# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Nico Boketta (CZE) Atletika Jižní Město M (1.) dorostenci (1.) 2002 00:10:20
2. 2. Marek Voborský (CZE) TJ Dukla Praha M (2.) dorostenci (2.) 2001 00:10:31
3. 3. Jan Škrle (CZE) TJ Dukla Praha M (3.) dorostenci (3.) 2001 00:11:18
4. 4. Radek Neumann (CZE) Spartak Praha 4 M (4.) dorostenci (4.) 2001 00:11:20
5. 5. Petra Kotlíková (CZE) TJ Slavoj BANES Pacov Ž (1.) ženy B 35-44 let (1.) 1982 00:11:39
6. 6. Alexandr Polák (CZE) SC Radotín M (5.) dorostenci (5.) 2002 00:12:14
7. 7. Bára Stýblová (CZE) A. C. TEPO Kladno Ž (2.) ženy A do 34 let (1.) 1999 00:12:18
8. 8. Klára Kačerovská (CZE) USK Praha M (6.) ženy A do 34 let (2.) 2000 00:12:18
9. 9. Radka Sýkorová (CZE) AC Praha 1890 Ž (3.) ženy B 35-44 let (2.) 1982 00:12:25
10. 10. Tereza Svobodová (CZE) Spartak Praha 4 Ž (4.) ženy A do 34 let (3.) 1999 00:13:06
11. 11. Veronika Bartošová (CZE) SK Jeseniova M (7.) dorostenky (1.) 2002 00:13:11
12. 12. Jana Teplá (CZE) TTT / ŠSK Újezd nad Lesy Ž (5.) ženy B 35-44 let (3.) 1979 00:13:13
13. 13. Lucie Suchomelová (CZE) Praha Ž (6.) ženy A do 34 let (4.) 2000 00:13:21
14. 14. Kristýna Košťálová (CZE) Atletika Jižní Město M (8.) ženy A do 34 let (5.) 2000 00:13:30
15. 15. Anna-marie Hejná (CZE) Silvini Madshus team Ž (7.) ženy A do 34 let (6.) 1999 00:13:46
16. 16. Jaroslava Dobiášová (CZE) XC Racing Team Ž (8.) ženy 45 a více (1.) 1973 00:13:48
17. 17. Kristýna Heřmanová (CZE) PSK Olymp Praha Ž (9.) dorostenky (2.) 2002 00:13:55
18. 18. Jana Šnáblová (CZE) Běžecký klub České spořitelny (Praha 2) Ž (10.) ženy A do 34 let (7.) 1984 00:13:55
19. 19. Petra Celbová (CZE) Praha 8 Ž (11.) ženy A do 34 let (8.) 1988 00:13:58
20. 20. Klára Šafránková (CZE) (Jenštejn) Ž (12.) ženy B 35-44 let (4.) 1978 00:14:04
21. 21. Kristýna Vinklerová (CZE) TBG METROSTAV 1 Ž (13.) ženy A do 34 let (9.) 1988 00:14:06
22. 22. Michaela Šímová (CZE) Praha 10 Ž (14.) ženy B 35-44 let (5.) 1983 00:14:32
23. 23. Markéta Bláhová (CZE) Úvaly Ž (15.) ženy A do 34 let (10.) 1992 00:14:34
24. 24. Veronika Dobiášová (CZE) SK Jeseniova Ž (16.) ženy A do 34 let (11.) 1999 00:14:54
25. 25. Pavla Loudová (CZE) AC ČESKÁ LÍPA Ž (17.) ženy 45 a více (2.) 1968 00:14:57
26. 26. Jitka Škvánová (CZE) Ž (18.) ženy B 35-44 let (6.) 1974 00:15:29
27. 27. Monika Florová (CZE) ŠSK Újezd nad Lesy Ž (19.) dorostenky (3.) 2004 00:15:43
28. 28. Kateřina Zajícová (CZE) Úvaly Ž (20.) ženy A do 34 let (12.) 1992 00:15:54
29. 29. Karolína Košařová (CZE) ŠSK Újezd nad Lesy Ž (21.) dorostenky (4.) 2004 00:15:56
30. 30. Jana Seemanová (CZE) Sokol Strašnice Ž (22.) ženy B 35-44 let (7.) 1975 00:15:58
31. 31. Adéla Hálová (CZE) ŠSK Újezd nad Lesy Ž (23.) dorostenky (5.) 2004 00:16:15
32. 32. Veronika Součková (CZE) ŠSK Újezd nad Lesy Ž (24.) dorostenky (6.) 2004 00:17:28
33. 33. Anička Vosecká (CZE) ŠSK Újezd nad Lesy Ž (25.) dorostenky (7.) 2005 00:17:28
34. 34. Alžběta Bilšáková (CZE) Praha 3 Ž (26.) ženy B 35-44 let (8.) 1983 00:17:48
35. 35. Lucie Ponicová (CZE) Ž (27.) ženy B 35-44 let (9.) 1976 00:23:57