Datum Název závodu / seriálu Pořadatel Délka / typ tratě
25. dubna 2018 Pardubická devítka
AC Pardubice
  • 4.5 km
    Silnice
  • 9 km
    Silnice
15. dubna 2018 Bolatická dvacítka
Klub turistů Bolatice
14. dubna 2018 Krušnej seběh
WiTTE Bike Team
  • Výsledky 10 km
    Smíšený
  • 17.5 km
    Smíšený
14. dubna 2018 Bělská pětka
TJ Start Bělá nad Radbuzou
14. dubna 2018 Novostrašecký běh
Město Nové Strašecí, ZŠ a MŠ J. A. Komenského a Dům dětí a mládeže
14. dubna 2018 Běhej lesy Lednice
RAUL, s.r.o.
13. dubna 2018 Jarní běh Pávov
Běžec Vysočiny z.s.
13. dubna 2018 1. Zemská míle
Activity Lanškroun
12. dubna 2018 Běh lesoparkem
TJ ZENTIVA, cyklistický oddíl
12. dubna 2018 Běh Čertovou roklí
Běžecký spolek z.s. a Sportuj s námi, z.s.
11. dubna 2018 Na honěnou
KVS Šumperk
  • 9.5 km
    Kros
11. dubna 2018 Malá cena Kunětické devítky
KTS Pardubice
11. dubna 2018 Memoriál Josefa Šťulíka
Památník Lidice, NKP Ležáky a JR RUNNING SPORT
11. dubna 2018 Trojka na dráze
TJ Slezan Frýdek-Místek
11. dubna 2018 Jarní hodinovka na dráze
Hvězda Pardubice, z.s.
10. dubna 2018 Krčský kros
SABZO Praha
8. dubna 2018 Horský maraton Trhové Sviny - Hojná Voda
Martin Brožka
8. dubna 2018 Běh lipovou alejí - Nymburská desítka
SKP Nymburk
8. dubna 2018 Běh Papratnou
Lyžařský oddíl TJ Frenštát pod Radhoštěm
8. dubna 2018 Běh Bezručovým údolím
TJ Sokol Chomutov
8. dubna 2018 Hořická osmička
Western Sport Club Hořice, TJ Sokol Blansko
  • 8 km
    Smíšený
8. dubna 2018 Běh udolím říčky Setiny
Roman Žídek
8. dubna 2018 Jarní kros
AC Česká Lípa
8. dubna 2018 Radonický běh
Obec Radonice
  • 3 km
    Smíšený
  • 6 km
    Smíšený
8. dubna 2018 Jaroměřský kros
TJ Sokol Jaroměř
8. dubna 2018 Korunou za korunu
TJ Nové Město na Moravě z.s.
8. dubna 2018 Doporučujeme
Běh Babiččiným údolím
MAS Mezi Úpou a Metují, z.s., SK Nové Město nad Metují
8. dubna 2018 Přespolní běh nad Modřanskou roklí
Jiří Kalista a Městská část Praha 12
  • 6 km
    Kros
  • 10 km
    Kros
7. dubna 2018 Běh Štěpánkou
AC Mladá Boleslav z.s.
7. dubna 2018 Běh kolem Holého vrchu – Nominal kros půlmaraton
Farma Novák Jívoví
  • 21.1 km
    Smíšený
7. dubna 2018 Velká Morava
AK Mikulčice
7. dubna 2018 Jarní běh (Bílovice nad Svitavou)
TJ Sokol Bílovice nad Svitavou, oddíl atletiky
7. dubna 2018 Běh cyklostezkou
AZ Tým Světlá nad Sázavou
7. dubna 2018 Běh na Červeňák
Jan Žalud, Michal Guse a AK při ZŠ Prokopa Holého Louny
7. dubna 2018 Běh na 2 míle Praha
Sri Chinmoy Marathon Team
7. dubna 2018 Běh vítězství, Hranická dvacítka a Hranická desítka
SK Hranice, z.s. - oddíl atletiky
7. dubna 2018 Běh na 2 míle Zlín
Sri Chinmoy Marathon Team
7. dubna 2018 Jarní kros Okolo Dračí studánky
ZD Hradečno a OÚ Malíkovice
7. dubna 2018 Craft RUNGO razovitý běh
RUNGO.cz
7. dubna 2018 Bujanovské koláčové běhy
Obec Bujanov
6. dubna 2018 Podještědská hodinovka
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí, z.s.
6. dubna 2018 Běh Výstavištěm Flora Olomouc
TJ Liga stovkařů Olomouc
5. dubna 2018 Běh SABZO v Ďáblickém háji
SABZO Praha
4. dubna 2018 Běh okolo Zámečku, Velká cena G-teamu
TK Jaso Plzeň
4. dubna 2018 BĚKODO (Běháme kolem Doubravky)
BK BĚKODO při TJ Lokomotiva Teplice
4. dubna 2018 Kros gymnázia
Gymnázium Šumperk
  • 6.43 km
    Kros
4. dubna 2018 Štafetová míle 1. kolo
Bokolobka tým Ostrava a Obec Hrabová
  • 9.654 km
    Silnice
4. dubna 2018 1. Pekelný kilometr
Šimůnek, s.r.o.
4. dubna 2018 Vítkovská 10
Kamila Voděrová a Daniel Pallavicini
3. dubna 2018 Lomcovák
SABZO Praha