# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Michal Štěpán (CZE) Predator Workout Počátky M (1.) D1 - Dorostenci 16 - 17 let (1.) 2002 00:15:15
2. 2. Michaela Slabá (CZE) Kněžice Orel M (2.) D2 - Dorostenky 16 - 17 let (2.) 2002 00:20:19
3. 3. Anna Machovcová (CZE) Jihlava Mámintým M (3.) D2 - Dorostenky 16 - 17 let (3.) 2002 00:20:20
4. 4. Vladimír Srb (CZE) Czech Outdoor Extreme Team M (4.) B40 - Muži 40 - 49 let (1.) 1978 00:26:51
5. 5. Jaroslav Vítek (CZE) Atletika Jihlava M (5.) B40 - Muži 40 - 49 let (2.) 1972 00:27:01
6. 6. Libor Eremka (CZE) TJ Jiskra Humpolec M (6.) A30 - Muži 30 - 39 let (1.) 1988 00:27:06
7. 7. Petr Miláček (CZE) Ledeč nad Sázavou M (7.) A30 - Muži 30 - 39 let (2.) 1981 00:27:18
8. 8. Jaroslav Tuna (CZE) Jihlava Elitavers M (8.) B40 - Muži 40 - 49 let (3.) 1977 00:29:18
9. 9. Jan Zamrazil (CZE) Jihlava Tri Club M (9.) B40 - Muži 40 - 49 let (4.) 1977 00:29:23
10. 10. Jiří Juřička (CZE) CATUS TEAM Havl. Brod / TRIAT M (10.) B40 - Muži 40 - 49 let (5.) 1976 00:29:30
11. 11. František Boudný (CZE) Kněžice Cykloklub M (11.) B40 - Muži 40 - 49 let (6.) 1978 00:29:44
12. 12. Zbyněk Štýbnar (CZE) Jihlava Běžec Vysočiny M (12.) B40 - Muži 40 - 49 let (7.) 1974 00:29:50
13. 13. Radek Hos (CZE) Brtnice Sokol M (13.) A30 - Muži 30 - 39 let (3.) 1983 00:29:56
14. 14. Tomáš Stuna (CZE) Krucemburk BB Cysklosport M (14.) A30 - Muži 30 - 39 let (4.) 1985 00:30:03
15. 15. Tomáš Máca (CZE) Jihlava MST M (15.) B40 - Muži 40 - 49 let (8.) 1978 00:30:12
16. 16. Pavel Kratochvíl (CZE) Atletic Třebíč M (16.) B50 - Muži 50 - 59 let (1.) 1960 00:30:27
17. 17. Petr Míka (CZE) Okříšky Laufteam Fraenxische M (17.) B40 - Muži 40 - 49 let (9.) 1974 00:30:45
18. 18. Jan Pechek (CZE) TJ Nová Včelnice M (18.) A20 - Muži 20 - 29 let (1.) 1994 00:31:09
19. 19. Daniel Novák (CZE) Polná M (19.) A20 - Muži 20 - 29 let (2.) 1996 00:31:18
20. 20. Libor Bratršovský (CZE) Polná M (20.) B40 - Muži 40 - 49 let (10.) 1976 00:31:21
21. 21. Martin Singr (CZE) SKP Nymburk, o.s. M (21.) A30 - Muži 30 - 39 let (5.) 1987 00:31:31
22. 22. Jakub Komín (CZE) Smrčná Sokol M (22.) A18 - Junioři 18 - 19 let (1.) 2000 00:31:32
23. 23. Ladislav Štefka (CZE) Jihlava M (23.) A20 - Muži 20 - 29 let (3.) 1997 00:31:33
24. 24. Pavel Šimek (CZE) Polenský team M (24.) B40 - Muži 40 - 49 let (11.) 1978 00:31:50
25. 25. Olga Krčálová (CZE) Polná Běžecký tým JB Ž (1.) C35 - Ženy 35 - 44 let (1.) 1978 00:31:54
