# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jan Hostička (CZE) VSK FTVS Praha M (1.) MUŽI 20 - 39 LET (2.) 1979 00:12:27
2. 2. Jaroslav Ploc (CZE) Chvojkovice Brod M (2.) MUŽI 20 - 39 LET (3.) 1984 00:12:44
3. 3. Vítězslav Král (CZE) TJ Sokol Praha Královské Vinohrady M (3.) MUŽI 40 - 49 LET (1.) 1976 00:13:05
4. 4. David Duchoň (CZE) Praha - Újezd M (4.) MUŽI 40 - 49 LET (2.) 1971 00:13:24
5. 5. Martin Ludrovský (CZE) Koh-I-Noor Machinery M (5.) MUŽI 40 - 49 LET (3.) 1977 00:13:42
6. 6. Lukáš Werner (CZE) ZELENÁ LIŠKA M (6.) MUŽI 20 - 39 LET (4.) 1985 00:13:47
7. 7. Vratislav Čermák (CZE) Nusle M (7.) MUŽI 20 - 39 LET (5.) 1981 00:14:07
8. 8. Martin Maleček (CZE) Ž ižkovský tygři M (8.) MUŽI 40 - 49 LET (4.) 1975 00:14:07
9. 9. Petr Maleček (CZE) Praha M (9.) MUŽI 20 - 39 LET (6.) 1985 00:14:17
10. 10. Lubomír Jokel (CZE) Atlet Všestajovice M (10.) MUŽI 50 - 59 LET (1.) 1964 00:14:20
11. 11. Jindřich Borovský (CZE) Hradčany M (11.) MUŽI 20 - 39 LET (7.) 1982 00:14:34
12. 12. Petr Soukup (CZE) Kovohutě Příbram M (12.) MUŽI 50 - 59 LET (2.) 1965 00:14:39
13. 13. Josef Vitásek (CZE) Bukova u Příbramě M (13.) MUŽI 60 - 69 LET (1.) 1958 00:14:45
14. 14. Tomáš Rychecký (CZE) H-H Smíchov (Praha) M (14.) MUŽI 50 - 59 LET (3.) 1966 00:14:54
15. 15. Jan Flaks (CZE) SV Stříbro M (15.) MUŽI 50 - 59 LET (4.) 1962 00:14:56
16. 16. Petr Schovánek (CZE) Krčský les (Praha) M (16.) MUŽI 50 - 59 LET (5.) 1965 00:15:07
17. 17. Petr Bednář (CZE) Praha 8 - Libeň M (17.) MUŽI 40 - 49 LET (5.) 1978 00:15:09
18. 18. Lenka Fanturová (CZE) Spartak Praha 4 Ž (1.) ŽENY 35-44 LET (1.) 1978 00:15:12
19. 19. Radomír Vávra (CZE) Ker Team M (18.) MUŽI 50 - 59 LET (6.) 1963 00:15:24
20. 20. Jan Čadil (CZE) Žesenatonevy... (Dejvice) M (19.) MUŽI 50 - 59 LET (7.) 1964 00:15:24
21. 21. Milan Kučera (CZE) Sokol Vsetín M (20.) MUŽI 20 - 39 LET (8.) 1982 00:15:28
22. 22. Radoslav Petrányi (CZE) BONBON Praha (Nové Zámky) M (21.) MUŽI 20 - 39 LET (9.) 1986 00:15:34
23. 23. Martin Kulhavý (CZE) SAZKA - ČERNÁ PERLA M (22.) MUŽI 20 - 39 LET (10.) 1979 00:15:35
24. 24. Martin Horník (CZE) Lázně Toušeň M (23.) MUŽI 50 - 59 LET (8.) 1967 00:15:47
25. 25. Petr Schütz (CZE) Orlová M (24.) MUŽI 50 - 59 LET (9.) 1962 00:15:47
26. 26. Jindřich Pech (CZE) Žleby – Fufekle M (25.) MUŽI 20 - 39 LET (11.) 1980 00:15:56
27. 27. Jaroslav Novák (CZE) Dopravní podnik města Č. Budějovice M (26.) MUŽI 50 - 59 LET (10.) 1964 00:15:59
28. 28. Patrik Sedláček (CZE) OK Roztoky M (27.) Junioři (1.) 2008 00:16:00
29. 29. Vendula Chvátalová (CZE) TJ Sokol Zlatníky Ž (2.) JUNIORKY (1.) 2006 00:16:01
30. 30. Veronika Olšová (CZE) Tri Ski Horní Počernice Ž (3.) ŽENY 20-34 LET (1.) 1993 00:16:06
31. 31. Jaroslav Holub (CZE) Liga 100 Praha M (28.) MUŽI 50 - 59 LET (11.) 1962 00:16:13
32. 32. Jiří Tarant (CZE) Praha 10 M (29.) MUŽI 60 - 69 LET (2.) 1958 00:16:20
33. 33. Rodomír Novák (CZE) Laco Team M (30.) MUŽI 40 - 49 LET (6.) 1970 00:16:24
34. 34. Veronika Bartošová (CZE) SK Jeseniova M (31.) JUNIORKY (2.) 2002 00:16:32
35. 35. Jaroslav Gregor (CZE) AC Obora Hvězda Praha M (32.) MUŽI 60 - 69 LET (3.) 1951 00:16:36
36. 36. Tomáš Doležal (CZE) ALBIT TECHNOLOGIEST M (33.) MUŽI 40 - 49 LET (7.) 1971 00:16:39
37. 37. Helena Vavrušová (CZE) AC PRAHA 1890 Ž (4.) ŽENY 55-64 LET (1.) 1961 00:16:43
38. 38. Petr Štěpánek (CZE) Spartak Praha 4 M (34.) MUŽI 50 - 59 LET (12.) 1965 00:16:57
39. 39. Pavel Novák (CZE) TJ Liga 100 Praha M (35.) MUŽI 60 - 69 LET (4.) 1953 00:16:59
40. 40. Pavel Matějovský (CZE) AVC Praha / MK Kladno M (36.) MUŽI 50 - 59 LET (13.) 1965 00:17:01
41. 41. Milan Schovánek (CZE) Krčský les B (Praha) M (37.) MUŽI 50 - 59 LET (14.) 1962 00:17:09
42. 42. Jaromír Doležal (CZE) SABZO Praha M (38.) MUŽI 60 - 69 LET (5.) 1957 00:17:16
43. 43. Petra Sedláčková (CZE) O.K. Roztoky Ž (5.) ŽENY 45-54 LET (1.) 1970 00:17:22
44. 44. Karel Jelínek (CZE) PSK Olymp Praha M (39.) MUŽI 60 - 69 LET (6.) 1951 00:17:25
45. 45. Marie Pštrossová (CZE) SNB/ AVC Praha Ž (6.) ŽENY 55-64 LET (2.) 1959 00:18:01
46. 46. Adrien Sehnal (CZE) Dukla Praha M (40.) MUŽI 60 - 69 LET (7.) 1953 00:18:05
47. 47. Libuše Vlachynská (CZE) AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Ž (7.) ŽENY 55-64 LET (3.) 1962 00:18:20
48. 48. Tomáš Uxa (CZE) TRIATLON BEROUN M (41.) MUŽI 50 - 59 LET (15.) 1965 00:18:34
49. 49. Jan Vačkář (CZE) Adrien Elixír Elite team M (42.) Junioři (2.) 2007 00:18:38
50. 50. Anett Uxová (CZE) Triatlon Beroun Ž (8.) JUNIORKY (3.) 2000 00:18:47