07:14:58 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
3. Radka Churaňová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 07:22:16 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
4. Ondřej Velička 07:25:22 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
5. Christoph Lux 07:26:27 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
6. Štěpán Boháček 07:29:31 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
7. Jan Ďuk 07:37:39 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
8. Marek Jirásek 07:43:57 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
9. Milan Šumný 07:45:35 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
10. Roman Tomášek 07:57:55 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
11. Marcel Šulej 07:59:18 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
12. Rudolf Krajča 07:59:23 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
13. Filip Švrček 08:03:14 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
14. Jiří Pešek 08:03:39 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
15. Tereza Zuzánková AC Turnov, z. s. 08:03:49 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
16. Martin Hokeš 08:10:25 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
17. Jiří Horčička 08:11:11 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
18. Peter Dvorský 08:20:27 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
19. Zbyněk Vondrák 08:21:18 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
20. Martin Kopecký 08:21:28 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
21. Jaroslav Urban 08:22:04 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
22. Ivan Šarlinger 08:24:48 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
23. Petr Herejt 08:25:46 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
24. Petr Válek 08:27:42 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
25. Jan Lender 08:28:43 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady