Název závodu Termín / start Místo Délka tratí / Druh závodu
Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (5)
středa
25. dubna 2018
19:00
Praha 4-Braník, cyklostezka (U Kempinku 2)
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Pardubická devítka
středa
25. dubna 2018
16:00 (18:00)
Pardubice, Pernštýnské náměstí
Pardubický
9,6 km
Silnice
Detail závodu
339. Malá cena Monaka
středa
25. dubna 2018
18:00
Slatiňany - Hůra
Pardubický
10 km / 3,6 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na rozhlednu Bílá hora
středa
25. dubna 2018
17:30
Kopřivnice, „U pramene“
Moravskoslezský
2 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Běh na Krásném
středa
25. dubna 2018
17:00
Krásné, vodní nádrž
Olomoucký
9,37 km
Kros
Detail závodu
BĚKODO (Běháme kolem Doubravky)
středa
25. dubna 2018
18:00
Teplice-Doubravka, za tenisovými kurty na Panoramě
Ústecký
4 km
Kros
Detail závodu
Triexpert Cup - dráha
středa
25. dubna 2018
16:45
Brno, atletický stadion pod Palackého vrchem
Jihomoravský
5 km
Jiný
Detail závodu
Krčská 10
čtvrtek
26. dubna 2018
17:30 (18:00)
Praha 4, Krčský les, u hotelu Nosál (U Michelského lesa 1157)
Praha
10,5 km (M) / 3,3 km (Ž)
Smíšený
Detail závodu
Noční běh pro světlušku Olomouc
čtvrtek
26. dubna 2018
21:00
Olomouc, Bezručovy sady
Olomoucký
6 km / 3 km
Silnice
Detail závodu
Kateřinský běh Hrabovou
čtvrtek
26. dubna 2018
17:00
Ostrava-Hrabová, hřiště TJ (Paskovská 209)
Moravskoslezský
5 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na Rozálku
pátek
27. dubna 2018
16:15 (17:00)
Žamberk, Městské muzeum (ul. Na Rozárce)
Pardubický
0,9 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Pelhřimovský běh s Poutníkem
pátek
27. dubna 2018
17:00 (17:30)
Pelhřimov, Dům seniorů, Městské sady
Vysočina
10,2 km (M) / 5,2 km (Ž)
Silnice
Detail závodu
Kilpi Trail Running Cup - Trail Ostrava
sobota
28. dubna 2018
10:00
Ostrava, K Trojhalí
Moravskoslezský
10 km / 5 km
Smíšený
Detail závodu
Spartan Sprint Kutná Hora
sobota
28. dubna 2018
08:00
Kutná Hora, Palackého náměstí
Středočeský
5 km+
Kros
Detail závodu
Bělkovický kros
sobota
28. dubna 2018
09:00 (10:00)
Bělkovice-Lašťany, koupaliště
Olomoucký
9,6 km (M) / 5,5 km (Ž, M60+)
Smíšený
Detail závodu
Predator Run Plzeň
sobota
28. dubna 2018
Plzeň, Depo2015 (Presslova 14)
Plzeňský
7 km+
Kros
Detail závodu
Svitavský stýpl
sobota
28. dubna 2018
15:30
Svitavy, atletický stadion (U stadionu 17)
Pardubický
3 km
Jiný
Detail závodu
Běh na rozhlednu Veselý vrch
sobota
28. dubna 2018
10:30
Chotilsko-Prostřední Lhota
Středočeský
5,3 km
Kros
Detail závodu
9999m
sobota
28. dubna 2018
16:00
Slatina po Házmburkem, náves
Ústecký
9,999 km
Kros
Detail závodu
Den cesty
sobota
28. dubna 2018
10:00
Teplice
Ústecký
200 km / 24 hodin
Smíšený
Detail závodu
Czech Ultra Trail Tour - Bílé Karpaty
sobota
28. dubna 2018
08:00
Nová Lhota, Vápenky
Jihomoravský
64 km / 35 km / 20 km
Kros
Detail závodu
NN Night run a Avon běh za zdravá prsa Hradec Králové
sobota
28. dubna 2018
18:15 (20:30)
Hradec Králové, Velké náměstí
Královéhradecký
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Přeštická desítka
sobota
28. dubna 2018
10:30
Přeštice, loděnice KČT
Plzeňský
10,5 km
Kros
Detail závodu
Nutrilove Brnišťský půlmaraton
sobota
28. dubna 2018
10:00 (12:00)
Brniště, areál Lesní zátiší
Liberecký
21,097 km / 10,55 km
Smíšený
Detail závodu
Vysocký krosový půlmaraton
sobota
28. dubna 2018
10:00
Vysoká u Holic, hřiště
Pardubický
21,6 km / 14,4 km / 7,2 km
Smíšený
Detail závodu
Běh Přerovským luhem
sobota
28. dubna 2018
10:00
Přerov, Restaurace Base Camp (Kainarova 3260/13a)
Olomoucký
12 km
Kros
Detail závodu
Běh Semicemi
sobota
28. dubna 2018
09:30 (10:30)
Semice, okr. Nymburk - fotbalové hřiště
Středočeský
10 km
Silnice
Detail závodu
Komenského půlka
sobota
28. dubna 2018
09:30
Uherský Brod, Masarykovo náměstí
Zlínský
21,1 km / 10 km
Smíšený
Detail závodu
POŠUK - Pošemberský ultra kros
sobota
28. dubna 2018
12:00 (14:00)
Údolí Šembery, louka v hlubokém lese mezi Českým Brodem a Doubravčicemi (směr Kostelec)
Středočeský
16,5 km
Kros
Detail závodu
Ultramaraton Konopiště
sobota
28. dubna 2018
06:00
Benešov u Prahy, park Konopiště
Středočeský
12 hodin
Smíšený
Detail závodu
Běh Chotěšovem
sobota
28. dubna 2018
09:30 (11:00)
Chotěšov, prezentace: ZŠ; start: sportovní areál
Plzeňský
5,65 km
Kros
Detail závodu
Dobřichovický kros půlmaraton
sobota
28. dubna 2018
10:00 (10:45)
Dobřichovice, zámek - nádvoří
Středočeský
21,1 km / 10 km
Kros
Detail závodu
Ježník Run 17/18
neděle
29. dubna 2018
09:30
Krnov-Ježník, Léčebna Ozón
Moravskoslezský
3,9 km
Kros
Detail závodu
Přespolní běh O krušovický soudek
neděle
29. dubna 2018
09:30
Stochov, u památného dubu
Středočeský
20 km
Smíšený
Detail závodu
Štědrákovský půlmaraton
neděle
29. dubna 2018
10:00
Štědrákova Lhota, skiareál Panorama
Olomoucký
21,097 km
Smíšený
Detail závodu
Memoriál Quido Štěpánka
neděle
29. dubna 2018
09:30 (11:00)
Jablonné nad Orlicí, Náměstí 5.května
Pardubický
10,5 km
Smíšený
Detail závodu
Hroznatův běh
neděle
29. dubna 2018
10:00 (10:45)
Hroznětín, stadion
Karlovarský
17 km / 5,5 km
Smíšený
Detail závodu
Čelovkový běh Plesná
pondělí
30. dubna 2018
19:45 (20:45)
Plesná, hasičárna SDH
Karlovarský
5 km
Smíšený
Detail závodu
Skálův lesní běh
úterý
1. května 2018
10:00
Praha 4-Háje, Hekrova 805
Praha
10 km (M) / 5 km (Ž)
Smíšený
Detail závodu
Běh kolem poličských hradeb
úterý
1. května 2018
10:00 (12:00)
