# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Filip Václavík (CZE) ZLÍNSKÝ PLAVECKÝ KLUB M (1.) 1996 00:10:47
2. 2. Jiří Daněk (CZE) Uherské Hradiště M (2.) 1977 00:11:02
3. 3. Jiří Kozubík (CZE) JuraZub Zlín M (3.) 1988 00:11:13
4. 4. František Dosoudil (CZE) Solario Team M (4.) 1970 00:11:16
5. 5. František Palla (CZE) Biatlon Halenkovice M (5.) 2003 00:11:20
6. 6. Bronislav Matouch (CZE) Jisva Zlín M (6.) 1966 00:11:26
7. 7. Adam Gajdůšek (CZE) M (7.) 2001 00:12:00
8. 8. Vitalij Cuperjak (CZE) M (8.) 1998 00:12:16
9. 9. Libor Reich (CZE) Mattoni Free Run Zlín M (9.) 1979 00:12:31
10. 10. Pavel Gabrhel (CZE) M (10.) 1975 00:12:34
11. 11. Marek Spurný (CZE) M (11.) 1976 00:12:35
12. 12. Tomáš Píchal (CZE) M (12.) 1961 00:12:40
13. 13. Ondřej Pokluda (CZE) M (13.) 1970 00:12:57
14. 14. Ivo Horký (CZE) Veselí nad Moravou M (14.) 1984 00:13:04
15. 15. Roman Bublák (CZE) Nesmíš to vzdát! M (15.) 1972 00:13:06
16. 16. Miroslav Švihel (CZE) BS SLOPNÉ M (16.) 1959 00:13:11
17. 17. Martin Macek (CZE) EASY FITNESS ZLÍN M (17.) 1983 00:13:28
18. 18. Jana Bílková (CZE) Ž (1.) 1993 00:13:29
19. 19. Jan Bezslezina (CZE) M (18.) 1982 00:13:36
20. 20. Vinati Docziová (CZE) Sri Chinmoy Marathon Team Ž (2.) 1978 00:13:52
21. 21. Martin Jaroněk (CZE) Mattoni Freerun Zlín M (19.) 1970 00:14:07
22. 22. Jan Pinkas (CZE) PIMAPI M (20.) 1980 00:14:09
23. 23. Petr Solař (CZE) Solario Team M (21.) 2007 00:14:21
24. 24. Klára Kolajová (CZE) AC Slovácká Slavia Ž (3.) 2007 00:14:22
25. 25. Lenka Pinkasová (CZE) Pimapi Ž (4.) 1980 00:14:28
26. 26. Patrik Krkoška (CZE) M (22.) 1989 00:14:31
27. 27. Lubomír Lubínek (CZE) SVT ZLÍN M (23.) 1961 00:14:35
28. 28. Štěpán Palla (CZE) Biathlon Halenkovice M (24.) 2006 00:14:38
29. 29. Vlastimil Gajdůšek (CZE) M (25.) 1985 00:14:47
30. 30. Martin Vaculík (CZE) VyukoveVymalovanky.cz M (26.) 1988 00:14:57
31. 31. Lenka Fardová (CZE) Teplice Ž (5.) 1979 00:14:59
32. 32. Renata Flašarová (CZE) Biathlon Halenkovice Ž (6.) 2002 00:15:06
33. 33. Tereza Musilová (CZE) Biathlon Halenkovice Ž (7.) 2006 00:15:10
34. 34. Radek Machač (CZE) KRTEK NF M (27.) 1978 00:15:13
35. 35. Dhuni Vančát (CZE) Sri Chinmoy Marathon Team M (28.) 1972 00:15:19
36. 36. Lucie Košinová (CZE) Ž (8.) 2001 00:15:22
37. 37. Marcela Sklenářová (CZE) Ž (9.) 1978 00:15:28
38. 38. Ivo Daněk (CZE) Mattoni Free Run Zlín M (29.) 1968 00:15:30
39. 39. Radim Růžička (CZE) Pravčice M (30.) 1979 00:15:59
40. 40. Vendula Horková (CZE) Biathlon Halenkovice Ž (10.) 2005 00:16:12
41. 41. Martin Neček (CZE) M (31.) 1986 00:16:23
42. 42. Divyata Malíšková (CZE) Sri Chinmoy Marathon Team Ž (11.) 1979 00:16:25
43. 43. Neelabha Šenkýřová (CZE) Sri Chinmoy Marathon Team Ž (12.) 1955 00:16:44
44. 44. Abhejali Bernardová (CZE) Sri Chinmoy Marathon Team Ž (13.) 1977 00:16:44
45. 45. Zdeňka Lichková (CZE) Ž (14.) 1957 00:16:46
46. 46. Antonín Zbořil (CZE) Orel Zlín M (32.) 1949 00:16:48
47. 47. Marie Mizerová (CZE) Ž (15.) 1982 00:16:55
48. 48. Jitka Pachulová (CZE) Mattoni free run Ostrava Ž (16.) 1968 00:16:58
49. 49. Pavel Kupec (CZE) LIGA 100 M (33.) 1944 00:16:59
50. 50. Eva Solařová (CZE) Solario Team Otrokovice Ž (17.) 1970 00:17:23