# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Kamil Krunka (CZE) SK Nové Město nad Metují M (1.) (1.) 1986 00:20:07
2. 2. Dominik Sádlo (CZE) SK Nové Město nad Metují M (2.) (2.) 1995 00:20:12
3. 3. Patrik Vebr (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. M (3.) (3.) 1998 00:20:19
4. 4. Tomáš Křivda (CZE) SK Nové Město nad Metují M (4.) (4.) 1999 00:20:37
5. 5. Radek Hübl (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. M (5.) (5.) 1988 00:20:47
6. 6. Jindřich Král (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (6.) (6.) 1973 00:21:27
7. 7. Milan Vlček (CZE) SK Nové Město nad Metují M (7.) (7.) 1989 00:22:38
8. 8. Adrien Zámečník (CZE) BULOWAAH M (8.) (8.) 1998 00:23:00
9. 9. Vladislav Dufka (CZE) Páslerův statek Bischofstein M (9.) (9.) 1991 00:23:22
10. 10. Kamil Jílek (CZE) SK Týniště n.O. M (10.) (10.) 1973 00:23:24
11. 11. David Míšek (CZE) SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ, ATLETIKA M (11.) (11.) 1978 00:23:28
12. 12. Pavel Jelen (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (12.) (12.) 1991 00:23:39
13. 13. Petr Ulich (CZE) Material-Technology Dobruška M (13.) (13.) 1968 00:23:49
14. 14. Miroslav Holub (CZE) SK Nové Město nad Metují M (14.) (14.) 1966 00:24:02
15. 15. Radek Kratochvíl (CZE) M (15.) (15.) 1989 00:24:20
16. 16. Martin Osoba (CZE) ČD Cargo PJ Česká Třebová M (16.) (16.) 1965 00:24:23
17. 17. Antonín Staněk (CZE) Nové Město Nad Metují - Spy M (17.) (17.) 2002 00:24:30
18. 18. Vincent Lukášek (CZE) BULOWAAH M (18.) (18.) 1998 00:24:33
19. 19. Táňa Metelková (CZE) TJ Sokol Hradec Králové Ž (1.) (1.) 1972 00:24:45
20. 20. Marcel Beran (CZE) M (19.) (19.) 1977 00:24:54
21. 21. Vladimír Vacarda (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. M (20.) (20.) 1959 00:25:01
22. 22. Jan Melišík (CZE) Redpoint- Eleven Team M (21.) (21.) 1974 00:25:07
23. 23. Vladimír Kolisko (CZE) TJ HORNÍ KOSTELEC M (22.) (22.) 1980 00:25:55
24. 24. Jan Doleček (CZE) Pardubicve M (23.) (23.) 1995 00:25:57
25. 25. Martin Habr (CZE) ŠSK Sprint Trutnov M (24.) (24.) 1996 00:26:01
26. 26. Lukáš Mach (CZE) Sokol Mezilesí M (25.) (25.) 1999 00:26:11
27. 27. Markéta Zeisková (CZE) Rajbas klub Náchod Ž (2.) (2.) 1998 00:26:14
28. 28. Vladimír Souček (CZE) Sokol Lhota Červený Kostelec M (26.) (26.) 1973 00:26:22
29. 29. Daniel Čech (CZE) Police nad Metují M (27.) (27.) 1993 00:26:25
30. 30. Jiří Habr (CZE) Vella Team Náchod M (28.) (28.) 1973 00:26:26
31. 31. Drahomir Koudelka (CZE) Meixner Consulting M (29.) (29.) 1971 00:26:32
32. 32. Martin Sláma (CZE) SPORTVISIO TEAM Hradec Králové M (30.) (30.) 1968 00:26:41
33. 33. Kateřina Kubiasová (CZE) tyčka a kulička Ž (3.) (3.) 1978 00:26:44
34. 34. Renata Hájková (CZE) TJ Maratonstav Úpice Ž (4.) (4.) 1975 00:26:50
35. 35. Jakub Nápravník (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (31.) (31.) 1987 00:26:57
36. 36. David Bárta (CZE) Rtyně v podkrkonoší M (32.) (32.) 1984 00:27:07
37. 37. Závodník Neznámý (CZE) Prosím Stav Se U Časomíry M (33.) (33.) 1980 00:27:10
38. 38. Martin Gult (CZE) WIKOW Hronov Ž (5.) (34.) 1975 00:27:11
39. 39. Jiří Beneš (CZE) Rychnov nad Kněžnou M (34.) (35.) 1988 00:27:14
40. 40. Petra Breitrová (CZE) SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ Ž (6.) (5.) 1978 00:27:16
41. 41. Josef Nečas (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (35.) (36.) 1958 00:27:16
42. 42. Daniel Kábrt (CZE) Sokol Studnice M (36.) (37.) 1998 00:27:22
43. 43. Petr Celba (CZE) TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV M (37.) (38.) 1986 00:27:24
44. 44. Luboš Doležal (CZE) Cyklo Tony Náchod M (38.) (39.) 1954 00:27:25
45. 45. Jiří Fišer (CZE) M (39.) (40.) 1967 00:27:29
46. 46. Josef Vondra (CZE) HVĚZDA PARDUBICE Z.S. M (40.) (41.) 1971 00:27:34
47. 47. Petr Bubeníček (CZE) VELKÉ POŘÍČÍ M (41.) (42.) 1980 00:27:44
48. 48. Lucie Kratochvílová (CZE) Bižuterie Jablonec Ž (7.) (6.) 1995 00:27:46
49. 49. Milan Dušek (CZE) SK TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ M (42.) (43.) 1976 00:27:49
50. 50. Martin Cöger (CZE) Náchod M (43.) (44.) 1994 00:27:56