# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Luca Carrara (ITA) Team Salomon M (1.) M40+ (1.) 1977 04:11:32
2. 2. Pavel Brýdl (CZE) SK Nové Město nad Metují M (2.) M39- (1.) 1980 04:14:35
3. 3. Tomáš Maceček (CZE) Light Bike Running Team M (3.) M39- (2.) 1991 04:17:25
4. 4. Jiří Petr (CZE) VSK Univerzita Brno M (4.) M39- (3.) 1979 04:25:24
5. 5. Jakub Uherek (CZE) Baška M (5.) M39- (4.) 1987 04:27:46
6. 6. Tomáš Fárník (CZE) Bechyně M (6.) M39- (5.) 1997 04:30:39
7. 7. Vít Otevřel (CZE) Salomon-run / Czech Skyrunning M (7.) M39- (6.) 1988 04:32:26
8. 8. David Pelíšek (CZE) Atletický klub Olomouc z.s. M (8.) M39- (7.) 1990 04:36:58
9. 9. Filip Žajdlík (CZE) SPLAŠENÍ GOROLI M (9.) M40+ (2.) 1977 04:37:25
10. 10. Aleš Palko (CZE) VSK Univerzita Brno M (10.) M40+ (3.) 1971 04:38:17
11. 11. Stanislav Najvert (CZE) Salomon/Suunto M (11.) M40+ (4.) 1972 04:38:29
12. 12. Oldřich Kokošek (CZE) Licht bike running team M (12.) M39- (8.) 1988 04:40:31
13. 13. Patrik Konderla (CZE) Bystřice M (13.) M39- (9.) 1992 04:42:17
14. 14. Jan Hlavatík (CZE) Racing Olešná F-M M (14.) M39- (10.) 1985 04:52:25
15. 15. Zdeněk Šilar (CZE) Ústí nad Orlicí M (15.) M39- (11.) 1981 04:53:09
16. 16. Marek Balcar (CZE) Volvo Ostrava M (16.) M39- (12.) 1979 04:53:44
17. 17. Lukáš Košut (CZE) NVPP Team M (17.) M39- (13.) 1994 04:55:28
18. 18. Tomáš Klimša (CZE) BESKYD - NATURAL M (18.) M39- (14.) 1986 04:55:47
19. 19. Vojtěch Grün (CZE) VSK Univerzita Brno M (19.) M39- (15.) 1992 04:57:09
20. 20. Tomáš Štverák (CZE) Montura Czech Team M (20.) M39- (16.) 1997 04:58:32
21. 21. Miroslav Kantor (CZE) TOBI Sport Frenštát p.R. M (21.) M39- (17.) 1990 05:01:17
22. 22. Petr Horák (CZE) DódaTeam M (22.) M39- (18.) 1991 05:01:35
23. 23. Jan Neuwirth (CZE) mujfyzioterapeut.cz M (23.) M39- (19.) 1980 05:03:39
24. 24. Norbert Klváň (CZE) TJ Sokol Kolín-atletika M (24.) M40+ (5.) 1972 05:03:51
25. 25. Vlastimil Lysák (CZE) Vinotéka u Karla - Brno M (25.) M39- (20.) 1986 05:06:36
26. 26. Nikola Ivanov (CZE) Bicykly CZ M (26.) M39- (21.) 1985 05:07:17
27. 27. Jan Němec (CZE) Náměšť nad Oslavou/OK Chrastav M (27.) M39- (22.) 1986 05:10:47
28. 28. Martin Macíček (CZE) Životice u Nového Jičína M (28.) M40+ (6.) 1976 05:11:05
29. 29. Tomáš Jakubec (CZE) Kopřivnice M (29.) M39- (23.) 1990 05:14:39
30. 30. Kamil Bezděk (CZE) Hybaj team 2 M (30.) M40+ (7.) 1977 05:16:34
31. 31. Lukáš Jelšík (CZE) Pohunci na výletě M (31.) M39- (24.) 1987 05:17:41
32. 32. Daniel Kvasnička (CZE) Superior Cyklofit Cycling Team M (32.) M40+ (8.) 1978 05:19:52
33. 33. Tomáš Kotala (CZE) Kružberk M (33.) M39- (25.) 1989 05:20:35
34. 34. Bedřich Stančík (CZE) lepus.cz M (34.) M39- (26.) 1984 05:24:09
35. 35. Janis Andronikidis (CZE) LUIGINO.cz M (35.) M39- (27.) 1995 05:25:47
36. 36. Tomáš Wrona (CZE) ALP Sport - Ježek na Kopci M (36.) M39- (28.) 1985 05:26:45
37. 37. Roman Tomiczek (CZE) Tatrzańscy Wilcy M (37.) M39- (29.) 1996 05:26:50
38. 38. Petra Ševčíková (CZE) X - Trail Ostrava Ž (1.) Z39- (1.) 1991 05:26:57
39. 39. Aleš Frydrych (CZE) Velká Lhota M (38.) M39- (30.) 1988 05:28:00
40. 40. Denisa Krejčiříková (CZE) VZS Ostrava Ž (2.) Z39- (2.) 1988 05:29:51
41. 41. Radek Leszczynski (CZE) Bezvaběh/LucyTeam Olomouc M (39.) M40+ (9.) 1975 05:33:56
42. 42. Lubomír Židlík (CZE) Frenštát pod Radhoštěm M (40.) M40+ (10.) 1969 05:34:30
43. 43. Ivan Stopka (CZE) Šantánek M (41.) M40+ (11.) 1971 05:35:15
44. 44. Marek Svoboda (CZE) běžci moravany M (42.) M40+ (12.) 1977 05:35:40
45. 45. Martin Badač (CZE) TOBI sport Frenštát p. R. M (43.) M39- (31.) 1990 05:37:24
46. 46. Ondřej Mrklovský (CZE) REV58 Nový Jičín M (44.) M39- (32.) 1998 05:38:03
47. 47. Ondřej Lengál (CZE) Brno M (45.) M39- (33.) 1986 05:38:12
48. 48. Martin Kučera (CZE) Březová nad Svitavou M (46.) M40+ (13.) 1974 05:39:00
49. 49. Stanislav Kováček (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (47.) M39- (34.) 1983 05:39:36
50. 50. Jan Žídek (CZE) Pivovar Koníček M (48.) M39- (35.) 1989 05:39:56