# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Mojmír Dryml (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (1.) MA (1.) 1986 00:05:26
2. 2. Lukáš Adamec (CZE) Cycling Team Brandýs M (2.) MA (2.) 1987 00:05:30
3. 3. Martin Turek (CZE) www.zakisova- skolabehu.com M (3.) MA (3.) 1980 00:05:36
4. 4. Jaroslav Tlapák (CZE) Hokejbal Česká Třebová M (4.) MA (4.) 1987 00:05:38
5. 5. Martin Vacek (CZE) Iscarerex team Česká Třebová M (5.) MB (1.) 1969 00:05:39
6. 6. Adéla Stránská (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s Ž (1.) ZA (1.) 1991 00:05:50
7. 7. Jakub Moravec (CZE) Orel Orlice JM Team Letohrad M (6.) MJ (1.) 1999 00:05:52
8. 8. Aleš Stránský (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (7.) MC (1.) 1960 00:05:59
9. 9. Miloš Kafka (CZE) OK LOKOMOTIVA PARDUBICE M (8.) MA (5.) 1986 00:06:00
10. 10. Jan Gregora (CZE) Activity Lanškroun M (9.) MJ (2.) 2000 00:06:01
11. 11. Roman Buriánek (CZE) ISCAREX Česká Třebová M (10.) MC (2.) 1965 00:06:05
12. 12. Patrik Holubář (CZE) Vencl Tým Ústí nad Orlicí M (11.) MJ (3.) 2000 00:06:18
13. 13. Karel Radiměřský (CZE) ATLETIKA Polička, spolek M (12.) MA (6.) 1987 00:06:23
14. 14. Jiří Doucha (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (13.) MB (2.) 1971 00:06:23
15. 15. Leopold Spáčil (CZE) NOVATOP LAPIERRE / Letovice M (14.) MC (3.) 1959 00:06:23
16. 16. Luboš Bílek (CZE) LB-Training M (15.) MA (7.) 1979 00:06:27
17. 17. Jan Moravec (CZE) Orel Orlice - JM Team Let M (16.) M5 (1.) 2002 00:06:51
18. 18. Jana Matyášová (CZE) Silvita s. r. o. Ústí nad Orlicí Ž (2.) ZC (1.) 1965 00:06:54
19. 19. Roman Sedláček (CZE) Activity Lanškroun M (17.) MC (4.) 1964 00:07:11
20. 20. Michaela Šilarová (CZE) Activity Lanškroun Ž (3.) Z5 (1.) 2002 00:07:12
21. 21. Jan Šimůnek (CZE) Activity Lanškroun M (18.) MA (8.) 1982 00:07:18
22. 22. Markéta Černá (CZE) ISCAREX Česká Třebová Ž (4.) ZC (2.) 1970 00:07:20
23. 23. Jan Hruban (CZE) Česká Třebová M (19.) MC (5.) 1966 00:07:22
24. 24. Jan Chaloupka (CZE) http://iscarex.cz/vysledky/team/ M (20.) MA (9.) 1990 00:07:26
25. 25. Tomáš Kouba (CZE) Sokol Česká Třebová M (21.) MA (10.) 1980 00:07:29
26. 26. Petr Simon (CZE) Polička M (22.) MB (3.) 1972 00:07:31
27. 27. Petr Steklý (CZE) Javorník M (23.) MB (4.) 1974 00:07:32
28. 28. Pavel Ráb (CZE) Česká Třebová M (24.) MD (1.) 1952 00:07:40
29. 29. Lenka Flídrová (CZE) ISCAREX Česká Třebová Ž (5.) ZA (2.) 1984 00:07:44
30. 30. Oto Kubišta (CZE) Iscarex Junior Team Česká Třebová M (25.) MD (2.) 1953 00:07:45
31. 31. Jana Mannlová (CZE) Iscarex Team Česká Třebová Ž (6.) ZB (1.) 1980 00:07:46
32. 32. Radek Němec (CZE) TJ Jiskra Litomyšl M (26.) MB (5.) 1977 00:07:51
33. 33. Martina Rábová (CZE) Česká Třebová Ž (7.) ZA (3.) 1992 00:08:04
34. 34. Ester Jetmarová (CZE) ISCAREX Česká Třebová Ž (8.) ZC (3.) 1970 00:08:08
35. 35. Vlastislav Pokorný (CZE) Žampach M (27.) MD (3.) 1956 00:08:11
36. 36. Michal Vebr (CZE) Vencl Tým Ústí nad Orlicí M (28.) MB (6.) 1978 00:08:12
37. 37. Pavla Šimůnková (CZE) ISCAREX Česká Třebová Ž (9.) ZB (2.) 1977 00:08:21
38. 38. Oldřich Klusoň (CZE) Dannyho smečka M (29.) MA (11.) 1980 00:08:28
39. 39. Jiří Vacek (CZE) Dlouhá Třebová M (30.) MB (7.) 1977 00:08:37
40. 40. Veronika Machalíková (CZE) Česká Třebová Ž (10.) ZA (4.) 1984 00:08:45
41. 41. Jaroslav Šafář (CZE) Atletika Polička M (31.) MD (4.) 1951 00:08:57
42. 42. Lenka Sejkorová (CZE) Iscarerex team Česká Třebová Ž (11.) ZD (1.) 1963 00:09:08
43. 43. Alena Pazderová (CZE) Activity Lanškroun Ž (12.) ZB (3.) 1975 00:09:14
44. 44. Petr Borek (CZE) ISCAREX Česká Třebová M (32.) MB (8.) 1970 00:09:23
45. 45. Veronika Vrátná (CZE) Judo Česká Třebová Ž (13.) ZJ (1.) 2000 00:09:39
46. 46. Agáta Borková (CZE) Brzdy Horní Čermná Ž (14.) Z5 (2.) 2002 00:09:52
47. 47. Ota Sadílek (CZE) Activity Lanškroun M (33.) ME (1.) 1946 00:10:39
48. 48. Miroslav Pecháček (CZE) SK Orel Dolní Čermná M (34.) ME (2.) 1948 00:11:01
49. 49. Miloslava Keprtová (CZE) Iscarex Junior Team Česká Třebová Ž (15.) ZD (2.) 1948 00:11:26
50. 50. Blanka Kostřicová (CZE) Česká Třebová Ž (16.) ZD (3.) 1961 00:11:42