# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jan Kocián (CZE) Česká Lípa M (1.) M39-10 (1.) 1988 00:00:01
2. 2. Josef Procházka (CZE) ASK DĚČÍN M (2.) M49-10 (1.) 1971 00:42:07
3. 3. Vítězslav Šolc (CZE) Redpoint Teplice nad Metují M (3.) M29-10 (1.) 1991 00:42:12
4. 4. Jiří Václavík (CZE) SK Babice M (4.) M39-10 (2.) 1986 00:42:56
5. 5. Pavel Štryncl (CZE) Salomon-Suunto M (5.) M49-10 (2.) 1977 00:43:21
6. 6. Jakub Nyéki (CZE) Akadémia ozbrojených síl SR M (6.) M29-10 (2.) 1997 00:45:33
7. 7. Štěpán Hrouda (CZE) Pivní Liga Jablonec M (7.) M39-10 (3.) 1985 00:46:55
8. 8. Vladimír Slezák (CZE) (Povrly) M (8.) M49-10 (3.) 1973 00:47:57
9. 9. Jan Čížek (CZE) Hradec Králové M (9.) M39-10 (4.) 1984 00:48:21
10. 10. Jiří Ptáčník (CZE) Ptačí letka M (10.) M29-10 (3.) 1990 00:48:42
11. 11. Jan Kasper (CZE) BK Prazirna M (11.) M39-10 (5.) 1983 00:49:29
12. 12. Jaroslav Novák (CZE) Ústí nad Labem - Brná M (12.) M59-10 (1.) 1962 00:50:06
13. 13. Jan Havránek (CZE) Vidle a Lopaty M (13.) M39-10 (6.) 1980 00:51:56
14. 14. Jaroslav Pospíšil (CZE) Bike&Run Team Stará Paka M (14.) M49-10 (4.) 1978 00:52:33
15. 15. Lukáš Heřman (CZE) SPONA Teplice M (15.) M39-10 (7.) 1980 00:52:59
16. 16. Denisa Rýdlová (CZE) Vella team Náchod Ž (1.) F39-10 (1.) 1982 00:53:23
17. 17. Lenka Bucharová (CZE) Ústí nad Labem Ž (2.) F49-10 (1.) 1969 00:53:52
18. 18. Kateřina Ženíšková (CZE) HO Negatif / N-MED Ž (3.) F29-10 (1.) 1992 00:54:18
19. 19. Pavel Havránek (CZE) Vodní koně M (16.) M39-10 (8.) 1983 00:54:33
20. 20. Viktor Kaplan (CZE) Jablonec nad Nisou M (17.) M49-10 (5.) 1974 00:54:37
21. 21. Zdeněk Adam (CZE) Fitness Factory Duchcov M (18.) M39-10 (9.) 1984 00:54:49
22. 22. Vladimír Nemčík (CZE) M (19.) M39-10 (10.) 1987 00:55:09
23. 23. Zuzana Kasperová (CZE) BK Pražírna Ž (4.) F39-10 (2.) 1987 00:56:02
24. 24. Štěpánka Vencelová (CZE) Ž (5.) F29-10 (2.) 1989 00:56:54
25. 25. Kamila Barnetová (CZE) báječné ženy v běhu Ž (6.) F49-10 (2.) 1976 00:58:20
26. 26. Stepan Radic (CZE) BK Pražírna M (20.) M39-10 (11.) 1981 00:58:52
27. 27. Jan Fiala (CZE) M (21.) M39-10 (12.) 1982 00:59:01
28. 28. Jaroslav Paták (CZE) EY M (22.) M39-10 (13.) 1982 00:59:01
29. 29. Segl Jaroslav (CZE) kl sport most M (23.) M59-10 (2.) 1963 00:59:01
30. 30. Markéta Dočkalová (CZE) Líný Drzý Holky Ž (7.) F39-10 (3.) 1987 00:59:07
31. 31. Jana Ptáčková (CZE) Běžecká škola Ústí nad Labem Ž (8.) F39-10 (4.) 1980 00:59:08
32. 32. Markéta Tlustá (CZE) HO Negatif Ž (9.) F29-10 (3.) 1989 00:59:16
33. 33. Petr Havelka (CZE) Citrus Bike Team M (24.) M49-10 (6.) 1971 00:59:22
34. 34. David Šverma (CZE) M (25.) M29-10 (4.) 2001 00:59:38
35. 35. Jana Nováková (CZE) Ústí nad Labem - Brná Ž (10.) F39-10 (5.) 1979 00:59:50
36. 36. Kristýna Fryšová (CZE) Ž (11.) F49-10 (3.) 1976 00:59:54
37. 37. Markéta Václavovicová (CZE) Ž (12.) F39-10 (6.) 1986 00:59:55
38. 38. Martin Němčík (CZE) M (26.) M39-10 (14.) 1984 01:00:56
39. 39. Tomáš Martin (CZE) MC Dejvice Praha M (27.) M49-10 (7.) 1975 01:01:30
40. 40. Radmila Jarešová (CZE) Jablonné nad Orlicí Ž (13.) F49-10 (4.) 1976 01:01:43
41. 41. Kristýna Vocelová (CZE) Ž (14.) F29-10 (4.) 1991 01:01:50
42. 42. Vojtěch Frolík (CZE) USK PROVOD Ústí nL M (28.) M15-10 (1.) 2007 01:01:59
43. 43. Viktor Friš (CZE) Megaknihy.cz M (29.) M29-10 (5.) 1991 01:02:20
44. 44. Petra Bublová (CZE) TJ Krupka Ž (15.) F29-10 (5.) 2000 01:02:46
45. 45. Naďa Bublová (CZE) KOLOSHOP TEAM / Teplice Ž (16.) F49-10 (5.) 1976 01:02:51
46. 46. Karolína Krpešová (CZE) Břežanky Ž (17.) F29-10 (6.) 1991 01:03:23
47. 47. Helena Souchová (CZE) SPONA Teplice Ž (18.) F49-10 (6.) 1974 01:03:37
48. 48. Věra Zedníková (CZE) SK Joudrs Praha Ž (19.) F39-10 (7.) 1987 01:03:40
49. 49. Gabriela Rambousková (CZE) BK Pražírna Ž (20.) F29-10 (7.) 1989 01:05:38
50. 50. Pavel Murka (CZE) TJ LIAZ Jablonec nad Nisou M (30.) M39-10 (15.) 1979 01:06:35