# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Pavel Hrdina (CZE) Atletický klub Perná M (1.) M (1.) 1988 00:38:39
2. 2. Petr Kamic (CZE) Bělá nad Radbuzou M (2.) M (2.) 1982 00:40:03
3. 3. Vít Maliha (CZE) SRTG Pardubice Elite M (3.) JM (1.) 2001 00:41:11
4. 4. Jakub Podzimek (CZE) Army Run Elite Runners M (4.) M (3.) 1997 00:42:03
5. 5. Josef Babák (CZE) Tantrum Monstra M (5.) M (4.) 1992 00:44:48
6. 6. Vladislav Dufka (CZE) Páslerův statek Bischofstein M (6.) M (5.) 1991 00:44:58
7. 7. Jan Řezníček (CZE) Junák Č. Kostelec M (7.) M2 (1.) 1973 00:45:18
8. 8. Karel Vepřek (CZE) SRTG TEPLICE M (8.) M2 (2.) 1977 00:45:25
9. 9. David Kellner (CZE) Město Touškov M (9.) M2 (3.) 1975 00:46:04
10. 10. Petr Dobry (CZE) RAJEC Allivictus Team M (10.) M2 (4.) 1977 00:46:06
11. 11. Roman Maliha (CZE) SRTG Pardubice Elite M (11.) M (6.) 1999 00:47:17
12. 12. Jakub Vrbenský (CZE) SRTG Kutná Hora M (12.) M (7.) 1995 00:47:55
13. 13. Marek Kardmas (CZE) SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM M (13.) M (8.) 2000 00:48:03
14. 14. Michaela Dani (CZE) SVVAT Ž (1.) Z (1.) 1992 00:49:01
15. 15. Honza Kotyk (CZE) Salomon Suunto M (14.) M2 (5.) 1972 00:49:50
16. 16. Robert Kubín (CZE) M (15.) M (9.) 1986 00:50:46
17. 17. Jan Oppolzer (CZE) Kladno M (16.) M (10.) 1988 00:51:01
18. 18. Filip Drinka (CZE) OCRA CZ TEAM M (17.) M (11.) 1991 00:51:48
19. 19. Egon Kunzmann (CZE) Ostrov M (18.) M (12.) 1991 00:51:56
20. 20. Lukáš Hejla (CZE) Dream team Brandýs M (19.) M (13.) 1996 00:53:56
21. 21. Aleš Vitásek (CZE) SRTG Mladá Boleslav M (20.) M2 (6.) 1974 00:54:01
22. 22. Radim Fól (CZE) Target sport Milovice M (21.) JM (2.) 2001 00:54:50
23. 23. Jakub Dufek (CZE) LYSICE M (22.) M (14.) 1994 00:55:14
24. 24. Daniel Pešek (CZE) Ruskej Standart M (23.) M (15.) 1992 00:55:59
25. 25. Jan Havel (CZE) Humpolec M (24.) M (16.) 1989 00:57:14
26. 26. Lukáš Doležal (CZE) SRTG Rychnov nad Kněžnou M (25.) M (17.) 1982 00:57:23
27. 27. Radek Šeda (CZE) Barbarians from Giant Mountains M (26.) M2 (7.) 1977 00:57:43
28. 28. Dušan Nohynek (CZE) SRTG Mladá Boleslav M (27.) M2 (8.) 1976 00:58:20
29. 29. Michal Ždímal (CZE) Ždimiators M (28.) M (18.) 1985 00:58:42
30. 30. Jan Trousil (CZE) PRIMA Parťáci M (29.) M (19.) 1980 00:59:10
31. 31. Jana Faulová (CZE) Háj u Duchcova Ž (2.) Z2 (1.) 1978 00:59:11
32. 32. Michal Havel (CZE) Lokomotiva Teplice M (30.) M (20.) 1989 00:59:17
33. 33. David Svoboda (CZE) ASC Dukla Praha M (31.) M (21.) 1985 00:59:38
34. 34. Martin Svoboda (CZE) PIM KING M (32.) M (22.) 1977 01:00:08
35. 35. Ladislav Matouš (CZE) M (33.) JM (3.) 2004 01:00:29
36. 36. Jiří Richter (CZE) Predator Workout Kladno M (34.) M (23.) 1981 01:00:32
37. 37. Martin Nosek (CZE) USK SLÁVIE ÚSTÍ NAD LABEM M (35.) M2 (9.) 1974 01:00:32
38. 38. Martin Kocourek (CZE) M (36.) M2 (10.) 1978 01:00:37
39. 39. Pavel Šnýdr (CZE) SRTG Česká Třebová M (37.) M (24.) 1981 01:00:43
40. 40. Petr Vrlík (CZE) Kunzak M (38.) M (25.) 1987 01:00:51
41. 41. Michal Černoch (CZE) Dlouhoňovice M (39.) M2 (11.) 1977 01:00:52
42. 42. Marek Scheithauer (CZE) M (40.) M2 (12.) 1976 01:01:48
43. 43. Tomáš Gygal (CZE) GT team M (41.) M2 (13.) 1975 01:01:49
44. 44. Michal Moravec (CZE) SRTG Česká Třebová M (42.) M (26.) 1993 01:02:07
45. 45. Miloš Toman (CZE) M (43.) M (27.) 1988 01:02:09
46. 46. Josef Ptáček (CZE) Martina a Josef Ptáčkovi M (44.) JM (4.) 2001 01:02:20
47. 47. Miroslav Černík (CZE) Sun ski academy M (45.) M2 (14.) 1975 01:02:26
48. 48. Petr Suchy (CZE) katřina durychova M (46.) M2 (15.) 1970 01:02:32
49. 49. Jan Stuparič (CZE) HC Devro M (47.) M (28.) 1990 01:02:36
50. 50. Jan Liška (CZE) Ostrava M (48.) M2 (16.) 1975 01:02:41