# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jakub Ambros (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (1.) muži do 39 let (1.) 1987 00:17:33
2. 2. Zbyněk Škuca (CZE) Frenštát pod Radhoštěm M (2.) muži do 39 let (2.) 1987 00:17:45
3. 3. Kristián Škoda (CZE) CK Continental Frenštát I. M (3.) muži do 39 let (3.) 1990 00:18:41
4. 4. David Špaček (CZE) TJ Rožnov p.R. M (4.) muži do 39 let (4.) 2001 00:19:03
5. 5. Michal Buba (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (5.) muži do 39 let (5.) 1983 00:19:13
6. 6. Zdeněk Pražák (CZE) Bařiny Štramberk M (6.) muži 40 - 49 let (1.) 1973 00:19:47
7. 7. Libor Petřek (CZE) TJ Gumárny Zubří M (7.) muži 40 - 49 let (2.) 1971 00:19:57
8. 8. Petr Pospíšil (CZE) Otice M (8.) muži do 39 let (6.) 1979 00:20:04
9. 9. Lukáš Muras (CZE) FBC Sokol Frenštát p.R. M (9.) muži do 39 let (7.) 1996 00:20:25
10. 10. Roman Baláž (CZE) Baláž EXTREME-TEAM Veřovice M (10.) muži 50 - 59 let (1.) 1965 00:20:27
11. 11. Vilém Měrka (CZE) Valašská Bystřice M (11.) muži 40 - 49 let (3.) 1977 00:20:49
12. 12. Lukáš Gilar (CZE) Tichá M (12.) muži 40 - 49 let (4.) 1976 00:20:50
13. 13. Jiří Vinklárek (CZE) TJ Rožnov pod Radhoštěm M (13.) muži 50 - 59 let (2.) 1961 00:20:52
14. 14. Radim Holiš (CZE) Rožnov pod radhoštěm M (14.) muži 40 - 49 let (5.) 1975 00:21:09
15. 15. Helena Kovařčíková (CZE) Poličná Ž (1.) ženy nad 35 let (1.) 1978 00:21:20
16. 16. Petr Volný (CZE) TJ Gumárny Zubří M (15.) muži do 39 let (8.) 1979 00:21:34
17. 17. Jiří Zátopek (CZE) AK Emila Zátopka Kopřivnice M (16.) muži 50 - 59 let (3.) 1960 00:22:34
18. 18. Igor Kocurek (CZE) Štramberk M (17.) muži 40 - 49 let (6.) 1971 00:22:41
19. 19. Petra Holišová (CZE) Rožnov pod Rahoštěm Ž (2.) ženy nad 35 let (2.) 1970 00:22:48
20. 20. Daniel Kavařčík (CZE) Poličná M (18.) muži do 39 let (9.) 1979 00:23:13
21. 21. Marek Halamíček (CZE) M (19.) muži 40 - 49 let (7.) 1975 00:23:35
22. 22. Josef Kvita (CZE) Maraton klub Kopřivnice M (20.) muži 60 - 69 let (1.) 1951 00:23:43
23. 23. Lukáš Hrček (CZE) beskydský Raptor M (21.) muži do 39 let (10.) 1981 00:23:47
24. 24. Petr Jelínek (CZE) AK Emila Zátopka Kopřivnice M (22.) muži 60 - 69 let (2.) 1952 00:23:59
25. 25. Pavel Pernica (CZE) TJ Gumárny Zubří M (23.) muži 50 - 59 let (4.) 1965 00:24:22
26. 26. Ondřej Měrka (CZE) TJ Gumárny Zubří M (24.) muži do 39 let (11.) 2003 00:24:44
27. 27. Anežka Pražáková (CZE) Bordovice Ž (3.) ženy do 34 let (1.) 2001 00:24:53
28. 28. David Chýlek (CZE) TJ Gumárny Zubří M (25.) muži do 39 let (12.) 2002 00:24:55
29. 29. Anna Balážová (CZE) Baláž Extreme Team Ostrava Ž (4.) ženy do 34 let (2.) 2009 00:25:25
30. 30. Martina Mazáčová (CZE) Příbor Ž (5.) ženy nad 35 let (3.) 1977 00:25:27
31. 31. Svatava Hanzlová (CZE) Pohorská jednota Radhošť Ž (6.) ženy nad 35 let (4.) 1966 00:25:29
32. 32. Dalibor Brablec (CZE) SK Valašského Království M (26.) muži 50 - 59 let (5.) 1967 00:25:51
33. 33. Milan Kontúr (CZE) MIKONT Frenštát M (27.) muži 50 - 59 let (6.) 1960 00:25:58
34. 34. Patricie Chýlková (CZE) AK EZ Kopřivnice Ž (7.) ženy do 34 let (3.) 2001 00:26:03
35. 35. Matěj Genzer (CZE) FBC Sokol Frenštát M (28.) muži do 39 let (13.) 2005 00:27:32
36. 36. Jiří Bednařík (CZE) AK Emila Zátopka Kopřivnice M (29.) muži nad 70 let (1.) 1945 00:28:03
37. 37. Pavel Lacina (CZE) Libhošť M (30.) muži 40 - 49 let (8.) 1975 00:31:45
38. 38. Petr Navara (CZE) MK Emila ZÁTOPKA Kopřivnice M (31.) muži nad 70 let (2.) 1945 00:32:25
39. 39. Karla Pajurková (CZE) Ostrava Ž (8.) ženy nad 35 let (5.) 1976 00:35:51