# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Lukáš Kozlík (CZE) A. C. Sparta Praha M (1.) M39-25 (1.) 1989 01:38:33
2. 2. Michal Francke (CZE) Žižkovský tygři M (2.) M39-25 (2.) 1986 01:46:15
3. 3. Michael Sanitrnik (CZE) AO Doksy M (3.) M49-25 (1.) 1977 01:47:59
4. 4. Vít Zahula (CZE) Janči ski team M (4.) M39-25 (3.) 1990 01:56:39
5. 5. Zdeněk Ondráček (CZE) Eurosoftware M (5.) M49-25 (2.) 1978 01:57:02
6. 6. Lukáš Eliáš (CZE) BK Běkodo Teplice M (6.) M39-25 (4.) 1980 01:59:35
7. 7. Miloš Hanefl (CZE) Tábor M (7.) M49-25 (3.) 1973 02:00:50
8. 8. Vít Novák (CZE) CFC Kladno M (8.) M39-25 (5.) 1989 02:04:22
9. 9. Jakub Dostál (CZE) Equilibrium Slacklines M (9.) M39-25 (6.) 1987 02:04:39
10. 10. Milan Šafr (CZE) Metropolitní univerzita Praha M (10.) M49-25 (4.) 1977 02:04:51
11. 11. David Vrbata (CZE) Jablonec nad Nisou M (11.) M39-25 (7.) 1986 02:06:52
12. 12. Radan Šuba (CZE) M (12.) M39-25 (8.) 1986 02:07:02
13. 13. Josef Hladík (CZE) Klánovice M (13.) M49-25 (5.) 1970 02:07:11
14. 14. Juraj Uher (CZE) PŘIBYSLAV 5 M (14.) M49-25 (6.) 1973 02:07:18
15. 15. Martin Chlumecký (CZE) Jedna báseň M (15.) M39-25 (9.) 1988 02:07:56
16. 16. Tereza Macháčková (CZE) TJ Doksy Ž (1.) F49-25 (1.) 1978 02:09:39
17. 17. Jan Holinka (CZE) Sport Paudera M (16.) M49-25 (7.) 1970 02:11:32
18. 18. Tomáš Bret (CZE) RUN4FUN Hradec Králové M (17.) M49-25 (8.) 1975 02:11:52
19. 19. Jan Kaigl (CZE) Líný Drzý Holky M (18.) M39-25 (10.) 1982 02:12:23
20. 20. Pavel Nový (CZE) Triatlon Mladá Boleslav M (19.) M49-25 (9.) 1977 02:13:15
21. 21. Jana Uherová (CZE) Přibyslav Ž (2.) F49-25 (2.) 1972 02:13:40
22. 22. Tomáš Lakomý (CZE) Elit Kladno M (20.) M39-25 (11.) 1984 02:14:10
23. 23. Martin Bouchal (CZE) Praha M (21.) M39-25 (12.) 1982 02:14:10
24. 24. Pavel Šálek (CZE) Jablonec nad Nisou M (22.) M39-25 (13.) 1987 02:15:06
25. 25. Vojtěch Beneš (CZE) run4fun M (23.) M39-25 (14.) 1986 02:16:00
26. 26. Jan Hudec (CZE) VÝTOŇ RUNNING CLUB M (24.) M39-25 (15.) 1981 02:16:18
27. 27. Marek Plášil (CZE) WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant M (25.) M39-25 (16.) 1988 02:18:39
28. 28. Pavel Svoboda (CZE) SK Vlaška M (26.) M49-25 (10.) 1969 02:18:42
29. 29. Tomáš Bláha (CZE) M (27.) M39-25 (17.) 1991 02:19:41
30. 30. Vojtěch Šafránek (CZE) TJ Cyril Divišov M (28.) M39-25 (18.) 1988 02:21:16
31. 31. Pavel Pilz (CZE) Rádlo RUN M (29.) M49-25 (11.) 1970 02:21:19
32. 32. Jeffrey Steinberg (CZE) M (30.) M39-25 (19.) 1980 02:22:24
33. 33. Roman Vojtěch (CZE) Děčín M (31.) M49-25 (12.) 1977 02:23:12
34. 34. Martin Volejník (CZE) KV Klíč M (32.) M49-25 (13.) 1974 02:23:28
35. 35. Jan Antoš (CZE) Emanuel Bacigala z Popradu M (33.) M49-25 (14.) 1974 02:24:48
36. 36. Jan Boháč (CZE) RUN4FUN Hradec Králové M (34.) M39-25 (20.) 1981 02:25:12
37. 37. Miloslav Kroc (CZE) FK Brandýsek M (35.) M59-25 (1.) 1968 02:25:57
38. 38. Michal Kudrna (CZE) sportigocz M (36.) M49-25 (15.) 1974 02:26:25
39. 39. Jakub Souček (CZE) Superhero Killers M (37.) M39-25 (21.) 1988 02:26:53
40. 40. Rastislav Fojtík (CZE) M (38.) M49-25 (16.) 1976 02:28:19
41. 41. Radek Hoštička (CZE) Eurosoftware M (39.) M49-25 (17.) 1976 02:28:36
42. 42. Pavel Folprecht (CZE) VK Hrádek nad Nisou M (40.) M39-25 (22.) 1979 02:29:33
43. 43. Martin Šmíd (CZE) LEPSI MRTVY NEZ DRUHY M (41.) M49-25 (18.) 1971 02:30:00
44. 44. Eva Bahníková (CZE) Ž (3.) F39-25 (1.) 1989 02:31:46
45. 45. Jana Nosková (CZE) Ž (4.) F59-25 (1.) 1963 02:32:03
46. 46. Tomáš Kejzlar (CZE) Děčín M (42.) M49-25 (19.) 1974 02:33:59
47. 47. Hana Václavíková (CZE) Konverzační výběh na Klíč Ž (5.) F59-25 (2.) 1964 02:34:36
48. 48. Jan Tlustý (CZE) Kralupy nad Vltavou M (43.) M39-25 (23.) 1986 02:34:44
49. 49. Michal Svoboda (CZE) ČEZ Running Heroes M (44.) M39-25 (24.) 1983 02:35:14
50. 50. Lucie Kaiglová (CZE) Líný drzý holky Ž (6.) F39-25 (2.) 1987 02:35:59