# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jan Macoun (CZE) T. J. Sokol České Budějovice M (1.) M1 (1.) 1992 00:16:22
2. 2. Zdeněk Pinc (CZE) MMB Třebenice M (2.) M1 (2.) 1996 00:17:53
3. 3. Stanislav Holub (CZE) Koloshop Team M (3.) M3 (1.) 1978 00:18:16
4. 4. Petr Veselý (CZE) GLASSMAN TRIATHLON TEAM TEPLICE M (4.) M1 (3.) 1990 00:18:29
5. 5. Jiří Vlček (CZE) ASK DĚČÍN M (5.) M3 (2.) 1973 00:19:12
6. 6. Martin Žák (CZE) Teplice M (6.) M2 (1.) 1981 00:19:22
7. 7. Zdeněk Rež (CZE) Spona Teplice M (7.) M3 (3.) 1972 00:19:31
8. 8. Jan Novotný (CZE) Brasil M (8.) M2 (2.) 1985 00:19:33
9. 9. Lukáš Eliáš (CZE) BK Běkodo Teplice M (9.) M2 (3.) 1980 00:19:36
10. 10. Miroslav Veselý (CZE) Glassman TT Teplice M (10.) M4 (1.) 1963 00:19:38
11. 11. David Matěcha (CZE) TJ Hvězda Trnovany M (11.) M3 (4.) 1978 00:19:46
12. 12. Štěpán Růžička (CZE) LOKO Teplice - OB M (12.) M1 (4.) 1998 00:19:55
13. 13. Jarmila Sobecká (CZE) USK Provod Ústí nad Labem Ž (1.) Z2 (1.) 1977 00:20:05
14. 14. Vladimír Valtr (CZE) Roudnice nad Labem M (13.) M4 (2.) 1967 00:20:45
15. 15. Vladimír Slezák (CZE) (Povrly) M (14.) M3 (5.) 1973 00:20:47
16. 16. Ivo Feix (CZE) Teplice M (15.) M3 (6.) 1974 00:20:50
17. 17. Miroslav Molcar (CZE) BK Běkodo Teplice M (16.) M4 (3.) 1964 00:20:52
18. 18. Stanislav Králik (CZE) Tj lokomotiva Teplice běh na l M (17.) M1 (5.) 1999 00:21:02
19. 19. Michal Muzička (CZE) M (18.) M2 (4.) 1979 00:21:08
20. 20. Jaroslav Lang (CZE) dtrias.rajce.net M (19.) M3 (7.) 1972 00:21:12
21. 21. Alena Hájková (CZE) ASK Lovosice Ž (2.) Z1 (1.) 1985 00:21:21
22. 22. Radek Steklý (CZE) Rozběháme Ústí n/L M (20.) M3 (8.) 1977 00:21:21
23. 23. Tomáš Veselý (CZE) FK Vchynice M (21.) M3 (9.) 1974 00:21:24
24. 24. Jiří Marek (CZE) Spona Teplice M (22.) M2 (5.) 1981 00:21:33
25. 25. Michal Oppelt (CZE) SPONA Teplice M (23.) M2 (6.) 1983 00:21:39
26. 26. Petr Farda (CZE) Krušnoman TT Litvínov M (24.) M3 (10.) 1973 00:21:42
27. 27. Pavel Králik (CZE) LOKO Teplice běžecké lyžování M (25.) M1 (6.) 2003 00:21:55
28. 28. Oto Moravec (CZE) Dubí M (26.) M2 (7.) 1985 00:22:04
29. 29. Adam Rež (CZE) Atletika Krupka M (27.) M1 (7.) 2005 00:22:13
30. 30. Olga Kantová (CZE) SPONA Teplice Ž (3.) Z2 (2.) 1979 00:22:18
31. 31. Mirek Fridrichovský (CZE) SbK Teplice M (28.) M3 (11.) 1975 00:22:22
32. 32. Matěj Řezáč (CZE) Predator Workout Ústí nad Labem M (29.) M1 (8.) 1989 00:22:26
33. 33. Pavel Majer (CZE) Klub Domažlice M (30.) M3 (12.) 1976 00:22:31
34. 34. Světla Karešová (CZE) BK Běkodo Teplice Ž (4.) Z2 (3.) 1977 00:22:32
35. 35. Tomáš Belšán (CZE) Rozběháme Teplice M (31.) M3 (13.) 1970 00:22:36
36. 36. Jan Sauer (CZE) SPONA Teplice M (32.) M3 (14.) 1977 00:22:40
37. 37. Jáchym Walter (CZE) M (33.) M1 (9.) 2001 00:22:41
38. 38. Jiří Voska (CZE) M (34.) M4 (4.) 1967 00:23:07
39. 39. Miroslav Civín (CZE) Teplice M (35.) M2 (8.) 1979 00:23:10
40. 40. Zdeněk Kacíř (CZE) LOUČNA 956 M (36.) M5 (1.) 1956 00:23:26
41. 41. Vladimír Veselý (CZE) Hasiči Neratovice (Mělník) M (37.) M3 (15.) 1971 00:23:30
42. 42. Pavel Vacek (CZE) SPONA Teplice M (38.) M2 (9.) 1983 00:23:32
43. 43. Petr Brouk (CZE) Radler Atletik M (39.) M4 (5.) 1966 00:23:34
44. 44. Jan Molcar (CZE) BK Běkodo Teplice M (40.) M1 (10.) 2004 00:23:40
45. 45. Jan Tvrzník (CZE) TJ Krupka M (41.) M3 (16.) 1969 00:23:44
46. 46. Jana Fílova (CZE) BK BĚKODO Teplice Ž (5.) Z2 (4.) 1975 00:23:44
47. 47. Michal Špírek (CZE) Bystřany M (42.) M1 (11.) 2003 00:23:47
48. 48. Rostislav Gramskopf (CZE) AK Bílina M (43.) M2 (10.) 1983 00:23:59
49. 49. Ellen Leitermannová (CZE) LOTE Ž (6.) Z1 (2.) 2006 00:24:00
50. 50. Miloš Hruška (CZE) Větruše Ústí nad Labem M (44.) M3 (17.) 1970 00:24:02