# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Tomáš Maceček (CZE) Light Bike Running Team M (1.) M39 (1.) 1991 00:25:49
2. 2. Václav Kahl (CZE) Magnalink, internet pro každého M (2.) M39 (2.) 1985 00:29:11
3. 3. Michal Bauer (CZE) OSTRAVA-Dubina M (3.) M39 (3.) 1982 00:29:18
4. 4. Kvapulinský Martin (CZE) Team Lightbike M (4.) M39 (4.) 1983 00:29:19
5. 5. Markéta Baginská (CZE) Baláž Extreme team Ostrava Ž (1.) F39 (1.) 1997 00:29:25
6. 6. Rudolf Hradil (CZE) Ostrava M (5.) M39 (5.) 1990 00:29:46
7. 7. Ondřej Sekera (CZE) Elite Sport Max Training M (6.) M49 (1.) 1977 00:29:58
8. 8. Jiří Michálek (CZE) Vitalisie Havířov M (7.) M39 (6.) 1980 00:30:31
9. 9. Martin Skočík (CZE) Herbalife M (8.) M39 (7.) 1987 00:30:44
10. 10. Tomáš Kudera (CZE) Team HERBALIFE M (9.) M39 (8.) 1993 00:31:07
11. 11. Václav Novák (CZE) Ostrava M (10.) M39 (9.) 1987 00:31:25
12. 12. Andrea Krstevová (CZE) SSK Vítkovice Ž (2.) F39 (2.) 1985 00:31:27
13. 13. Ladislav Pavelek (CZE) Babylonbike Litultovice M (11.) M49 (2.) 1978 00:31:43
14. 14. Kamil Stöcker (CZE) Team Light BIKE M (12.) M39 (10.) 1986 00:31:43
15. 15. David Čechmánek (CZE) Kalici jednotka M (13.) M39 (11.) 1987 00:31:48
16. 16. Kateřina Zajončková (CZE) Ostrava-Poruba Ž (3.) F20 (1.) 1999 00:31:54
17. 17. Martin Klíma (CZE) SKP Nový Jičín M (14.) M39 (12.) 1991 00:32:07
18. 18. Miroslav Matějů (CZE) AZ 41.mpr Žatec M (15.) M39 (13.) 1991 00:32:15
19. 19. Daniel Jakubík (CZE) Brno M (16.) M39 (14.) 1983 00:32:26
20. 20. Tomáš Labudek (CZE) Team LightBIKE M (17.) M39 (15.) 1983 00:32:47
21. 21. Martin Holeš (CZE) M (18.) M39 (16.) 1984 00:32:50
22. 22. Tomáš Věnsek (CZE) Ostrava M (19.) M39 (17.) 1993 00:32:54
23. 23. Petr Pospíšil (CZE) M (20.) M39 (18.) 1980 00:33:01
24. 24. Lukas Demuth (CZE) M (21.) M39 (19.) 1995 00:33:02
25. 25. Petr Tomeček (CZE) Hrabyně M (22.) M49 (3.) 1977 00:33:08
26. 26. Aleš Švondrk (CZE) Štramberk M (23.) M49 (4.) 1973 00:33:20
27. 27. Jan Martinek (CZE) Velká Lhota M (24.) M49 (5.) 1977 00:33:33
28. 28. Karel Janošec (CZE) Katarun FM M (25.) M49 (6.) 1971 00:33:36
29. 29. Tomáš Grygera (CZE) Shinda running HK M (26.) M39 (20.) 1984 00:33:49
30. 30. Marian Randus (CZE) M (27.) M49 (7.) 1975 00:33:50
31. 31. Stanislav Malohlava (CZE) Krnov M (28.) M49 (8.) 1974 00:33:54
32. 32. David Rafaj (CZE) M (29.) M39 (21.) 1979 00:34:04
33. 33. Petr Kroča (CZE) Zdravé Hranice M (30.) M59 (1.) 1967 00:34:12
34. 34. Pavel Šubert (CZE) Neběžecký kroužek M (31.) M49 (9.) 1974 00:34:16
35. 35. Karel Linhart (CZE) M (32.) M69 (1.) 1950 00:34:18
36. 36. Ivo Pokluda (CZE) M (33.) M49 (10.) 1972 00:34:27
37. 37. Zdeněk Hlaváček (CZE) Havířov M (34.) M39 (22.) 1981 00:34:29
38. 38. Michal Ďurica (CZE) M (35.) M39 (23.) 1989 00:34:37
39. 39. Aleš Jašek (CZE) Rungo pro ženy M (36.) M49 (11.) 1972 00:34:38
40. 40. Pavel Štyl (CZE) Žďár n. Sáz. M (37.) M49 (12.) 1975 00:34:38
41. 41. David Grebeň (CZE) Ostrava M (38.) M39 (24.) 1986 00:34:57
42. 42. Luboš Bretschneider (CZE) gmcol.cz M (39.) M39 (25.) 1984 00:34:59
43. 43. Milan Komendra (CZE) M (40.) M49 (13.) 1975 00:35:02
44. 44. Elen Šimonová (CZE) Horní Bludovice Ž (4.) F39 (3.) 1982 00:35:08
45. 45. Veronika Žáková (CZE) Ž (5.) F39 (4.) 1982 00:35:12
46. 46. Jan Kavka (CZE) Deloitte M (41.) M39 (26.) 1987 00:35:21
47. 47. Martin Kříbek (CZE) Team HERBALIFE M (42.) M49 (14.) 1972 00:35:23
48. 48. Rudolf Tkáčik (CZE) Team HERBALIFE M (43.) M59 (2.) 1968 00:35:32
49. 49. Martin Dvořák (CZE) M (44.) M39 (27.) 1995 00:35:33
50. 50. Pavel Drahošan (CZE) Slezská Ostrava M (45.) M39 (28.) 1991 00:35:33