# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jan Janů (CZE) Hvězda Pardubice Salomon M (1.) M (1.) 1995 00:32:37
2. 2. Pavel Hladík (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (2.) M (2.) 1996 00:33:44
3. 3. Bronislav Khýr (CZE) AC Prostějov M (3.) M 40 (1.) 1975 00:33:47
4. 4. Jiří Miler (CZE) AC Mladá Boleslav z.s. M (4.) M 40 (2.) 1975 00:34:00
5. 5. Jakub Exner (CZE) Atletika Jihlava M (5.) M 35 (1.) 1983 00:34:42
6. 6. Michal Suchý (CZE) AC Mladá Boleslav z.s. M (6.) M (3.) 1994 00:34:51
7. 7. Radek Hejl (CZE) Vencl Tým Ústí nad Orlicí M (7.) M 45 (1.) 1972 00:35:05
8. 8. Jaromír Hradecký (CZE) Skuteč M (8.) M (4.) 1985 00:35:54
9. 9. Jan Švadlenka (CZE) AC Mladá Boleslav z.s. M (9.) M (5.) 1986 00:36:03
10. 10. Eddie Stewart (CZE) Spartak Praha 4 M (10.) M 60 (1.) 1956 00:36:16
11. 11. Michal Vokolek (CZE) AC Pardubice M (11.) M 45 (2.) 1972 00:36:18
12. 12. Kamil Kyrš (CZE) MST Jihlava M (12.) M 40 (3.) 1978 00:36:21
13. 13. Milan Uchytil (CZE) KPA Pardubice M (13.) M 40 (4.) 1974 00:36:58
14. 14. Tomáš Heller (CZE) Hradec Králové M (14.) M 35 (2.) 1981 00:37:11
15. 15. Radek Plšek (CZE) ERA a.s. M (15.) M 35 (3.) 1979 00:37:11
16. 16. Jan Šimák (CZE) Hradec Králové M (16.) M 35 (4.) 1983 00:37:21
17. 17. Miloš Smrčka (CZE) VETERÁN VK M (17.) M 60 (2.) 1954 00:37:30
18. 18. Tomáš Mocek (CZE) AC Pardubice M (18.) M 35 (5.) 1979 00:37:36
19. 19. Mojmír Svoboda (CZE) Hvězda SKP Pardubice M (19.) M 50 (1.) 1966 00:37:51
20. 20. Ondřej Čáp (CZE) SK Dobruška M (20.) M 40 (5.) 1974 00:38:25
21. 21. Václav Krmaš (CZE) SOOB SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU M (21.) M 35 (6.) 1980 00:38:33
22. 22. Vladimír Růžička (CZE) Ústí nad Labem M (22.) M 55 (1.) 1962 00:38:37
23. 23. Táňa Metelková (CZE) TJ Sokol Hradec Králové Ž (1.) Ž 45 (1.) 1972 00:38:42
24. 24. Antonín Malátek (CZE) Pardubice M (23.) M 40 (6.) 1977 00:39:00
25. 25. Marek Žampach (CZE) KPA Pardubice M (24.) M (6.) 1991 00:39:23
26. 26. Vít Malík (CZE) CEWC Borovany Středoevrops... M (25.) M 45 (3.) 1969 00:39:28
27. 27. Filip Lán (CZE) OOB TJ Slavia Hradec Králové M (26.) M 35 (7.) 1980 00:39:50
28. 28. Lukáš Rothanzl (CZE) Pardubice M (27.) M 35 (8.) 1980 00:39:53
29. 29. Tomáš Halbrštát (CZE) Hvězda SKP Pardubice M (28.) M (7.) 1995 00:40:05
30. 30. Karel Šourek (CZE) Running Sport Nasavrky M (29.) M 50 (2.) 1965 00:40:08
31. 31. Pavel Hrubeš (CZE) Lázně Bohdaneč M (30.) M 35 (9.) 1980 00:40:12
32. 32. Milan Ředina (CZE) MK Prostějov M (31.) M 45 (4.) 1971 00:40:23
33. 33. Leoš Mittner (CZE) SCP Pardubice M (32.) M 45 (5.) 1971 00:40:29
34. 34. Jaroslav Nenadál (CZE) VETERÁN VK M (33.) M 60 (3.) 1958 00:40:37
35. 35. Lubomír Jokel (CZE) Atlet Všestajovice M (34.) M 50 (3.) 1964 00:40:38
36. 36. Vladimír Vacarda (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. M (35.) M 55 (2.) 1959 00:41:36
37. 37. Petr Eliáš (CZE) Hvězda SKP Pardubice M (36.) M 55 (3.) 1960 00:42:07
38. 38. Jakub Moravec (CZE) Orel Orlice JM Team Letohrad M (37.) M (8.) 1999 00:42:13
39. 39. Dušan Bartoš (CZE) Atletika Písek M (38.) M 50 (4.) 1964 00:42:15
40. 40. Petr Motálek (CZE) TJ Spartak Třebíč M (39.) M 55 (4.) 1961 00:42:17
41. 41. Ivan Januška (CZE) TJ Šanov M (40.) M 60 (4.) 1958 00:42:26
42. 42. Josef Nečas (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (41.) M 60 (5.) 1958 00:42:29
43. 43. Ivan Belobrad (CZE) Pasivity Žamberk M (42.) M 50 (5.) 1966 00:42:55
44. 44. Miroslav Šulc (CZE) Viking (Divišov) M (43.) M 50 (6.) 1968 00:43:05
45. 45. Miroslav Krupička (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí M (44.) M 65 (1.) 1953 00:43:08
46. 46. Jiří Skřeček (CZE) Sportovní klub Přerov 1908 z.s. M (45.) M 40 (7.) 1974 00:43:29
47. 47. Radek Dvořák (CZE) Pardubice M (46.) M 40 (8.) 1974 00:43:42
48. 48. František Hájek (CZE) FGT Stolany M (47.) M 65 (2.) 1949 00:43:45
49. 49. Aleš Smolka (CZE) Pardubice M (48.) M 35 (10.) 1979 00:43:55
50. 50. Tomáš Vojtíšek (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (49.) M 45 (6.) 1973 00:44:03