# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jáchym Kovář (CZE) TJ Dukla Praha M (1.) M39 (1.) 1996 00:32:06
2. 2. Kamil Krvnka (CZE) M (2.) M39 (2.) 1986 00:32:20
3. 3. Adam Zenkl (CZE) SSK Vítkovice M (3.) M39 (3.) 1995 00:34:24
4. 4. Jaromír Hradecký (CZE) Skuteč M (4.) M39 (4.) 1985 00:34:44
5. 5. Miloš Kratochvíl (CZE) Hvězda SKP Pardubice M (5.) M49 (1.) 1975 00:34:49
6. 6. Michal Vokolek (CZE) AC Pardubice M (6.) M49 (2.) 1972 00:36:34
7. 7. Milan Udržal (CZE) Holice M (7.) M39 (5.) 1990 00:38:04
8. 8. Ondřej Doktor (CZE) AC Pardubice M (8.) M39 (6.) 1993 00:38:04
9. 9. Roman Bláha (CZE) VELICHOVKY M (9.) M39 (7.) 1979 00:38:04
10. 10. Roman Buriánek (CZE) ISCAREX Česká Třebová M (10.) M59 (1.) 1965 00:38:11
11. 11. Daniela Havránková (CZE) PSK Olymp Praha, z.s. Ž (1.) Z39 (1.) 1982 00:38:19
12. 12. Bořivoj Čejka (CZE) KRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB Chrudim M (11.) M39 (8.) 1980 00:38:34
13. 13. Lukáš Jukl (CZE) Pardubice M (12.) M39 (9.) 1999 00:38:55
14. 14. Leoš Mittner (CZE) SCP Pardubice M (13.) M49 (3.) 1971 00:39:04
15. 15. Martina Vévodová (CZE) Atletický klub Perná Ž (2.) Z39 (2.) 1990 00:39:40
16. 16. Rostislav Borek (CZE) Česká Třebová M (14.) M49 (4.) 1978 00:39:49
17. 17. Josef Jakeš (CZE) SK OB Týniště nad Orlicí M (15.) M59 (2.) 1965 00:39:55
18. 18. Eva Slavíková (CZE) Praha 13 Ž (3.) Z39 (3.) 1984 00:40:14
19. 19. Jan Orság (CZE) Paseka M (16.) M39 (10.) 1996 00:40:20
20. 20. Vlastislav Zárybnicky (CZE) Family Chrast M (17.) M39 (11.) 1979 00:40:21
21. 21. David Richter (CZE) Unicov M (18.) M49 (5.) 1977 00:40:35
22. 22. Marek Trávníček (CZE) Hradec Králové M (19.) M49 (6.) 1976 00:41:26
23. 23. Jakub Mitáš (CZE) Pardubice M (20.) M39 (12.) 1988 00:41:36
24. 24. Tomáš Píchal (CZE) Růžďka M (21.) M59 (3.) 1960 00:42:04
25. 25. Michal Hozák (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (22.) M39 (13.) 1981 00:42:13
26. 26. Jan Smutek (CZE) Žďár nad Sázavou M (23.) M39 (14.) 1982 00:42:22
27. 27. Libor Vavák (CZE) Bowling Sadská M (24.) M59 (4.) 1965 00:42:25
28. 28. Ivan Januška (CZE) TJ Šanov M (25.) M60+ (1.) 1958 00:42:33
29. 29. Lukáš Hambálek (CZE) Univerzirta Pardubice M (26.) M39 (15.) 1982 00:42:56
30. 30. Helena Poborská (CZE) PSK Olymp Praha,z.s. Ž (4.) Z49 (1.) 1978 00:43:01
31. 31. Ján Lörinc (CZE) Ústí nad Labem M (27.) M49 (7.) 1972 00:43:10
32. 32. František Hájek (CZE) FGT Stolany M (28.) M60+ (2.) 1949 00:43:15
33. 33. Ivana Vávrů (CZE) TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. Ž (5.) Z39 (4.) 1988 00:43:18
34. 34. Radek Dvořák (CZE) Pardubice M (29.) M49 (8.) 1974 00:43:19
35. 35. Marek Mojak (CZE) Jablunkov M (30.) M39 (16.) 1979 00:43:39
36. 36. Petr Mates (CZE) Čeperka M (31.) M39 (17.) 1985 00:44:10
37. 37. Jiří Hudec (CZE) Praha 6 M (32.) M49 (9.) 1973 00:44:14
38. 38. Marcel Hokr (CZE) KČT Kralupy nad Vltavou M (33.) M39 (18.) 1979 00:44:28
39. 39. Stanislav Polnar (CZE) Praha M (34.) M49 (10.) 1976 00:44:32
40. 40. Luboš Sklenář (CZE) Rudíkov M (35.) M49 (11.) 1972 00:44:33
41. 41. Radek Žídek (CZE) Synthesia M (36.) M39 (19.) 1983 00:44:42
42. 42. Jan Hamerník (CZE) Heřmanův Městec M (37.) M60+ (3.) 1955 00:44:50
43. 43. Jan Freiberk (CZE) ISTT Pardubice M (38.) M39 (20.) 2001 00:44:59
44. 44. Petr Zapletal (CZE) Zlaté Hory M (39.) M59 (5.) 1963 00:45:05
45. 45. Pavel Vojtěch (CZE) HORNÍ JELENÍ M (40.) M49 (12.) 1972 00:45:07
46. 46. Milan Vaško (CZE) Slatiňany M (41.) M49 (13.) 1978 00:45:08
47. 47. Konrad Jakubczak (CZE) Debesciak M (42.) M39 (21.) 1979 00:45:10
48. 48. Simona Oriničova (CZE) Pardubice Ž (6.) Z49 (2.) 1978 00:45:26
49. 49. Tomáš Tvarůžka (CZE) Bez klubové příslušnosti M (43.) M49 (14.) 1972 00:45:49
50. 50. Jiří Cejp (CZE) Srnojedy M (44.) M49 (15.) 1973 00:45:56