# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Vojtěch Čabala (CZE) TJ Znojmo, z.s. M (1.) MA (1.) 1993 00:25:10
2. 2. Honza Čapek (CZE) TJ Sokol Valeč M (2.) MA (2.) 1986 00:26:13
3. 3. Zdeněk Štýbnar (CZE) PTEAM M (3.) MB (1.) 1974 00:26:25
4. 4. Pavel Kratochvíl (CZE) Atletic Třebíč Ž (1.) MC (1.) 1960 00:27:06
5. 5. Josef Hrubý (CZE) TJ Znojmo M (4.) MA (3.) 1992 00:27:08
6. 6. Robert Vala (CZE) TJ Znojmo M (5.) MB (2.) 1977 00:27:14
7. 7. Petr Kazda (CZE) neregistrován M (6.) MB (3.) 1970 00:27:28
8. 8. Bedřich Čermák (CZE) Atletic Třebíč Ž (2.) MB (4.) 1974 00:28:42
9. 9. Karel Fučík (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (7.) MB (5.) 1972 00:29:18
10. 10. Roman Foral (CZE) Brno M (8.) MC (2.) 1967 00:29:42
11. 11. Ondřej Šrámek (CZE) Gymnázium Dr. Karla Polesného M (9.) MA (4.) 1997 00:29:50
12. 12. Pavel Holub (CZE) Blížkovice M (10.) MA (5.) 1980 00:30:10
13. 13. Ivan Januška (CZE) TJ Šanov M (11.) MD (1.) 1958 00:30:35
14. 14. Bedřich Němec (CZE) MISSIVA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE M (12.) MC (3.) 1964 00:30:36
15. 15. Milan Malý (CZE) TJ Sokol Kamenice u Jihlavy M (13.) MC (4.) 1968 00:30:42
16. 16. Matěj Šulc (CZE) Ac Moravský Krumlov M (14.) MA (6.) 2002 00:31:07
17. 17. Tomáš Souček (CZE) SK Rabbits Znojmo M (15.) MA (7.) 1989 00:31:11
18. 18. Václav Rýznar (CZE) Znojmo M (16.) MB (6.) 1977 00:31:12
19. 19. Josef Nováček (CZE) SDH Čučice/Čučice M (17.) MD (2.) 1958 00:31:29
20. 20. Jiří Sumbal (CZE) Trimarni.com Příbor M (18.) MC (5.) 1965 00:31:41
21. 21. Pavel Klusáček (CZE) Rokytnice nad Rokytnou M (19.) MD (3.) 1956 00:32:15
22. 22. Jiří Kolařík (CZE) Atletika Jihlava M (20.) MD (4.) 1956 00:32:22
23. 23. Josef Bobek (CZE) TJ Znojmo M (21.) MD (5.) 1949 00:32:30
24. 24. Luděk Gross (CZE) TJ Znojmo M (22.) MD (6.) 1953 00:33:01
25. 25. Jakub Bulín (CZE) Rabbits Znojmo M (23.) MA (8.) 1992 00:34:14
26. 26. Vítězslav Joura (CZE) Praha M (24.) MB (7.) 1976 00:34:36
27. 27. Ludvík Marek (CZE) Popocatepetl Znojmo M (25.) MD (7.) 1958 00:35:34
28. 28. Petr Dřevojan (CZE) Znojmo M (26.) MA (9.) 1980 00:35:35
29. 29. Vítězslav Jindra (CZE) Dačice TJ Centropen M (27.) MC (6.) 1965 00:35:56
30. 30. Rafal Stanek (CZE) Zabierzó Biega M (28.) MC (7.) 1965 00:36:03
31. 31. Miroslav Večeřa (CZE) Mokrý Banditi M (29.) MA (10.) 1982 00:36:56
32. 32. Vladimír Vacek (CZE) Poušov (TR) M (30.) MD (8.) 1951 00:37:33
33. 33. Zdenek Petřek (CZE) Hill^s Pet Nutrition M (31.) MD (9.) 1958 00:38:50
34. 34. Aleš Tichý (CZE) 0 M (32.) MA (11.) 1980 00:40:52
35. 35. Jaroslav Černý (CZE) Sokol Moravské Budějovice M (33.) MD (10.) 1946 00:41:44