Polička, městský park
Pardubický
4,4 km
Smíšený
Detail závodu
Boskovické běhy - Zámecký běh
úterý
1. května 2018
09:50 (13:20)
Boskovice, Masarykovo náměstí
Jihomoravský
2,5 km
Smíšený
Detail závodu
Májový běh v Lounech
úterý
1. května 2018
10:00 (12:00)
Louny, atletický stadion ZŠ Prokopa Holého
Ústecký
5 km
Smíšený
Detail závodu
Boskovické běhy - Běh za sedmizubým hřebenem
úterý
1. května 2018
09:50 (15:20)
Boskovice, Masarykovo náměstí
Jihomoravský
12,5 km
Smíšený
Detail závodu
Jarní přespolní běh
úterý
1. května 2018
10:00 (10:30)
Nýrsko, Areál Pod sjezdovkou (směr Stará Lhota)
Plzeňský
6 km (M) / 3 km (Ž, M70+)
Kros
Detail závodu
Běh KERMI
úterý
1. května 2018
10:00
Stříbro, areál firmy KERMI (Palackého ulice)
Plzeňský
10,5 km
Kros
Detail závodu
D-H-D
úterý
1. května 2018
10:00
Děčín, stadion ASK Děčín (ul. Práce)
Ústecký
10 km
Jiný
Detail závodu
Běh čarodějné lásky
úterý
1. května 2018
18:00
Praha 4-Hodkovičky, Areál zdraví, altán uprostřed lesa
Praha
3 km
Kros
Detail závodu
Decathlon run
úterý
1. května 2018
11:30 (13:00)
Plzeň, Borská pole, start: u NC Decathlon (U Letiště)
Plzeňský
10 km
Smíšený
Detail závodu
Slovácká hodinovka
úterý
1. května 2018
10:00 (11:00)
Uherské Hradiště, městský atletický areál
Zlínský
1 hodina / 12 minut
Jiný
Detail závodu
Běh údolím samoty
úterý
1. května 2018
10:00 (11:30)
Radvanec u Nového Boru, hospoda "U Mlejna"
Liberecký
8,4 km / 3 km
Smíšený
Detail závodu
Železňák - Cidliňák
úterý
1. května 2018
10:00 (14:00)
Železnice, Náměstí Svobody
Královéhradecký
10 km
Silnice
Detail závodu
Karlovský kopcovák, prvomájový běh s Haló novinami
úterý
1. května 2018
13:30 (15:15)
Benešov, svah Karlova
Středočeský
4,5 km
Kros
Detail závodu
Běh Údolím vzdechů
úterý
1. května 2018
10:00 (12:00)
Sudoměřice u Tábora, dětské hřiště
Jihočeský
10 km / 5 km
Kros
Detail závodu
RM Hradecký pohár
úterý
1. května 2018
18:00
Hradec Králové, hráz vodní nádrže Biřička
Královéhradecký
8 km
Kros
Detail závodu
Běh na Doubravku
úterý
1. května 2018
13:00
Teplice, lázně Beethoven, od pravřídla "Prasátko"
Ústecký
4,15 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Baťův běh
úterý
1. května 2018
11:00
Sezimovo Ústí, náměstí Tomáše Bati
Jihočeský
3 km
Smíšený
Detail závodu
Vítkovská 10
středa
2. května 2018
19:00
Praha 3, vrch Vítkov, u Památníku Národního osvobození
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
2. Pekelný kilometr
středa
2. května 2018
17:00 (17:45)
Česká Třebová, Ski areál Peklák
Pardubický
1 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Kondiční běh na Kuňku
středa
2. května 2018
18:00
Pardubice, cyklostezka u Labe poblíž loděnice Arosa
Pardubický
11 km / 4,8 km
Smíšený
Detail závodu
Běh Markovicou
středa