26. 26. Vladimír Laštovička (CZE) Brzkov K-BOB M (25.) A20 - Muži 20 - 29 let (4.) 1991 00:32:25
27. 27. Tomáš Pechek (CZE) TJ Nová Včelnice M (26.) A20 - Muži 20 - 29 let (5.) 1991 00:32:47
28. 28. Miroslav Votava (CZE) Jihlava M (27.) A30 - Muži 30 - 39 let (6.) 1986 00:33:10
29. 29. Jan Procházka (CZE) Třeštice Cyklo (JI) M (28.) A20 - Muži 20 - 29 let (6.) 1993 00:33:22
30. 30. Jiří Berky (CZE) Havlíčkův Brod SDH Termesivy M (29.) B50 - Muži 50 - 59 let (2.) 1962 00:33:31
31. 31. Roman Dubský (CZE) SK Přibyslav M (30.) B40 - Muži 40 - 49 let (12.) 1978 00:33:47
32. 32. Michal Voda (CZE) Jihlava SKI M (31.) A30 - Muži 30 - 39 let (7.) 1984 00:34:10
33. 33. Bedřich Němec (CZE) MISSIVA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE M (32.) B50 - Muži 50 - 59 let (3.) 1964 00:34:15
34. 34. Václav Berka (CZE) AUTOMOTIVE LIGHTING 3 M (33.) A30 - Muži 30 - 39 let (8.) 1983 00:34:19
35. 35. Andrea Frolíková (CZE) Polná Běžecký tým JB Ž (2.) C35 - Ženy 35 - 44 let (2.) 1983 00:34:30
36. 36. Jiří Kot (CZE) Humpolec M (34.) B40 - Muži 40 - 49 let (13.) 1978 00:34:43
37. 37. Ondřej Petrovský (CZE) Jihlava M (35.) B40 - Muži 40 - 49 let (14.) 1975 00:34:45
38. 38. Zdeněk Trávník (CZE) Jihlava HAS M (36.) B40 - Muži 40 - 49 let (15.) 1978 00:34:53
39. 39. Tomáš Šimeček (CZE) Velká Losenice TJ M (37.) B50 - Muži 50 - 59 let (4.) 1966 00:34:59
40. 40. Drahoslav Šerý (CZE) Jamné /Jihlava/ M (38.) B40 - Muži 40 - 49 let (16.) 1978 00:35:10
41. 41. Zdeněk Procházka (CZE) BOSCH DIESEL JIHLAVA M (39.) B60 - Muži 60 - 69 let (1.) 1956 00:35:23
42. 42. Jindřich Sochor (CZE) Jihlava KMS M (40.) B50 - Muži 50 - 59 let (5.) 1966 00:35:25
43. 43. Daniel Škarka (CZE) SK Termit Žďár nad Sázavou Ž (3.) B40 - Muži 40 - 49 let (17.) 1978 00:35:33
44. 44. Karel Pavlíček (CZE) Třešť M (41.) B40 - Muži 40 - 49 let (18.) 1975 00:35:40
45. 45. Milan Vondra (CZE) Havlíčkův Brod SfhkKV M (42.) B40 - Muži 40 - 49 let (19.) 1976 00:35:41
46. 46. Jiří Kolařík (CZE) Atletika Jihlava M (43.) B60 - Muži 60 - 69 let (2.) 1956 00:35:43
47. 47. Petr Šťáva (CZE) Atletika Jihlava M (44.) B50 - Muži 50 - 59 let (6.) 1967 00:35:49
48. 48. Jindřich Vácha (CZE) Jihlava Atletika M (45.) B40 - Muži 40 - 49 let (20.) 1975 00:35:58
49. 49. Tomáš Suchánek (CZE) ET EKOTERM Jihlava M (46.) B40 - Muži 40 - 49 let (21.) 1972 00:36:00
50. 50. Vojtěch Farárik (CZE) Rantířov Flash team M (47.) B40 - Muži 40 - 49 let (22.) 1977 00:36:16