# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Karel Jirák (CZE) Stráž pod Ralskem M (1.) Muži veteráni I (1.) 1973 00:37:35
2. 2. Martin Kauler (CZE) TJ Sokol Mšeno M (2.) Muži veteráni I (2.) 1976 00:37:42
3. 3. Luboš Sádovský (CZE) Jablonec nad Nisou M (3.) Muži veteráni II (1.) 1965 00:38:02
4. 4. Milan Nemeth (CZE) AC Česká Lípa M (4.) Muži veteráni I (3.) 1978 00:38:05
5. 5. Jaroslav Jíra (CZE) AC Česká Lípa M (5.) Muži veteráni I (4.) 1971 00:38:41
6. 6. Marek Knejzlík (CZE) TRI CLUB Česká Lípa M (6.) Muži veteráni I (5.) 1976 00:38:50
7. 7. Bernd Krostack (CZE) PSV Zittau M (7.) Muži veteráni II (2.) 1964 00:40:08
8. 8. Ondřej Sláma (CZE) Bohemie Nový Bor M (8.) Muži veteráni I (6.) 1976 00:40:43
9. 9. Milan Krejčí (CZE) Provodín M (9.) Muži veteráni I (7.) 1977 00:40:46
10. 10. Zdeněk Bufka (CZE) AC Česká Lípa M (10.) Muži veteráni II (3.) 1957 00:40:53
11. 11. Jan Zátka (CZE) BK Kamenický Šenov M (11.) Muži veteráni I (8.) 1975 00:41:18
12. 12. Silvio Clemenz (CZE) Jonsdorf Německo M (12.) Muži mílaři (8.) 1979 00:41:23
13. 13. Vladislav Rozsypal (CZE) StS Chvojkovice Brod M (13.) Muži veteráni I (9.) 1970 00:41:47
14. 14. Tomáš Hendrych (CZE) Horní Libchava M (14.) Muži veteráni I (10.) 1976 00:41:50
15. 15. Jan Holinka (CZE) Sport Paudera M (15.) Muži veteráni I (11.) 1970 00:41:55
16. 16. Petr Hromádka (CZE) Nový Bor M (16.) Muži veteráni I (12.) 1976 00:42:28
17. 17. Kamil Krejný (CZE) TT Cyklorenova Cvikov M (17.) Muži veteráni I (13.) 1977 00:42:46
18. 18. Matěj Nový (CZE) TJ Jiskra Nový Bor M (18.) Muži mílaři (9.) 1982 00:42:58
19. 19. Arnošt Hlaváček (CZE) Mercedes Benz Salomon Te M (19.) Muži mílaři (10.) 1987 00:43:13
20. 20. Zdeněk Kubíček (CZE) OK Mnichovo Hradiště M (20.) Muži veteráni I (14.) 1972 00:43:36
21. 21. Adéla Šafránková (CZE) AC ČESKÁ LÍPA Ž (1.) Ženy vytrvalkyně (1.) 1999 00:43:40
22. 22. Pavel Souhrada (CZE) Konverzační výběh na Klíč M (21.) Muži mílaři (11.) 1982 00:43:45
23. 23. Bedřich Jagerský (CZE) M (22.) Muži mílaři (12.) 1980 00:43:48
24. 24. Petr Václavík (CZE) Ralsko 696 M (23.) Muži mílaři (13.) 1981 00:44:43
25. 25. Ladislav Věchet (CZE) Česká Lípa M (24.) Muži veteráni I (15.) 1970 00:44:51
26. 26. Vladimír Šrachta (CZE) KV Klíč Cvikov M (25.) Muži veteráni II (4.) 1960 00:44:55
27. 27. Jiří Tůma (CZE) TJ Rumburk M (26.) Muži mílaři (14.) 1979 00:45:20
28. 28. Ita Krafková (CZE) TT Cyklorenova Cvikov Ž (2.) Ženy vytrvalkyně (2.) 1981 00:45:22
29. 29. Ladislav Vetešník (CZE) DDM Smetanka N.B. M (27.) Muži mílaři (15.) 1982 00:45:52
30. 30. Jan Vaněk (CZE) SK ZŠ Jablonné v Podj. M (28.) Muži mílaři (16.) 1983 00:45:53
31. 31. Tereza Podoláková (CZE) DDM Cvikováček Cvikov Ž (3.) Ženy vytrvalkyně (3.) 1989 00:46:52
32. 32. Jiří Synek (CZE) Uranové doly Hamr 1972 M (29.) Muži veteráni I (16.) 1974 00:47:00
33. 33. Oldřich Slaměný (CZE) AC Česká Lípa M (30.) Muži veteráni II (5.) 1952 00:47:43
34. 34. Miroslav Kronika (CZE) Samueltriatlon.cz M (31.) Muži veteráni I (17.) 1971 00:47:49
35. 35. Stanislava Šťástková (CZE) Nový Bor Ž (4.) Ženy vytrvalkyně (4.) 1972 00:47:50
36. 36. Tomáš Diart (CZE) Atletika Doksy, z.s. M (32.) Muži veteráni I (18.) 1977 00:47:55
37. 37. Michal Rejholec (CZE) OK Bor M (33.) Muži veteráni I (19.) 1974 00:48:46
38. 38. Heimo Clemenz (CZE) PSV Zittau M (34.) Muži veteráni II (6.) 1959 00:49:08
39. 39. Hana Cendelínová (CZE) KSM HRÁDEK Ž (5.) Ženy vytrvalkyně (5.) 1983 00:49:09
40. 40. Lenka Minářová (CZE) KB Kamenický Šenov Ž (6.) Ženy vytrvalkyně (6.) 1996 00:49:11
41. 41. Ladislav Kvasnička (CZE) Lysá nad Labem M (35.) Muži veteráni I (20.) 1974 00:49:59
42. 42. Václav Janeček (CZE) Elas Hrádek n Nisou M (36.) Muži veteráni I (21.) 1973 00:50:18
43. 43. Ladislav Bartoníček (CZE) Česká Lípa M (37.) Muži veteráni II (7.) 1956 00:50:23
44. 44. Jaroslav Ehrlich (CZE) KB Manušice M (38.) Muži mílaři (17.) 1981 00:51:56
45. 45. Mojmír Červený (CZE) Roudnice Nad Labem M (39.) Muži veteráni I (22.) 1974 00:52:03
46. 46. Petra Žílová (CZE) Astera Ž (7.) Ženy vytrvalkyně (7.) 1974 00:52:14
47. 47. Martin Rataj (CZE) MC Bike M (40.) Muži mílaři (18.) 1981 00:52:29
48. 48. Josef Rejman (CZE) OK Jiskra Nový Bor M (41.) Muži veteráni I (23.) 1974 00:56:05
49. 49. Martina Landová (CZE) KVK Česká Lípa Ž (8.) Ženy vytrvalkyně (8.) 1986 00:56:41
50. 50. Dagmar Šinerová (CZE) Nový Bor Ž (9.) Ženy vytrvalkyně (9.) 1976 00:57:31