# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jaromír Hradecký (CZE) Skuteč M (1.) Běžecký Muži A (1.) 1985 00:28:07
2. 2. Jiří Doucha (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (2.) Běžecký Muži B (1.) 1971 00:30:26
3. 3. Táňa Metelková (CZE) TJ Sokol Hradec Králové Ž (1.) Běžecký Ženy B (1.) 1972 00:30:31
4. 4. Filip Lán (CZE) OOB TJ Slavia Hradec Králové M (3.) Běžecký Muži A (2.) 1980 00:30:48
5. 5. Jakub Adámek (CZE) Hradec Králové M (4.) Běžecký Muži A (3.) 1985 00:30:50
6. 6. Martin Simon (CZE) Dopravni zdravotní služba Náchod M (5.) Běžecký Muži A (4.) 1980 00:31:02
7. 7. Pavel Novotná (CZE) BK Vysoknad Labem M (6.) Běžecký Muži A (5.) 1981 00:31:19
8. 8. Jan Vejběra (CZE) Cyklo Pokr Hradec Králové M (7.) Běžecký Muži B (2.) 1966 00:31:30
9. 9. Josef Jakeš (CZE) SK OB Týniště nad Orlicí M (8.) Běžecký Muži B (3.) 1965 00:32:18
10. 10. Petr Stohwasser (CZE) Hradec Králové M (9.) Běžecký Muži A (6.) 1982 00:32:45
11. 11. Marek Trávníček (CZE) Hradec Králové M (10.) Běžecký Muži B (4.) 1976 00:32:50
12. 12. Josef Nečas (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (11.) Běžecký Muži B (5.) 1958 00:32:56
13. 13. Josef Vanta (CZE) SK Hronov M (12.) Běžecký Muži B (6.) 1962 00:33:47
14. 14. Blanka Pavlů (CZE) Maraton stav Úpice Ž (2.) Běžecký Ženy B (2.) 1954 00:34:00
15. 15. Jana Solánská (CZE) TJ Maratonstav Úpice Ž (3.) Běžecký Ženy A (1.) 1985 00:34:07
16. 16. Kateřina Kubiasová (CZE) tyčka a kulička Ž (4.) Běžecký Ženy B (3.) 1978 00:34:14
17. 17. Anna Krátká (CZE) Hvězda SKP Pardubice Ž (5.) Běžecký Ženy B (4.) 1969 00:34:48
18. 18. František Pechek (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (13.) Běžecký Muži B (7.) 1953 00:35:21
19. 19. Vítězslav Šolc (CZE) BKL Machovo M (14.) Běžecký Muži B (8.) 1957 00:35:38
20. 20. Aleš Černý (CZE) TriClub Dobruška M (15.) Běžecký Muži B (9.) 1964 00:36:19
21. 21. Tomáš Coufal (CZE) APACHE LOKO TRUTNOV M (16.) Junioři (1.) 2001 00:37:36
22. 22. Ondřej Ptáček (CZE) sobotkasport.cz M (17.) Masters I. (1.) 1976 00:37:38
23. 23. Lukáš Kopecký (CZE) PRESTIGE CYCLING TEAM M (18.) Masters I. (2.) 1978 00:37:39
24. 24. Eva Vejběrová (CZE) Cyklo Pokr Hradec Králové Ž (6.) Běžecký Ženy B (5.) 1976 00:37:43
25. 25. Roman Šinkovský (CZE) HSK Cycling team M (19.) Masters I. (3.) 1976 00:38:18
26. 26. Dana Marečková (CZE) Hradec Králové Ž (7.) Běžecký Ženy A (2.) 1981 00:38:37
27. 27. Václav Goldbach (CZE) SK Týniště nad Orlicí M (20.) Běžecký Muži B (10.) 1950 00:38:41
28. 28. Dominik Horák (CZE) Bike academy Opletal M (21.) Junioři (2.) 2001 00:38:54
29. 29. Pavel Vondrouš (CZE) CYKLO PROFI GOLD FREN M (22.) Masters I. (4.) 1974 00:38:55
30. 30. Michal Gebrt (CZE) Cube Pejcha HK M (23.) Masters I. (5.) 1972 00:38:56
31. 31. Jan Truhlář (CZE) Giant Pítrs Bikes M (24.) Masters I. (6.) 1977 00:39:03
32. 32. Iva Čechová (CZE) Hradec Králové Ž (8.) Běžecký Ženy B (6.) 1975 00:39:11
33. 33. Radka Tilgnerová (CZE) Hradec Králové Ž (9.) Běžecký Ženy A (3.) 1980 00:39:17
34. 34. Zdeněk Veselka (CZE) HSK Cycling team M (25.) Masters I. (7.) 1974 00:39:20
35. 35. Jiří Javůrek (CZE) TJ MARATONSTAV ÚPICE M (26.) Běžecký Muži B (11.) 1948 00:39:57
36. 36. Richard Koreček (CZE) Nepasický Cyklo Team M (27.) Masters I. (8.) 1976 00:40:32
37. 37. Jiří Neugebauer (CZE) BIKE FREAKS Holice M (28.) Masters I. (9.) 1973 00:40:38
38. 38. Daniel Pinkas (CZE) Cyklo-ski klub Polička M (29.) Junioři (3.) 2001 00:40:40
39. 39. Bohuslav Čáp (CZE) Orel Hradec Králové M (30.) Běžecký Muži B (12.) 1951 00:41:07
40. 40. Roman Morávek (CZE) SK Špindl M (31.) Junioři (4.) 2002 00:41:21
41. 41. Vladimír Svatoš (CZE) AUTOMAX HK M (32.) Masters II. (1.) 1963 00:41:29
42. 42. Pavel Benda (CZE) Expres CZ - Scott Team Kolín M (33.) Masters II. (2.) 1968 00:41:32
43. 43. Ladislav Kočí (CZE) INT CZ M (34.) Masters I. (10.) 1972 00:41:37
44. 44. Láďa Voříšek (CZE) CYKLO PROFI GOLD FREN M (35.) Masters I. (11.) 1977 00:41:38
45. 45. Vašek Husák (CZE) MTBO Racing team M (36.) Masters I. (12.) 1977 00:41:39
46. 46. Tomáš Hájek (CZE) IDIADA CZ M (37.) Masters I. (13.) 1974 00:41:41
47. 47. Tereza Puchernová (CZE) ŠAK Pardubce Ž (10.) Běžecký Ženy A (4.) 2003 00:41:47
48. 48. Hana Hellerová (CZE) Hradec Králové Ž (11.) Běžecký Ženy B (7.) 1961 00:42:17
49. 49. Karolina Bergerová (CZE) Carla.kupkolo.cz D.K.n.L. Ž (12.) Ženy (1.) 1992 00:42:32
50. 50. Aleš Gabriel (CZE) Týniště nad Orlicí M (38.) Masters II. (3.) 1965 00:42:34