# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jakub Kolář (CZE) SPŠE Pardubice M (1.) 2001 00:11:13
2. 2. Marek Mrskoč (CZE) SPŠE Pardubice M (2.) 2001 00:11:55
3. 3. Vojtěch Hejduk (CZE) ZŠ Resslova Hlinsko M (3.) 2002 00:12:35
4. 4. Martin Korunka (CZE) Gymnázium Mozartova PC M (4.) 2001 00:12:37
5. 5. Vít Rossler (CZE) SPŠE Pardubice M (5.) 2000 00:13:00
6. 6. Jakub Říha (CZE) AC Pardubice M (6.) 2000 00:13:03
7. 7. Kryštof Ptáček (CZE) Gymnázium Hlinsko M (7.) 2001 00:13:05
8. 8. Petr Netušil (CZE) SPŠE Pardubice M (8.) 2001 00:13:20
9. 9. Tomáš Polívka (CZE) SPŠE Pardubice M (9.) 2001 00:13:22
10. 10. Filip Bartošek (CZE) ZŠ Nasavrky M (10.) 2002 00:13:40
11. 11. Jan Sotona (CZE) ZŠ Smetanova Hlinsko M (11.) 2002 00:13:48
12. 12. Štěpán Pavliš (CZE) Gymnázium Hlinsko M (12.) 2000 00:14:00
13. 13. Dušan Kastner (CZE) Gymnázium Hlinsko M (13.) 2001 00:14:18
14. 14. Matěj Hejduk (CZE) Gymnázium Hlinsko M (14.) 2001 00:14:19
15. 15. Jakub Zajíc (CZE) ZŠ Resslova Hlinsko M (15.) 2002 00:14:35
16. 16. Vojtěch Němec (CZE) ZŠ Nasavrky M (16.) 2002 00:14:36
17. 17. Štěpán Novotný (CZE) AC Pardubice M (17.) 2001 00:14:37
18. 18. Filip Brázda (CZE) ZŠ Kameničky M (18.) 2002 00:14:38
19. 19. David Ungrad (CZE) SŠA Holice M (19.) 2000 00:14:39
20. 20. Petr Sadílek (CZE) ZŠ Kameničky M (20.) 2002 00:14:55
21. 21. Ondřej Tesař (CZE) ZŠ Cerekvice nad Loučnou M (21.) 2001 00:15:02
22. 22. Ladislav Sýkora (CZE) ZŠ Včelákov M (22.) 2002 00:15:05
23. 23. Jan Dudek (CZE) ZŠ Smetanova Skuteč M (23.) 2002 00:15:20
24. 24. Ondřej Faiman (CZE) Gymnázium Hlinsko M (24.) 2002 00:15:38
25. 25. Daniel Svatoň (CZE) SŠA Holice M (25.) 2000 00:15:45
26. 26. Štěpán Mundil (CZE) ZŠ Kameničky M (26.) 2002 00:15:58
27. 27. Tomáš Sekanina (CZE) ZŠ Cerekvice nad Loučnou M (27.) 2002 00:16:08
28. 28. Tomáš Mikulka (CZE) SŠA Holice M (28.) 2001 00:16:11
29. 29. Michal Kubát (CZE) SŠA Holice M (29.) 2002 00:16:14
30. 30. Pavel Váňa (CZE) ZŠ Chroustovice M (30.) 2002 00:16:22
31. 31. Filip Dušek (CZE) Gymnázium Mozartova PC M (31.) 2002 00:16:27
32. 32. Jakub Beran (CZE) SŠA Holice M (32.) 2002 00:16:29
33. 33. Jaroslav Novák (CZE) Gymnázium Hlinsko M (33.) 2002 00:16:33
34. 34. Erik Štěpánek (CZE) SŠA Holice M (34.) 2001 00:16:50
35. 35. Matouš Beran (CZE) Gymnázium Mozartova PC M (35.) 2001 00:16:57
36. 36. David Korejtko (CZE) ZŠ Hrochův Týnec M (36.) 2001 00:17:07
37. 37. Kryštof Kučera (CZE) ZŠ Prosetín M (37.) 2002 00:17:50
38. 38. Ondřej Dostál (CZE) ZŠ Prachovice M (38.) 2002 00:17:52
39. 39. Michal Pazdera (CZE) SŠA Holice M (39.) 2002 00:17:55
40. 40. Daniel Slavík (CZE) ZŠ Dr. Peška Chrudim M (40.) 2002 00:17:58
41. 41. Vladimír Seifert (CZE) Gymnázium Hlinsko M (41.) 2002 00:18:00
42. 42. Viktor Filip Zelený (CZE) SŠA Holice M (42.) 2001 00:18:13
43. 43. Josef Čáslavský (CZE) ZŠ Dr. Peška Chrudim M (43.) 2002 00:18:23
44. 44. Ondřej Král (CZE) ZŠ Dr. Peška Chrudim M (44.) 2002 00:18:31
45. 45. Filip Starý (CZE) ZŠ Dr. Peška Chrudim M (45.) 2002 00:18:32
46. 46. Václav Vinkler (CZE) SŠA Holice M (46.) 2001 00:18:49
47. 47. Jaroslav Pospíšíl (CZE) ZŠ Ronov nad Doubravou M (47.) 2002 00:19:30
48. 48. David Říha (CZE) SŠA Holice M (48.) 2001 00:19:34
49. 49. Miroslav Novák (CZE) SŠA Holice M (49.) 2001 00:19:35
50. 50. Tomáš Cigáň (CZE) ZŠ Cerekvice nad Loučnou M (50.) 2002 00:19:45