# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Vlastimil Lysák (CZE) Vinotéka u Karla - Brno M (1.) M - A (1.) 1986 00:26:32
2. 2. Lukáš Soural (CZE) VSK UNIVERZITA BRNO M (2.) M - A (2.) 1982 00:27:26
3. 3. Daniel Orálek (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (3.) M - B (1.) 1970 00:28:00
4. 4. Vít Ryška (CZE) VSK UNIVERZITA BRNO M (4.) M - B (2.) 1975 00:28:39
5. 5. Martin Pohanka (CZE) AC Track & Field Brno M (5.) M - B (3.) 1973 00:28:45
6. 6. Aleš Kocián (CZE) Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. M (6.) M - A (3.) 1982 00:28:53
7. 7. Matěj Beníček (CZE) KESBUK Malenovice M (7.) M - A (4.) 1994 00:29:04
8. 8. Tomáš Hrdina (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek M (8.) M - A (5.) 1979 00:29:30
9. 9. Jiří Tomek (CZE) Athletic Runners Club Brno M (9.) M - A (6.) 1997 00:29:34
10. 10. Pavel Czerny (CZE) KARVINÁ M (10.) M - A (7.) 1981 00:29:41
11. 11. Tomáš Pohl (CZE) PBV MTB Team Brno M (11.) M - B (4.) 1973 00:29:57
12. 12. Michal Repta (CZE) Brno M (12.) M - A (8.) 1987 00:30:08
13. 13. Juraj Tomša (CZE) Holíč M (13.) M - A (9.) 1995 00:30:13
14. 14. Pavel Vencbauer (CZE) Předkláštěří M (14.) M - B (5.) 1978 00:30:27
15. 15. Libor Vojtek (CZE) ENDEKA BASSTA team M (15.) M - A (10.) 1984 00:30:30
16. 16. Martin Zajíc (CZE) M (16.) M - J (1.) 2000 00:30:36
17. 17. Václav Pokorný (CZE) Papuče a lahváč M (17.) M - B (6.) 1978 00:30:39
18. 18. Ivan Urbánek (CZE) Hostěrádky - Rešov M (18.) M - A (11.) 1984 00:30:55
19. 19. Roman Přikryl (CZE) Běžecký klub Brno M (19.) M - A (12.) 1988 00:30:57
20. 20. David Pospíšil (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (20.) M - A (13.) 1985 00:31:02
21. 21. Adam Mihalov (SVK) M (21.) M - A (14.) 1992 00:31:07
22. 22. Jakub Urban (CZE) Brno M (22.) M - J (2.) 2000 00:31:27
23. 23. Petr Kazda (CZE) neregistrován M (23.) M - B (7.) 1970 00:31:33
24. 24. Rudolf Krajča (CZE) RARECACTI.com M (24.) M - C (1.) 1965 00:31:45
25. 25. Pavel Matoušek (CZE) KACE Brno M (25.) M - B (8.) 1978 00:31:46
26. 26. Marek Němeček (CZE) němoni M (26.) M - B (9.) 1977 00:31:47
27. 27. Ivan Struhár (SVK) Partizánske M (27.) M - A (15.) 1986 00:31:53
28. 28. Radek Petr (CZE) KB Hunters M (28.) M - A (16.) 1985 00:32:23
29. 29. Martin Bulín (CZE) PŘEROV M (29.) M - A (17.) 1985 00:32:24
30. 30. Adam Čerbák (CZE) M (30.) M - J (3.) 2000 00:32:26
31. 31. Pavel Cupák (CZE) Újezd u Brna M (31.) M - A (18.) 1989 00:32:27
32. 32. Ladislav Števanka (CZE) Domašov nad Bystřicí M (32.) M - A (19.) 1981 00:32:29
33. 33. Petr Balcar (CZE) STŘELKA BRNO M (33.) M - A (20.) 1985 00:32:32
34. 34. Dalibor Hejna (CZE) Brno M (34.) M - A (21.) 1982 00:32:33
35. 35. Marcel Hašpl (CZE) Hindustan.cz M (35.) M - B (10.) 1977 00:32:34
36. 36. Aleš Buchtík (CZE) ABND Racing Team M (36.) M - A (22.) 1982 00:32:40
37. 37. Jan Sovák (CZE) M (37.) M - A (23.) 1989 00:32:42
38. 38. Jiří Fiala (CZE) J&J&J M (38.) M - A (24.) 1984 00:32:48
39. 39. Pavel Jiřikovský (CZE) Moravský Krumlov M (39.) M - B (11.) 1973 00:32:49
40. 40. Jan Skřička (CZE) M (40.) M - B (12.) 1978 00:32:51
41. 41. Pavel Viščor (CZE) Svišti M (41.) M - B (13.) 1974 00:32:52
42. 42. Mirek Hloušek (CZE) Tréninková skupina Adély Indrákové M (42.) M - A (25.) 1979 00:32:54
43. 43. Ladislav Kolář (CZE) Brno M (43.) M - A (26.) 1986 00:32:54
44. 44. Jindřich Martinec (CZE) TJ Sokol Radostice M (44.) M - C (2.) 1961 00:32:54
45. 45. Jiří Pozler (CZE) Hradec Králové M (45.) M - A (27.) 1983 00:32:55
46. 46. Pavel Adámek (CZE) Rebelbean M (46.) M - A (28.) 1990 00:33:02
47. 47. Vojtěch Orel (CZE) M (47.) M - J (4.) 1999 00:33:11
48. 48. Richard Páviš (CZE) Ořechov, RUN magazine team M (48.) M - B (14.) 1978 00:33:19
49. 49. Jiří Hýbl (CZE) Hrušovany u Brna M (49.) M - C (3.) 1967 00:33:21
50. 50. Dalimil Fanfrdla (CZE) Matyteam Brno M (50.) M - B (15.) 1973 00:33:23