# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. František Vagenknecht (CZE) KP Bemaniax Bakako Nová Paka M (1.) M40 (1.) 1977 00:42:16
2. 2. Pavel Dvořák (CZE) Atletický klub Prostějov, z. s. M (2.) M20 (1.) 1982 00:42:50
3. 3. Roman Kovář (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, o.s. M (3.) M40 (2.) 1977 00:43:41
4. 4. Jakub Ambros (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (4.) M20 (2.) 1987 00:45:14
5. 5. Ondřej Dobiáš (CZE) AK Emila Zátopka Kopřivnice M (5.) M20 (3.) 1997 00:45:51
6. 6. Zbyněk Škuca (CZE) Frenštát pod Radhoštěm M (6.) M20 (4.) 1987 00:46:07
7. 7. Kristián Škoda (CZE) CK Continental Frenštát p. R. M (7.) M20 (5.) 1990 00:46:24
8. 8. David Flaša (CZE) Vinotéka u Karla Frenštát pod Radhoštěm M (8.) M20 (6.) 1989 00:46:47
9. 9. David Špaček (CZE) TJ Rožnov p.R. M (9.) M14 (1.) 2001 00:47:05
10. 10. Jiří Žák (CZE) www.zakisova- skolabehu.com M (10.) M40 (3.) 1971 00:47:10
11. 11. František Buřil (CZE) Vidochov M (11.) M50 (1.) 1966 00:47:58
12. 12. Jiří Moravec (CZE) ČTBK ISCAREX Č.Třebová M (12.) M20 (7.) 1996 00:48:21
13. 13. Petr Filipec (CZE) Vinotéka u Karla Frenštát p/R M (13.) M20 (8.) 1984 00:48:37
14. 14. Jan Záruba (CZE) Six monkeys Praha M (14.) M40 (4.) 1977 00:48:47
15. 15. Daniel Kaleta (CZE) Hrádek ve Slezsku M (15.) M20 (9.) 1982 00:49:02
16. 16. Petr Šrobák (CZE) AO SVČ Rožnov M (16.) M14 (2.) 2001 00:49:33
17. 17. Pavel Rýdl (CZE) Studénka M (17.) M50 (2.) 1967 00:49:46
18. 18. Pavel Szebesta (CZE) Burik Running TeamČR M (18.) M50 (3.) 1968 00:50:24
19. 19. Roman Baláž (CZE) Baláž EXTRÉME – TEAM Ostrava M (19.) M50 (4.) 1965 00:50:54
20. 20. Jaroslav Blažek (CZE) Fortex SKI Moravský Beroun M (20.) M20 (10.) 1988 00:51:28
21. 21. Matěj Bříza (CZE) LIAZ Jablonec M (21.) M14 (3.) 2001 00:52:00
22. 22. Marie Delingerová (CZE) AK Kroměříž Ž (1.) Ž35 (1.) 1976 00:52:18
23. 23. Jakub Moravec (CZE) Orel Orlice JM Team Letohrad M (22.) M18 (1.) 1999 00:53:03
24. 24. Radovan Palla (CZE) Bystřice pod Hostýnem M (23.) M20 (11.) 1980 00:53:05
25. 25. Radovan Jašek (CZE) České Alpy M (24.) M20 (12.) 1980 00:53:19
26. 26. Jiří Pokluda (CZE) Janys Extreme Racing M (25.) M20 (13.) 1979 00:53:31
27. 27. Oldřich Šmída (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (26.) M70 (1.) 1948 00:53:33
28. 28. Vojtěch Pavlica (CZE) ŠSK Rožnov M (27.) M13 (1.) 2006 00:53:50
29. 29. Robert Chrudina (CZE) Ostrava M (28.) M40 (5.) 1973 00:53:52
30. 30. František Kolínek (CZE) AK Perná M (29.) M60 (1.) 1956 00:54:13
31. 31. Tomáš Lipina (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (30.) M50 (5.) 1966 00:54:17
32. 32. Pavel Frank (CZE) TJ Granitol Moravský Beroun M (31.) M50 (6.) 1968 00:54:19
33. 33. Adam Bernard (CZE) Frenštát p. R. M (32.) M20 (14.) 1984 00:54:26
34. 34. Tomáš Bordovský (CZE) Frenštát p.R. M (33.) M20 (15.) 1987 00:54:40
35. 35. Jiří Zátopek (CZE) AK Emila Zátopka Kopřivnice M (34.) M50 (7.) 1960 00:54:46
36. 36. Jiří Vinklárek (CZE) TJ Rožnov pod Radhoštěm M (35.) M50 (8.) 1961 00:54:54
37. 37. Ondra Brož (CZE) Ondego kennel M (36.) M20 (17.) 1984 00:55:06
38. 38. Martin Badač (CZE) TOBI sport Frenštát p. R. M (37.) M20 (16.) 1990 00:55:07
39. 39. Jana Matyášová (CZE) Silvita s. r. o. Ústí nad Orlicí Ž (2.) Ž45 (1.) 1965 00:55:20
40. 40. Zbyněk Harabiš (CZE) Titan Trilife Frenštát M (38.) M50 (9.) 1965 00:55:27
41. 41. Bronislav Walek (CZE) Hrádek ve Slezsku M (39.) M60 (2.) 1957 00:55:47
42. 42. Jan Kváš (CZE) TJ Sokol Opava M (40.) M18 (2.) 2000 00:56:09
43. 43. Jiří Mičkal (CZE) Valašská Bystřice M (41.) M40 (6.) 1978 00:56:22
44. 44. Martin Rada (CZE) Valachiarun.cz M (42.) M40 (7.) 1974 00:56:33
45. 45. Malcolm Collen (CZE) Team GB Ostrava!!! M (43.) M50 (10.) 1960 00:56:54
46. 46. Josef Gombita (CZE) Most M (44.) M60 (3.) 1958 00:57:08
47. 47. Miroslav Zemánek (CZE) Bořitov/Bořitov M (45.) M20 (18.) 1979 00:57:16
48. 48. Ondřej Schwarz (CZE) Pohorská jednota Radhošť M (46.) M40 (8.) 1977 00:57:56
49. 49. Petr Čížek (CZE) Orientační běh OB Spartak Adamov M (47.) M40 (9.) 1971 00:58:07
50. 50. Tereza Marszalková (CZE) TJ TŽ Třinec Ž (3.) Ž14 (1.) 2001 00:59:12