2. května 2018
17:00
Kolšov, hostinec u sv. Anny; start: ZŠ
Olomoucký
8,25 km
Kros
Detail závodu
Triexpert Cup - Myslivna
středa
2. května 2018
18:00
Brno, hotel Myslivna
Jihomoravský
7 km
Smíšený
Detail závodu
Košířský okruh
čtvrtek
3. května 2018
18:00
Praha 5-Košíře, u rybníčku v lesoparku Cibulka
Praha
5,6 km
Kros
Detail závodu
Noční běh pro světlušku Jihlava
čtvrtek
3. května 2018
21:00
Jihlava, přírodní amfiteátr
Vysočina
5 km / 3 km
Silnice
Detail závodu
Doporučujeme
Night Gladiator Race Milovice
pátek
4. května 2018
Milovice, tankodrom
Středočeský
3 km+
Kros
Detail závodu
Jesenická stovka
pátek
4. května 2018
23:00
Šumperk, prezentace: SOŠ a SOU Gen. Krátkého; start: ul. Reissova, parkoviště u Sanatoria
Olomoucký
103 km
Smíšený
Detail závodu
Vyběhněme s násilím
pátek
4. května 2018
14:30
Hradec Králové, UHK budova A (Hradecká 1227/4)
Královéhradecký
10 km / 5 km
Kros
Detail závodu
Běhej lesy Karlštejn
sobota
5. května 2018
Mořina
Středočeský
19 km / 12 km
Kros
Detail závodu
Barvám Neutečeš - Olomouc
sobota
5. května 2018
13:00
Olomouc, Výstaviště Flora
Olomoucký
5 km
Smíšený
Detail závodu
Memoriál Karla Raise
sobota
5. května 2018
11:00
Louny, výstaviště v Masarykových sadech
Ústecký
15 km
Silnice
Detail závodu
dm rodinný minimaraton
sobota
5. května 2018
15:00
Praha 7, Stromovka
Praha
5 km / 3 km
Silnice
Detail závodu
Kačický lesní běh
sobota
5. května 2018
09:50 (10:30)
Kačice, fotbalové hřiště; start: u hájovny Obora
Středočeský
6 km
Kros
Detail závodu
Běh na 2 míle Zlín
sobota
5. května 2018
09:00
Zlín, Průmyslová zóna Příluky, před budovou Madal Bal
Zlínský
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Inov-8 Gladiator Race Milovice
sobota
5. května 2018
Milovice, tankodrom
Středočeský
7 km+
Kros
Detail závodu
Běh na 2 míle Praha
sobota
5. května 2018
09:07
Praha 7, park Stromovka, před Šlechtovou restaurací
Praha
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Letohradská pětka
sobota
5. května 2018
10:00 (12:00)
Letohrad, Orlovna na Orlici (Orlice 181)
Pardubický
5 km
Smíšený
Detail závodu
Vrané - Zvole
sobota
5. května 2018
11:00
Vrané nad Vltavou, prezentace: u sokolovny; start: na můstku
Středočeský
3 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Memoriál Václava Dobeše, Šárovcova Lhota - Zvičina
sobota
5. května 2018
13:30
Šárovcova Lhota, most u železničního přejezdu
Královéhradecký
14,7 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Hyundai Perun-SkyMarathon - MČR v SkyMarathonu
sobota
5. května 2018
09:30
Oldřichovice u Třince, parkoviště u spodní stanice lanovky
Moravskoslezský
41 km
Smíšený
Detail závodu
Chodovská tretra
sobota
5. května 2018
16:15
Chodov, Areál Klubu olympioniků (Husova ul.)
