# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Michal Procházka (CZE) Univerzitní sportovní klub Praha M (1.) (1.) 1982 00:14:29
2. 2. Jan Hostička (CZE) VSK FTVS Praha M (2.) (2.) 1979 00:14:36
3. 3. Antonín Rektor (CZE) Deadpoint M (3.) (3.) 1975 00:14:39
4. 4. Martin Vavrečka (CZE) SK TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ M (4.) (4.) 1991 00:15:00
5. 5. Josef Rendl (CZE) TJ Packa Praha M (5.) (5.) 1976 00:15:11
6. 6. Michal Kovář (CZE) AO TJ Sokol Unhošť M (6.) (6.) 1971 00:15:14
7. 7. Ondřej Teplý (CZE) SK Aritma Praha M (7.) (7.) 1978 00:15:32
8. 8. Dušan Gajdoš (CZE) Svaz českých bohémů M (8.) (8.) 1973 00:15:40
9. 9. David Chytil (CZE) TJ Šumperk M (9.) (9.) 1987 00:16:08
10. 10. Tereza Zuzánková (CZE) A. C. TEPO Kladno Ž (1.) (1.) 1986 00:16:11
11. 11. Tomáš Etrych (CZE) SABZO Praha M (10.) (10.) 1973 00:16:21
12. 12. Vratislav Čermák (CZE) Nusle M (11.) (11.) 1981 00:16:31
13. 13. Michal Markub (CZE) Praha 9 M (12.) (12.) 1986 00:16:35
14. 14. Filip Hejkrlík (CZE) AC Pardubice M (13.) (13.) 1979 00:16:37
15. 15. Daniel Novák (CZE) TJ Doksy M (14.) (14.) 1987 00:17:01
16. 16. Štěpán Kroupa (CZE) HI Sport Team Praha M (15.) (15.) 1975 00:17:04
17. 17. Lenka Fanturová (CZE) Spartak Praha 4 Ž (2.) (2.) 1978 00:17:07
18. 18. Eduard Šiman (CZE) Záběhlice M (16.) (16.) 1965 00:17:09
19. 19. Jiří Fišer (CZE) SK Slavia Praha M (17.) (17.) 1985 00:17:12
20. 20. David Jindra (CZE) AC Obora Hvězda Praha M (18.) (18.) 1960 00:17:14
21. 21. Jiří Janáček (CZE) Praha 4 M (19.) (19.) 1961 00:17:26
22. 22. Martin Janda (CZE) SK Aritma Praha M (20.) (20.) 1980 00:17:33
23. 23. Radomír Vávra (CZE) Ker Team M (21.) (21.) 1963 00:17:48
24. 24. Alice Ambrozová (CZE) Praha Ž (3.) (3.) 1987 00:17:54
25. 25. Jan Širl (CZE) Klubíčko M (22.) (22.) 1988 00:18:10
26. 26. Michaela Procházková (CZE) SK Slavia Praha Ž (4.) (4.) 1995 00:18:15
27. 27. Michal Frabša (CZE) TJ Kovo Praha M (23.) (23.) 1965 00:18:35
28. 28. Pavel Novák (CZE) TJ Liga 100 Praha M (24.) (24.) 1953 00:18:38
29. 29. Vítěslav Olšovský (CZE) Báječné ženy v běhu M (25.) (25.) 1983 00:19:03
30. 30. Petr Štěpánek (CZE) Spartak Praha 4 M (26.) (26.) 1965 00:19:11
31. 31. Lenka Borovičková (CZE) Smola Chůze Praha Ž (5.) (5.) 1973 00:19:14
32. 32. Pavel Matějovský (CZE) AVC Praha / MK Kladno M (27.) (27.) 1965 00:19:22
33. 33. Carolyne Conway (CZE) Irsko/Eire Ž (6.) (6.) 1984 00:19:43
34. 34. Pavel Rádl (CZE) SABZO Praha M (28.) (28.) 1956 00:19:44
35. 35. Karla Mališová (CZE) USK Praha Ž (7.) (7.) 1960 00:19:53
36. 36. Michal Šebesta (CZE) Metro A (Praha 15) M (29.) (29.) 1983 00:19:57
37. 37. Jaromír Čižinský (CZE) SABZO Praha M (30.) (30.) 1955 00:19:59
38. 38. Jaromír Doležal (CZE) SABZO M (31.) (31.) 1958 00:20:07
39. 39. Petr Rada (CZE) AC Obora Hvezda praha M (32.) (32.) 1964 00:20:13
40. 40. Luděk Pilný (CZE) Žirafa Bike Team/SABZO M (33.) (33.) 1957 00:20:27
41. 41. Roman Vavro (CZE) Traktor humus M (34.) (34.) 1969 00:21:04
42. 42. Pavel Werner (CZE) Liga 100 M (35.) (35.) 1951 00:21:09
43. 43. Jiří Šnajberk (CZE) SABZO Praha M (36.) (36.) 1957 00:21:25
44. 44. Jiří Procházka (CZE) USK Praha M (37.) (37.) 1988 00:21:42
45. 45. Zuzana Setínková (CZE) DKG Praha Ž (8.) (8.) 1957 00:21:46
46. 46. Alena Flieglová (CZE) SABZO Praha Ž (9.) (9.) 1962 00:21:51
47. 47. Břetislav Nový (CZE) SABZO Praha M (38.) (38.) 1947 00:21:57
48. 48. Brigite Šírlová (CZE) Praha 10 Ž (10.) (10.) 1989 00:22:11
49. 49. Lucie Jelínková (CZE) Praha 13 Ž (11.) (11.) 1989 00:22:20
50. 50. Jana Seemanová (CZE) Sokol Strašnice Ž (12.) (12.) 1975 00:22:22