# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Filip Vabroušek (CZE) AK Zlín M (1.) M39 (2.) 1999 00:45:20
2. 2. Jiří Mareš (CZE) PSK Olymp Praha M (2.) M39 (3.) 1987 00:45:46
3. 3. Jiří Vemola (CZE) AK Tišnov M (3.) M49 (1.) 1977 00:46:39
4. 4. Adam Holomoucký (CZE) ELEVEN MERCEDES MITAS M (4.) M39 (4.) 1999 00:47:06
5. 5. Rudolf Jánošík (CZE) Vítěz derby z Vlašimi M (5.) M49 (2.) 1971 00:51:24
6. 6. Pavel Kopáček (CZE) Bežerovice M (6.) M39 (5.) 1984 00:52:43
7. 7. Monika Hloušková (CZE) Athletic club Mariánské Lázně, z.s. Ž (1.) Ž39 (1.) 1985 00:53:30
8. 8. Jindřich Martinec (CZE) TJ Sokol Radostice M (7.) M59 (1.) 1961 00:53:51
9. 9. Martin Vrba (CZE) Jablonec nad Nisou M (8.) M49 (3.) 1974 00:54:04
10. 10. Michal Lavička (CZE) Trhové Sviny M (9.) M49 (4.) 1976 00:55:08
11. 11. Tomáš Brzobohatý (CZE) FBC Štíři M (10.) M18 (1.) 2002 00:55:18
12. 12. Marek Bergauer (CZE) M (11.) M39 (6.) 1991 00:55:20
13. 13. David Maleček (CZE) HIT & RUN M (12.) M39 (7.) 1983 00:55:48
14. 14. Tomas Svicka (CZE) Uranové doly Hamr 1972 M (13.) M39 (8.) 1983 00:56:22
15. 15. Ondřej Svoboda (CZE) (Humpolec) M (14.) M39 (9.) 1981 00:56:46
16. 16. Petr Pícha (CZE) páchováci M (15.) M39 (10.) 1980 00:56:54
17. 17. Miroslav Svoboda (CZE) Running Lions M (16.) M49 (5.) 1974 00:56:58
18. 18. Michal Šafránek (CZE) SRTG - Kolín M (17.) M39 (11.) 1989 00:57:07
19. 19. Patrik Šafránek (CZE) Kolín M (18.) M39 (12.) 1992 00:57:12
20. 20. Jiří Synek (CZE) Uranové doly Hamr 1972 M (19.) M49 (6.) 1974 00:57:15
21. 21. Jakub Sládek (CZE) RAMIRENT Barbarian Extreme Team M (20.) M39 (13.) 1993 00:57:25
22. 22. David Růžička (CZE) České Budějovice M (21.) M39 (14.) 1982 00:57:26
23. 23. Jiří Mlčkovský (CZE) Trailpoint M (22.) M39 (15.) 1981 00:57:39
24. 24. Milan Tesař (CZE) VT Data Vysoké Mýto M (23.) M49 (7.) 1971 00:57:46
25. 25. František Bidlo (CZE) VK Smíchov M (24.) M39 (16.) 1980 00:57:49
26. 26. Barbora Štěpánková (CZE) Praha 4 Ž (2.) Ž39 (2.) 1990 00:57:51
27. 27. Lukáš Holeček (CZE) Sušice M (25.) M18 (2.) 2001 00:57:57
28. 28. Kateřina Kováč (CZE) RUNGO PRO ŽENY Ž (3.) Ž49 (1.) 1978 00:57:57
29. 29. Tomáš Holomoucký (CZE) DB Schenker Team M (26.) M49 (8.) 1971 00:58:16
30. 30. Jan Jasenský (CZE) M (27.) M39 (17.) 1987 00:58:21
31. 31. Michal Pruša (CZE) Třebíč M (28.) M39 (18.) 1993 00:58:27
32. 32. Jaroslav Kruba (CZE) Branovský statek M (29.) M49 (9.) 1972 00:58:40
33. 33. Tomáš Kolář (CZE) Rušinov M (30.) M39 (19.) 1993 00:58:41
34. 34. Jiří Vícha (CZE) M (31.) M39 (20.) 1987 00:58:47
35. 35. Petr Hrabák (CZE) Slowrunners Skvrnany/Plzeň M (32.) M39 (21.) 1983 00:58:50
36. 36. Petr Hron (CZE) New Roll Runners M (33.) M39 (22.) 1990 00:58:50
37. 37. Karel Voráček (CZE) Sokol Dolany M (34.) M59 (2.) 1963 00:58:55
38. 38. Lucie Kratochvílová (CZE) Bižuterie Jablonec Ž (4.) Ž39 (3.) 1995 00:59:12
39. 39. Marek Canini (CZE) Postoloprty M (35.) M39 (23.) 1995 00:59:24
40. 40. Jaroslav Muhlbacher (CZE) M (36.) M39 (24.) 1981 00:59:36
41. 41. Ivo Havelka (CZE) Brno M (37.) M59 (3.) 1967 00:59:36
42. 42. Pavel Vinš (CZE) M (38.) M39 (25.) 1989 00:59:38
43. 43. Ondřej Brouček (CZE) Tři pro zdraví M (39.) M39 (26.) 1984 00:59:46
44. 44. Ondřej Hnilica (CZE) Rave&Run M (40.) M39 (27.) 1994 00:59:50
45. 45. Jan Fencl (CZE) M (41.) M39 (28.) 1979 01:00:01
46. 46. Adam Havel (CZE) Deník Rovnost M (42.) M39 (29.) 1993 01:00:11
47. 47. František Toman (CZE) M (43.) M39 (30.) 1982 01:00:12
48. 48. Pavol Dubovský (CZE) M (44.) M39 (31.) 1991 01:00:26
49. 49. Jakub Pospíšil (CZE) Brno M (45.) M39 (32.) 1989 01:00:40
50. 50. Jiří Malý (CZE) LAWI SPORT M (46.) M18 (3.) 2001 01:00:41