# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Tomáš Jaša (CZE) AK Škoda Plzeň M (1.) M1 (1.) 1992 00:33:51
2. 2. Milan Hochmut (CZE) AK ŠKODA Plzeň M (2.) M1 (2.) 1987 00:34:19
3. 3. Petr Minařík (CZE) Atletický klub Zlín, z.s. M (3.) M2 (1.) 1976 00:36:36
4. 4. Martin Černý (CZE) AK Škoda Plzeň M (4.) M1 (3.) 1991 00:36:39
5. 5. Jaroslav Šmíd (CZE) UNITOP-E M (5.) M2 (2.) 1976 00:37:23
6. 6. Ervin Beshir (CZE) S.K.Zdice M (6.) M3 (1.) 1967 00:37:53
7. 7. Evžen Košťál (CZE) EK COMPANY Plzeň M (7.) M2 (3.) 1974 00:37:57
8. 8. Jan Sedláček (CZE) TJ Sušice M (8.) M2 (4.) 1978 00:39:03
9. 9. Norbert Švarc (CZE) Mílaři Domažlice M (9.) M3 (2.) 1972 00:39:16
10. 10. Jaroslav Stahl (CZE) SV Stříbro M (10.) M2 (5.) 1980 00:39:43
11. 11. Petra Šmákalová (CZE) Sokol SG Plzeň Petřín Ž (1.) Z2 (1.) 1977 00:39:53
12. 12. Jan Majer (CZE) Silvini Ski Trab Team M (11.) M3 (3.) 1973 00:40:26
13. 13. Jiří Vokáč (CZE) Třemošná M (12.) M3 (4.) 1972 00:40:33
14. 14. Ján Korytár (CZE) AC FALCON ROKYCANY M (13.) M5 (1.) 1952 00:40:38
15. 15. Pavel Rataj (CZE) Rokycany M (14.) M3 (5.) 1969 00:41:00
16. 16. Jiří Procházka (CZE) Run magazine team Plzeň M (15.) M4 (1.) 1962 00:41:18
17. 17. Nikola Vimmerová (CZE) Triatlon Plzeň Ž (2.) Z1 (1.) 2003 00:41:29
18. 18. Tomáš Feifrlík (CZE) AF training Nýřany M (16.) M2 (6.) 1979 00:43:05
19. 19. Václav Podlena (CZE) Plzeň M (17.) M1 (4.) 1984 00:43:11
20. 20. Karel Voráček (CZE) Sokol Dolany M (18.) M4 (2.) 1963 00:43:41
21. 21. Petr Kubalík (CZE) Nýřany M (19.) M2 (7.) 1983 00:43:57
22. 22. Daniel Adamovič (CZE) M (20.) M1 (5.) 1996 00:44:13
23. 23. Pavel Karlovec (CZE) Všeruby M (21.) M1 (6.) 1985 00:44:26
24. 24. Michal Mendel (CZE) T. J. Sokol Karlovy Vary M (22.) M2 (8.) 1982 00:44:27
25. 25. Rudolf Dolejš (CZE) Jiko Čáchal Sušice M (23.) M4 (3.) 1958 00:44:38
26. 26. Tomáš Hájek (CZE) žádný klub M (24.) M1 (7.) 1986 00:44:39
27. 27. Libor Kupka (CZE) Rozběháme Česko M (25.) M2 (9.) 1982 00:45:10
28. 28. Michal Císler (CZE) Nýřany M (26.) M1 (8.) 1989 00:45:11
29. 29. Markéta Tvrdá (CZE) FIREMNÍ PŮLMARATON TÝM Ž (3.) Z2 (2.) 1977 00:45:24
30. 30. Jan Císař (CZE) Atletclub Nýřany M (27.) M2 (10.) 1980 00:45:46
31. 31. Tereza Kinkorová (CZE) OK Lokomotiva Plzeň Ž (4.) Z1 (2.) 1998 00:45:53
32. 32. Jan Kvasnička (CZE) Všeruby M (28.) M2 (11.) 1977 00:45:58
33. 33. Václav Červený (CZE) Plzeň M (29.) M4 (4.) 1963 00:46:00
34. 34. Helena Adamcová (CZE) PSP - klub koloběhu Plzeň Ž (5.) Z2 (3.) 1975 00:46:10
35. 35. Martin Rezek (CZE) Incubus running team M (30.) M1 (9.) 1985 00:46:17
36. 36. Jan Macák (CZE) SV Stříbro M (31.) M4 (5.) 1961 00:47:07
37. 37. Lucie Nová (CZE) Nýřany Ž (6.) Z1 (3.) 1987 00:47:17
38. 38. Václav Král (CZE) Rozběháme Česko M (32.) M2 (12.) 1983 00:47:22
39. 39. Matouš Prach (CZE) Merklín M (33.) M1 (10.) 2003 00:47:33
40. 40. Václav Mašek (CZE) M (34.) M2 (13.) 1982 00:47:45
41. 41. Ivan Konečný (CZE) OSŽ Česká republika M (35.) M4 (6.) 1962 00:47:59
42. 42. Jana Naxerová (CZE) USK CS Plzeň Ž (7.) Z3 (1.) 1966 00:48:10
43. 43. Jiří David (CZE) neregistrovany v zadnym klubu M (36.) M1 (11.) 1990 00:48:18
44. 44. Jiří Havránek (CZE) Na Sekerách Záluží M (37.) M3 (6.) 1972 00:48:44
45. 45. Silvestr Kotek (CZE) Atletclub Nýřany M (38.) M4 (7.) 1962 00:48:48
46. 46. Petr Cais (CZE) T. J. Sokol Karlovy Vary M (39.) M3 (7.) 1972 00:48:51
47. 47. Tomáš Svoboda (CZE) Nýřany M (40.) M1 (12.) 1998 00:49:06
48. 48. Dana Císařová (CZE) Atletclub Nýřany Ž (8.) Z2 (4.) 1979 00:49:23
49. 49. Karel Fait (CZE) Agropodnik Domažlice M (41.) M5 (2.) 1950 00:49:27
50. 50. Václav Gabriel (CZE) Run The World... M (42.) M2 (14.) 1975 00:49:46