# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Radim Filip Drážďanský (CZE) BK Běkodo Teplice M (1.) M2 (1.) 1982 00:16:06
2. 2. Kryštof Vilk (CZE) USK Provod Ústí n. Lab. M (2.) M1 (1.) 1998 00:16:35
3. 3. Stanislav Holub (CZE) Koloshop Team M (3.) M3 (1.) 1978 00:16:49
4. 4. Martin Žák (CZE) Teplice M (4.) M2 (2.) 1981 00:17:23
5. 5. Lukáš Eliáš (CZE) BK Běkodo Teplice M (5.) M2 (3.) 1980 00:17:43
6. 6. Ivo Feix (CZE) Teplice M (6.) M3 (2.) 1974 00:17:48
7. 7. Miroslav Veselý (CZE) Glassman TT Teplice M (7.) M4 (1.) 1963 00:17:55
8. 8. Vladimír Slezák (CZE) (Povrly) M (8.) M3 (3.) 1973 00:17:58
9. 9. Míra Molcar (CZE) BK BĚKODO Teplice M (9.) M4 (2.) 1964 00:18:27
10. 10. Petr Kirsch (CZE) AK Most M (10.) M5 (1.) 1956 00:18:53
11. 11. Jaroslav Lang (CZE) dtrias.rajce.net M (11.) M3 (4.) 1972 00:18:54
12. 12. Jaroslav Dušek (CZE) Teplice M (12.) M2 (4.) 1982 00:19:19
13. 13. Petr Farda (CZE) Krušnoman TT Litvínov M (13.) M3 (5.) 1973 00:19:24
14. 14. Zdeněk Jahoda (CZE) Eddie Edwards Team M (14.) M3 (6.) 1977 00:19:39
15. 15. Olga Kantová (CZE) SPONA Teplice Ž (1.) Ž2 (1.) 1979 00:19:56
16. 16. Viktorie Ševčíková (CZE) TJ Atletika Klášterec Ž (2.) Ž1 (1.) 2001 00:20:13
17. 17. Jana Fílova (CZE) BK BĚKODO Teplice Ž (3.) Ž2 (2.) 1975 00:20:15
18. 18. Tomáš Olšer (CZE) AK Duchcov M (15.) M3 (7.) 1972 00:20:29
19. 19. Miroslav Havel (CZE) TJ Sokol D. Mísečky M (16.) M2 (5.) 1986 00:20:34
20. 20. Pavel Vacek (CZE) SPONA Teplice M (17.) M2 (6.) 1983 00:20:42
21. 21. Ondřej Hampl (CZE) Glassman TT Teplice M (18.) M1 (2.) 2002 00:21:02
22. 22. Miloš Hruška (CZE) Větruše Ústí nad Labem M (19.) M3 (8.) 1970 00:21:10
23. 23. Miroslava Ernestová (CZE) Spona Teplice Ž (4.) Ž1 (2.) 1988 00:21:11
24. 24. Michal Hampl (CZE) Glassman TT Teplice M (20.) M3 (9.) 1973 00:21:35
25. 25. Jan Šulgan (CZE) Teplice M (21.) M2 (7.) 1982 00:21:44
26. 26. Renata Fišerová (CZE) Košťany Ž (5.) Ž2 (3.) 1975 00:21:50
27. 27. Zlata Havlová (CZE) TJ Sokol D. Mísečky Ž (6.) Ž1 (3.) 1986 00:21:55
28. 28. Josef Hradský (CZE) Fan Klub Milešovka M (22.) M2 (8.) 1985 00:22:35
29. 29. Filip Hampl (CZE) Glassman TT Teplice M (23.) M1 (3.) 2000 00:22:42
30. 30. Lenka Tručková (CZE) Novosedlice Ž (7.) Ž1 (4.) 1985 00:22:43
31. 31. Miloslav Bečka (CZE) Ústí nad Labem - Brná M (24.) M5 (2.) 1955 00:22:49
32. 32. Janis Basbas (CZE) BK BĚKODO Teplice M (25.) M4 (3.) 1965 00:22:58
33. 33. Miroslav Ernest (CZE) SPONA Teplice M (26.) M4 (4.) 1962 00:22:58
34. 34. Helena Souchová (CZE) SPONA Teplice Ž (8.) Ž2 (4.) 1974 00:23:27
35. 35. Lukáš Heřman (CZE) SPONA Teplice M (27.) M2 (9.) 1980 00:23:28
36. 36. Jana Molcarová (CZE) BK Běkodo Teplice Ž (9.) Ž2 (5.) 1973 00:23:29
37. 37. Miroslav Matěcha (CZE) TJ Hvězda Trnovany M (28.) M5 (3.) 1955 00:23:32
38. 38. Žaneta Plevová (CZE) Osek Ž (10.) Ž2 (6.) 1979 00:23:36
39. 39. Marie Burkhartová (CZE) Proboštov Ž (11.) Ž1 (5.) 1988 00:24:04
40. 40. Miluše Beránková (CZE) Glassman TT Teplice Ž (12.) Ž2 (7.) 1973 00:24:06
41. 41. Lenka Basbasová (CZE) BK Běkodo Teplice Ž (13.) Ž2 (8.) 1970 00:24:19
42. 42. Rudolf Vorlíček (CZE) BK Běkodo Teplice M (29.) M5 (4.) 1947 00:24:24
43. 43. Michaela Minaříková (CZE) Teplice Ž (14.) Ž2 (9.) 1972 00:24:43
44. 44. Jura Zouhar (CZE) Glassman TT Teplice M (30.) M5 (5.) 1945 00:25:04
45. 45. Martin Nastoupil (CZE) Vysoká škola Karlovy vary o.p.s. M (31.) M4 (5.) 1968 00:25:40
46. 46. Antonín Šulo (CZE) BK BĚKODO Teplice M (32.) M5 (6.) 1945 00:27:57
47. 47. Anna Souchová (CZE) SPONA Teplice Ž (15.) Ž1 (6.) 2001 00:28:54
48. 48. Stanislav Šatalík (CZE) BK BĚKODO Teplice M (33.) M5 (7.) 1948 00:33:50