# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Lukáš Novák (CZE) Fitness Aréna - centrum zdravého po M (1.) M (1.) 1991 00:19:33
2. 2. Lukáš Hanyk (CZE) SRTG Rychnov nad Kněžnou M (2.) M (2.) 1991 00:21:07
3. 3. Jakub Podzimek (CZE) Army Run Elite Runners M (3.) M (3.) 1997 00:21:59
4. 4. Pavel Růžek (CZE) Gladiators Kralupy M (4.) M (4.) 1993 00:22:19
5. 5. David Kellner (CZE) Město Touškov M (5.) M2 (1.) 1975 00:23:14
6. 6. Filip Kubina (CZE) Dragon Team Nymburk M (6.) M (5.) 1990 00:23:23
7. 7. Bohuslav Šála (CZE) SK Samuraj Domažlice M (7.) M (6.) 1990 00:24:19
8. 8. Vojtěch Růžek (CZE) Gladiators Kralupy M (8.) M (7.) 1999 00:24:25
9. 9. Milan Hora (CZE) Alfasquadra team M (9.) M (8.) 1987 00:25:05
10. 10. Kristýna Nováková (CZE) Ž (1.) Z (1.) 2000 00:25:41
11. 11. Radim Fól (CZE) Target sport Milovice M (10.) JM (1.) 2001 00:26:08
12. 12. Petr Novotný (CZE) Shybuj.cz M (11.) M (9.) 1989 00:26:21
13. 13. Michal Krupka (CZE) M (12.) M (10.) 1999 00:26:25
14. 14. Tomáš Hruza (CZE) Inov8 M (13.) M (11.) 1986 00:26:42
15. 15. Tomáš Macháček (CZE) SRTG Kolín / Pečky M (14.) M (12.) 1989 00:26:47
16. 16. Václav Klicpera (CZE) Překonej sám sebe... M (15.) M (13.) 1986 00:27:04
17. 17. Tereza Tocháčková (CZE) Barbarian extreme team Ž (2.) Z (2.) 1997 00:27:05
18. 18. Míl Marek (CZE) SportVisio M (16.) JM (2.) 2002 00:27:21
19. 19. Jiří Podrazil (CZE) AC Rumburk M (17.) M (14.) 1988 00:27:23
20. 20. Filip Drinka (CZE) OCRA CZ TEAM M (18.) M (15.) 1991 00:27:27
21. 21. Pavel Křepela (CZE) Téčka T42 M (19.) M2 (2.) 1978 00:27:44
22. 22. Radek Šeda (CZE) Barbarians from Giant Mountains M (20.) M2 (3.) 1977 00:27:46
23. 23. Tomáš Kecina (CZE) Kondiční box TRUTNOV M (21.) M2 (4.) 1978 00:27:48
24. 24. Zdeněk Pácha (CZE) Beskydský šerpa M (22.) M2 (5.) 1968 00:28:02
25. 25. Michal Dušek (CZE) M (23.) M (16.) 1995 00:28:02
26. 26. Roman Uhlík (CZE) Diversity Beasts M (24.) M (17.) 1986 00:28:03
27. 27. Michal Princ (CZE) M (25.) M (18.) 1988 00:28:17
28. 28. Martin Barna (CZE) Ždimiators M (26.) M (19.) 1982 00:28:20
29. 29. Michal Ždímal (CZE) Ždimiators M (27.) M (20.) 1985 00:28:24
30. 30. Štěpán Vaňous (CZE) BARBARIAN EXTREME TEAM M (28.) M (21.) 1988 00:28:40
31. 31. Jan Ventura (CZE) BEAST Varnsdorf M (29.) M (22.) 1995 00:29:07
32. 32. Lukáš Černý (CZE) ARMYMEN M (30.) M (23.) 1995 00:30:10
33. 33. Daniel Torres (CZE) M (31.) M (24.) 1989 00:30:30
34. 34. Dominik Šerlovský (CZE) Domažlice M (32.) M (25.) 1994 00:30:34
35. 35. Matěj Kyjovský (CZE) M (33.) M (26.) 1991 00:30:50
36. 36. Tibor Néma (CZE) RANCH-N Today to dám e M (34.) M2 (6.) 1964 00:31:06
37. 37. Jaromír Jelínek (CZE) sebranka M (35.) M2 (7.) 1978 00:31:15
38. 38. Patrik Rastislav Kobulnicky (CZE) Gladiators M (36.) M2 (8.) 1970 00:31:42
39. 39. Marcela Musílková (CZE) Tým ze Štatlu Ž (3.) Z (3.) 1986 00:31:47
40. 40. Karel Pliska (CZE) SCORPION EXTREME TEAM M (37.) M (27.) 1984 00:32:01
41. 41. Martin Čihák (CZE) Pneuservis František Kulháň M (38.) M (28.) 1991 00:32:03
42. 42. Zdeněk Vondráček (CZE) Princezny M (39.) M (29.) 1987 00:32:27
43. 43. Martin Sadílek (CZE) šneci chřibská M (40.) M (30.) 1987 00:32:28
44. 44. Markéta Valentová (CZE) Velosport Valenta scott team Pelhřimov Ž (4.) Z2 (1.) 1977 00:32:37
45. 45. Martin Heindl (CZE) Postrekov M (41.) M (31.) 1990 00:32:38
46. 46. Jaroslav Kozumplík (CZE) M (42.) JM (3.) 2001 00:32:42
47. 47. Jan Listopad (CZE) SRTG Kutná Hora M (43.) M2 (9.) 1978 00:32:44
48. 48. Adam Kyjovský (CZE) M (44.) M (32.) 1993 00:32:45
49. 49. Stanislava Babušková (CZE) BABUŠÁCI KVĚTNICE Ž (5.) Z2 (2.) 1974 00:32:48
50. 50. Jaroslav Bohm (CZE) KAPEBAJA TEAM M (45.) M2 (10.) 1977 00:32:53