Karlovarský
5 km
Jiný
Detail závodu
Běh o pohár starosty
sobota
5. května 2018
09:00 (11:00)
Znojmo, ZŠ Znojmo (Václavské náměstí 133/8)
Jihomoravský
7 km / 3,5 km
Silnice
Detail závodu
Běh Komory daňových poradců
sobota
5. května 2018
10:15 (11:00)
Brno, park Lužánky, start: u SVČ Lužánky (Lidická 50)
Jihomoravský
5,8 km / 3,6 km
Smíšený
Detail závodu
Doporučujeme
Lázeňská sedmička
sobota
5. května 2018
09:30 (11:00)
Velichovky, areál Lázní 1897; start: před Masarykovým domem
Královéhradecký
7 km
Smíšený
Detail závodu
Hášův běh do vrchu
sobota
5. května 2018
10:00
Moravský Beroun, Křížový vrch (ul. Horní)
Olomoucký
0,19 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Běh Klobásnou
sobota
5. května 2018
10:15
Veselí nad Lužnicí, les Klobásná (u nádraží ČD)
Jihočeský
10 km (M) / 4 km (Ž)
Silnice
Detail závodu
Černokostelecká 10
sobota
5. května 2018
14:30
Kostelec nad Černými lesy, pivovar
Středočeský
10 km
Kros
Detail závodu
Běh pro Petra
sobota
5. května 2018
10:00
Horní Bříza, u firmy GRÜN SPORT (K Rybníčku 635)
Plzeňský
10 km / 5 km
Kros
Detail závodu
Pivní běh
sobota
5. května 2018
11:30
Plzeň, Hospůdka U Pechtů (Květná 414)
Plzeňský
6 km
Smíšený
Detail závodu
Doporučujeme
Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
neděle
6. května 2018
09:00
Praha 1, Staroměstské náměstí
Praha
42,195 km
Silnice
Detail závodu
Inov-8 Gladiator Race Milovice
neděle
6. května 2018
Milovice, tankodrom
Středočeský
7 km+
Kros
Detail závodu
Běh na 2 míle Olomouc
neděle
6. května 2018
10:10
Olomouc, Smetanovy sady, fontána
Olomoucký
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Lesní běh Kalichem
neděle
6. května 2018
09:30 (11:15)
Koberovy-osada Besedice, letní areál U Kalicha
Liberecký
10 km / 4,5 km
Kros
Detail závodu
Běh osvobození Ostravy
úterý
8. května 2018
11:00
Hrabyně, památník 2. světové války
Moravskoslezský
14 km
Silnice
Detail závodu
Rohatecká desítka
úterý
8. května 2018
09:00 (11:20)
Rohatec, kulturní dům
Jihomoravský
10 km (M) / 5 km (Ž)
Silnice
Detail závodu
Běh osvobození - Desítka Hvězdy Pardubice, MČR veteránů v běhu na 10 km
úterý
8. května 2018
10:00 (10:30)
Pardubice, Městský atletický stadion na Dukle (Čs. armády 2515)
Pardubický
10 km
Silnice
Detail závodu
Běh Kamenickým Šenovem
úterý
8. května 2018
10:00 (11:30)
Prácheň, ZŠ a MŠ
Liberecký
10 km
Silnice
Detail závodu
Memoriál obětí fašizmu
úterý
8. května 2018
13:30
Čechtice
Středočeský
6 km
Kros
Detail závodu
Běh osvobození (Díly)
úterý
8. května 2018
10:00 (10:30)
Díly, kuželník TJ Sokol Díly; start: před budovou OÚ
Plzeňský
9 km (M) / 3 km (Ž)
Smíšený
Detail závodu
Mochtínský přespolní běh
úterý
8. května 2018
10:00 (11:00)
Mochtín, sportovní areál
Plzeňský
4 km
Smíšený
Detail závodu
Běh vítězství
úterý
8. května 2018
09:00 (10:00)
Třešť
Vysočina
14,6 km
Silnice
Detail závodu
Běh vítězství zámeckým parkem Lány
úterý
8. května 2018
08:35 (11:00)
Lány, vstup do parku u zámecké brány
Středočeský
7,54 km (M) / 3,77 km (Ž)
Smíšený
Detail závodu
Všechny certifikované tratě ČAS