# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Lukáš Jukl (CZE) Pardubice M (1.) Muži 18 + (1.) 1999 00:18:25
2. 2. Jan Bača (CZE) Atletika Chrudim, z.s. M (2.) Muži 18 + (2.) 1976 00:18:43
3. 3. Pavel Šindelář (CZE) Heřmanův Městec M (3.) Muži 18 + (3.) 1985 00:19:26
4. 4. Josef Matoušek (CZE) Hradec Králové M (4.) Muži 18 + (4.) 1979 00:19:47
5. 5. Kateřina Kubiasová (CZE) tyčka a kulička Ž (1.) Ženy 18 + (5.) 1978 00:19:57
6. 6. Lucie Kratochvílová (CZE) Bižuterie Jablonec Ž (2.) Ženy 18 + (6.) 1995 00:20:18
7. 7. Jan Vašátko  (CZE) M (5.) Muži 18 + (7.) 1985 00:20:31
8. 8. Jiří Štěpnička (CZE) Tekutá Historie Jaroměř M (6.) Muži 18 + (8.) 1977 00:21:06
9. 9. Jan Tikal (CZE) NAC Pardubice M (7.) Muži 18 + (9.) 1987 00:21:07
10. 10. Vladimír Pecina (CZE) KRB ChrudimKRB ChrudimKRB Chrudim M (8.) Muži 18 + (10.) 1978 00:21:12
11. 11. Ladislav Šanda (CZE) Anička&Ládík Chlumec nad Cidlinou M (9.) Muži 18 + (11.) 1982 00:21:45
12. 12. Ema Fialová (CZE) SK Ráby Ž (3.) Žákyně 11 - 14 let (12.) 2005 00:21:59
13. 13. Adéla Hlaváčková (CZE) Hvězda Pardubice Ž (4.) Žákyně 11 - 14 let (13.) 2006 00:22:09
14. 14. Petr Skalický (CZE) Lanškroun M (10.) Muži 18 + (14.) 1973 00:22:10
15. 15. Marie Janovská (CZE) AC Pardubice Ž (5.) Žákyně 11 - 14 let (15.) 2006 00:22:29
16. 16. Jaroslav Hromádko (CZE) AČR - Vojenská policie Pce M (11.) Muži 18 + (16.) 1971 00:22:32
17. 17. Vojtěch Švoma  (CZE) M (12.) Muži 18 + (17.) 2000 00:22:35
18. 18. Dita Doskočilová (CZE) Pardubice Ž (6.) Ženy 18 + (18.) 1975 00:22:37
19. 19. Matyáš Fiala (CZE) SK Ráby M (13.) Junioři 15 - 17 let (19.) 2003 00:23:35
20. 20. Radek Antoch (CZE) Břehy u Přelouče M (14.) Muži 18 + (20.) 1976 00:24:28
21. 21. Eva Horáková (CZE) Pardubice Ž (7.) Ženy 18 + (21.) 1975 00:24:34
22. 22. Vladimír Berný  (CZE) Wolf Runners M (15.) Muži 18 + (22.) 1978 00:24:48
23. 23. Jiřina Mlčochová  (CZE) Ž (8.) Ženy 18 + (23.) 1987 00:25:23
24. 24. Pavla Votypková  (CZE) Ž (9.) Ženy 18 + (24.) 1980 00:25:40
25. 25. Kateřina Majorová (CZE) Mattoni Free Run Pardubice Ž (10.) Ženy 18 + (25.) 1987 00:26:02
26. 26. Leoš Horák  (CZE) Café Bajer Pardubice M (16.) Muži 18 + (26.) 1964 00:26:14
27. 27. Eva Berná  (CZE) Mattoni FreeRun Pardubice Ž (11.) Ženy 18 + (27.) 1976 00:26:33
28. 28. Markéta Matoušková  (CZE) Ž (12.) Žákyně 6 - 10 let (28.) 2008 00:26:36
29. 29. Michaela Křížová (CZE) SK Ráby Ž (13.) Ženy 18 + (29.) 1974 00:26:40
30. 30. Marta Holická  (CZE) Ž (14.) Ženy 18 + (30.) 1975 00:26:50
31. 31. Zdeněk Koblic (CZE) PCE AVANTGARD M (17.) Muži 18 + (31.) 1969 00:27:01
32. 32. Martin Koblic (CZE) PCE AVANTGARD M (18.) Žáci 6 - 10 let (31.) 2010 00:27:01
33. 33. Michaela Kamarytová  (CZE) Ž (15.) Ženy 18 + (33.) 1975 00:27:28
34. 34. Petra Kučerová (CZE) JRT Agit Pardubice Ž (16.) Ženy 18 + (34.) 1985 00:27:34
35. 35. Nikola Houžvičková (CZE) Hradec Králové Ž (17.) Juniorky 15 - 17 let (35.) 2003 00:27:38
36. 36. Šárka Jonášová (CZE) Dračí lodě Ponorka Pce Ž (18.) Ženy 18 + (36.) 1978 00:27:52
37. 37. Ondřej Pozimek (CZE) Sezemice M (19.) Žáci 6 - 10 let (37.) 2011 00:28:19
38. 38. Monika Jelenová (CZE) SRTG Rychnov nad Kněžnou Ž (19.) Ženy 18 + (38.) 1972 00:29:12
39. 39. Lenka Havránková  (CZE) Ž (20.) Ženy 18 + (39.) 1993 00:29:19
40. 40. Lukáš Jelenski (CZE) Skuhrov nad Bělou M (20.) Žáci 11 - 14 let (40.) 2007 00:29:23
41. 41. Štěpán Skalický (CZE) Němčice/Pohanka M (21.) Muži 18 + (41.) 1969 00:29:54
42. 42. Milada Dohnalová  (CZE) Ž (21.) Ženy 18 + (42.) 1974 00:32:22
43. 43. Karin Nechanická  (CZE) ROZBĚHÁME HRADEC KRÁLOVÉ Ž (22.) Ženy 18 + (43.) 1976 00:32:29
44. 44. Hana Nádherová (CZE) Hradec Králové Ž (23.) Ženy 18 + (44.) 1968 00:36:26