# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Dušan Podroužek (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. M (1.) M49 (1.) 1974 01:30:14
2. 2. Vít Ryška (CZE) VSK UNIVERZITA BRNO M (2.) M49 (2.) 1975 01:33:53
3. 3. Jan Zýka (CZE) TK PINĎOUR M (3.) M39 (3.) 1983 01:38:47
4. 4. Štěpán Matějka (CZE) M (4.) M39 (4.) 1984 01:39:15
5. 5. Maxim Vrána (CZE) M (5.) M39 (5.) 1980 01:39:15
6. 6. Edvard Rajnoch (CZE) 1.Běžecký Jablunkov M (6.) M59 (1.) 1966 01:39:30
7. 7. Milan Černil (CZE) M (7.) M39 (6.) 1988 01:39:54
8. 8. Peter Ďurík (CZE) Prešov M (8.) M39 (7.) 1989 01:40:30
9. 9. Jaroslav Blažek (CZE) Havlíčkova Borová M (9.) M39 (8.) 1993 01:40:39
10. 10. Pavel Adámek (CZE) Rebelbean M (10.) M39 (9.) 1990 01:40:41
11. 11. Miloslav Pohl (CZE) TJ Lokomotiva Nymburk M (11.) M39 (10.) 1981 01:41:23
12. 12. Adam Valeček (CZE) M (12.) M39 (11.) 1990 01:41:51
13. 13. Lenka Polachová (CZE) Horizont Kola Novák Blansko Ž (1.) Ž39 (1.) 1986 01:41:51
14. 14. Gustav Bulín (CZE) M (13.) M49 (3.) 1972 01:42:01
15. 15. Zdeněk Ondráček (CZE) Eurosoftware M (14.) M49 (4.) 1978 01:42:11
16. 16. Svatoslava Kacířová (CZE) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. Ž (2.) Ž39 (2.) 1981 01:42:17
17. 17. Jan Kalkus (CZE) Royal Bay Team M (15.) M39 (12.) 1990 01:42:36
18. 18. Martin Příhoda (CZE) MEDUNA vakuová kalírna s.r.o. M (16.) M39 (13.) 1979 01:42:51
19. 19. Tomáš Wolf (CZE) Sokol Hoření Paseky (Liberec) M (17.) M39 (14.) 1979 01:42:54
20. 20. Tereza Rudolfová (CZE) Lawi Team Ž (3.) Ž39 (3.) 1989 01:43:27
21. 21. Ladislav Šenolt (CZE) M (18.) M49 (5.) 1976 01:43:28
22. 22. Alexandr Prát (CZE) Jinačovice M (19.) M69 (1.) 1956 01:43:31
23. 23. Martin Sinal (CZE) M (20.) M39 (15.) 1989 01:43:32
24. 24. Petr Dezort (CZE) kovovyroba.eu M (21.) M49 (6.) 1976 01:43:57
25. 25. Martin Šlampa (CZE) M (22.) M39 (16.) 1990 01:43:57
26. 26. Tomáš David (CZE) M (23.) M39 (17.) 1989 01:44:25
27. 27. David Potůček (CZE) Pardubice M (24.) M39 (18.) 1987 01:44:29
28. 28. Jan Rieger (CZE) PROGRESS CYCLE M (25.) M49 (7.) 1976 01:44:37
29. 29. Jáchym Homola (CZE) Motor České Budějovice M (26.) M49 (8.) 1976 01:44:46
30. 30. Ondřej Košatka (CZE) M (27.) M39 (19.) 1985 01:45:03
31. 31. Michal Moka (CZE) KRB Chrudim (Slatiňany) M (28.) M39 (20.) 1979 01:45:20
32. 32. Antonín Růžička (CZE) Wikov M (29.) M49 (9.) 1973 01:45:27
33. 33. Karel Prager (CZE) Michaels&MacElroy M (30.) M39 (21.) 1994 01:45:27
34. 34. Zdeněk Šebelka (CZE) Monitka.cz M (31.) M49 (10.) 1976 01:45:50
35. 35. Jan Haas (CZE) KASPER SWIX TEAM TRUTNOV M (32.) M39 (22.) 1984 01:45:53
36. 36. Vojtěch Kočí (CZE) SK BOX Mělník M (33.) M49 (11.) 1977 01:46:18
37. 37. Martin Lachout (CZE) Tatran Sedlčany M (34.) M49 (12.) 1970 01:46:28
38. 38. Tomáš Jirásek (CZE) Running Stones Praha M (35.) M39 (23.) 1983 01:46:56
39. 39. Zuzana Váňová (CZE) Ž (4.) Ž49 (1.) 1976 01:47:10
40. 40. Petr Kalášek (CZE) M (36.) M39 (24.) 1994 01:47:11
41. 41. Ondřej Cingl (CZE) M (37.) M39 (25.) 1983 01:47:17
42. 42. William Crossan (CZE) Praha 6 M (38.) M49 (13.) 1970 01:47:27
43. 43. Tomáš Pils (CZE) M (39.) M39 (26.) 1996 01:47:33
44. 44. Jakub Trop (CZE) M (40.) M39 (27.) 1988 01:47:52
45. 45. Jan Hejtmánek (CZE) M (41.) M39 (28.) 1990 01:48:15
46. 46. Eliška Hubená (CZE) Rokytnice v Orlických horách Ž (5.) Ž39 (4.) 1987 01:48:20
47. 47. Jaroslav Pína (CZE) AB Řež M (42.) M59 (2.) 1963 01:48:28
48. 48. Klára Chlupsová (CZE) Kolín Ž (6.) Ž49 (2.) 1977 01:48:35
49. 49. Petr Škrabal (CZE) M (43.) M49 (14.) 1978 01:48:36
50. 50. Miloš Vavrík Ml. (CZE) M (44.) M39 (29.) 1997 01:48:41