# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Lukáš Novák (CZE) Fitness Aréna - centrum zdravého po M (1.) M (1.) 1991 00:41:32
2. 2. Richard Hynek (CZE) RAMIRENT Barbarian Extreme Team M (2.) M (2.) 1998 00:42:04
3. 3. Jakub Podzimek (CZE) Army Run Elite Runners M (3.) M (3.) 1997 00:43:39
4. 4. Lukáš Hanyk (CZE) SRTG Rychnov nad Kněžnou M (4.) M (4.) 1991 00:44:05
5. 5. Zuzana Kocumová (CZE) Liberec 15 Ž (1.) Z (1.) 1979 00:44:12
6. 6. Vít Maliha (CZE) SRTG Pardubice Elite M (5.) JM (1.) 2001 00:44:15
7. 7. Štěpán Karel (CZE) ŠŤÁHLAVY M (6.) M (5.) 1990 00:46:00
8. 8. Marek Kadrmas (CZE) Slatina u Vysokého Mýta M (7.) M (6.) 2000 00:46:18
9. 9. Pavel Růžek (CZE) Gladiators Kralupy M (8.) M (7.) 1993 00:46:29
10. 10. Martin Šulc (CZE) M (9.) M (8.) 1982 00:46:44
11. 11. Petr Beneš (CZE) Kvíčala Team M (10.) M2 (1.) 1977 00:47:13
12. 12. Petr Králík (CZE) JUST RACE M (11.) M (9.) 1985 00:47:15
13. 13. Martin Jabůrek (CZE) Achilles M (12.) M (10.) 1983 00:47:16
14. 14. David Kellner (CZE) Město Touškov M (13.) M2 (2.) 1975 00:47:22
15. 15. Michal Štonhanzl (CZE) Bootcamps M (14.) M (11.) 1985 00:48:04
16. 16. Jan Řezníček (CZE) Junák Č. Kostelec M (15.) M2 (3.) 1973 00:48:17
17. 17. Petr Voříšek (CZE) United Bakeries M (16.) M2 (4.) 1977 00:48:32
18. 18. Martin Tomášek (CZE) Praha M (17.) M (12.) 1988 00:48:43
19. 19. Roman Maliha (CZE) SRTG Pardubice Elite M (18.) M (13.) 1999 00:49:00
20. 20. Tomáš Plíhal (CZE) Svidnický extrém M (19.) M2 (5.) 1975 00:49:15
21. 21. Alexandr Hurskyj (CZE) RAMIRENT Barbarian Extreme Team M (20.) M (14.) 1998 00:49:17
22. 22. Daniel Kedršt (CZE) Starý Kolín M (21.) M (15.) 1981 00:49:20
23. 23. David Hajžman (CZE) Fenix Plzeň M (22.) M (16.) 1987 00:49:25
24. 24. Vojtěch Domorád (CZE) Bakov nad Jizerou M (23.) M (17.) 1986 00:49:28
25. 25. Petr Pešek (CZE) AF ELITE TEAM M (24.) M (18.) 1990 00:49:35
26. 26. David Snopko (CZE) shybuj.cz M (25.) M (19.) 1982 00:49:45
27. 27. Jiří Prášil (CZE) Šumvald M (26.) M (20.) 1983 00:49:54
28. 28. Martin Hrazdil (CZE) SVVAT M (27.) M (21.) 1983 00:49:59
29. 29. Rostislav Fišer (CZE) Spartan Gym Vacíkovy kolíky M (28.) M2 (6.) 1974 00:50:00
30. 30. Oldřich Merenus (CZE) Hradec Králové M (29.) M (22.) 1984 00:50:40
31. 31. Miroslav Šipla (CZE) six spot suns M (30.) M (23.) 2000 00:51:23
32. 32. Vlastimil Krejčí (CZE) M (31.) M (24.) 1983 00:51:29
33. 33. Miloslav Krýsl (CZE) Rtyně v Podkrkonoší M (32.) M (25.) 1985 00:51:38
34. 34. Erich Panitz (CZE) Wild Snails M (33.) M (26.) 1985 00:51:40
35. 35. David Šmok (CZE) Retardíci M (34.) M (27.) 1993 00:51:42
36. 36. Vojtěch Hora (CZE) Predator Workout Kladno M (35.) M (28.) 1992 00:51:46
37. 37. Stanislava Babušková (CZE) BABUŠÁCI KVĚTNICE Ž (2.) Z2 (1.) 1974 00:52:28
38. 38. Vojta Hospodka (CZE) SDH Letňany M (36.) JM (2.) 2003 00:52:41
39. 39. Martin Vondráček (CZE) Rovensko p.Troskami M (37.) M (29.) 1985 00:52:43
40. 40. Petr Vaníček (CZE) M (38.) M (30.) 1991 00:52:45
41. 41. Jan Mráz (CZE) Atletika Jihlava M (39.) M (31.) 1989 00:53:53
42. 42. Jakub Šulda (CZE) Sokolíci M (40.) M (32.) 1998 00:54:22
43. 43. Daniel Matušenko (CZE) M (41.) M (33.) 1992 00:54:26
44. 44. Petr Duchek (CZE) Predator workout Kladno M (42.) M (34.) 1987 00:55:01
45. 45. Erik Löffler (SVK) Vrané nad Vltavou M (43.) M (35.) 1983 00:55:10
46. 46. Klára Lokajíčková (CZE) AF team Plzeň Ž (3.) Z (2.) 2000 00:55:10
47. 47. Petr Třešňák (CZE) SlanýKobylky M (44.) M (36.) 1983 00:55:24
48. 48. Martin Kadrmas (CZE) Slatina u Vysokého Mýta M (45.) M (37.) 2000 00:55:32
49. 49. Veronika Hynková (CZE) AC Pardubice Ž (4.) JZ (1.) 2002 00:55:42
50. 50. Vladimír Souček (CZE) Sokol Lhota Červený Kostelec M (46.) M2 (7.) 1973 00:55:43