# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Petr Marhoun (CZE) VŠSK MFF UK M (1.) 32muži (1.) 1981 02:35:46
2. 2. Jan Juráš (CZE) Vegan sport club, Strakonice M (2.) 32muži (2.) 1984 02:37:34
3. 3. Petr Macek (CZE) Jihočeský klub maratonců M (3.) 32muži (3.) 1979 02:41:08
4. 4. David Strnad (CZE) TriSK České Budějovice M (4.) 32muži (4.) 1991 02:48:02
5. 5. Daniel Furik (CZE) Lipno nad Vltavou M (5.) 32muži (5.) 1990 02:48:03
6. 6. Václav Bauer (CZE) Kleťák - Chlum u Kř. M (6.) 32muži (6.) 1978 02:50:12
7. 7. Lucie Samcová (CZE) SK Řepice Ž (1.) 32ženy (1.) 1977 03:00:37
8. 8. Václav Pelc (CZE) Vytrvalci Strakonice M (7.) 32muži (7.) 1967 03:00:38
9. 9. Lukáš Zdvihal (CZE) LIPNOMAN M (8.) 32muži (8.) 1977 03:05:04
10. 10. Martin Hrubý (CZE) Český Krumlov M (9.) 32muži (9.) 1973 03:07:20
11. 11. Radek Teringl (CZE) TJ OB České Budějovice M (10.) 32muži (10.) 1965 03:08:58
12. 12. Linda Rechtoriková (CZE) ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice Ž (2.) 32ženy (2.) 1987 03:09:00
13. 13. Patrik Kilian (CZE) České Budějovice M (11.) 32muži (11.) 1985 03:09:05
14. 14. Pavel Kratochvíl (CZE) rcsovy M (12.) 32muži (12.) 1976 03:09:45
15. 15. Jaroslav Pudil (CZE) M2 Sport Bečvář Strakonice M (13.) 32muži (13.) 1961 03:11:34
16. 16. Miloš Chromý (CZE) Stínová vláda M (14.) 32muži (14.) 1997 03:15:29
17. 17. Tomáš Hartl (CZE) Sokol Římov M (15.) 32muži (15.) 1980 03:21:37
18. 18. Klára Jakešová (CZE) SK BABICE Ž (3.) 32ženy (3.) 1987 03:21:40
19. 19. František Círal (CZE) DVORY nad LUŽNICÍ M (16.) 32muži (16.) 1971 03:21:42
20. 20. Lucie Horelicová (CZE) Ž (4.) 32ženy (4.) 1989 03:21:57
21. 21. Jan Šístek (CZE) Praha 7 M (17.) 32muži (17.) 1974 03:22:09
22. 22. Martin Křivka (CZE) Lišov M (18.) 32muži (18.) 1986 03:22:55
23. 23. Tomáš Pešek (CZE) Lipnoman M (19.) 32muži (19.) 1976 03:23:24
24. 24. Radek Čermín (CZE) SK Pleš M (20.) 32muži (20.) 1972 03:24:05
25. 25. Jakub Průcha (CZE) orlando bananas M (21.) 32muži (21.) 1977 03:24:32
26. 26. Richard Hanžl (CZE) PSI Jaroměř M (22.) 32muži (22.) 1967 03:25:42
27. 27. Jana Sýkorová (CZE) Ž (5.) 32ženy (5.) 1987 03:26:51
28. 28. Jiří Steinbauer (CZE) Trhové Sviny M (23.) 32muži (23.) 1973 03:27:44
29. 29. Petr Pávek (CZE) OK Jiskra Nový Bor M (24.) 32muži (24.) 1990 03:27:46
30. 30. Alojz Orgoň (CZE) SK Pleš M (25.) 32muži (25.) 1959 03:31:40
31. 31. Anna Kudrnová (CZE) SK Babice Ž (6.) 32ženy (6.) 1986 03:32:14
32. 32. Štěpán Šlajs (CZE) Slavče M (26.) 32muži (26.) 1980 03:32:40
33. 33. Lubomír Hošek (CZE) VCB M (27.) 32muži (27.) 1961 03:33:56
34. 34. Petr Köszegi (CZE) sk. Pleš M (28.) 32muži (28.) 1978 03:37:10
35. 35. Aleš Hubáček (CZE) Marabu M (29.) 32muži (29.) 1980 03:37:36
36. 36. Lucie Pleštilová (CZE) Ž (7.) 32ženy (7.) 1988 03:46:45
37. 37. Ladislav Kučera (CZE) SK Čtyři Dvory České Budějovice M (30.) 32muži (30.) 1960 03:53:36
38. 38. Alice Flíčková (CZE) BH triatlon České Budějovice Ž (8.) 32ženy (8.) 1970 03:55:22
39. 39. Jan Černý (CZE) bear_team M (31.) 32muži (31.) 1991 03:59:40
40. 40. Šárka Houšková (CZE) Spartan race training group České Budějovice Ž (9.) 32ženy (9.) 1991 04:01:32
41. 41. Martin Štěch (CZE) Marabu M (32.) 32muži (32.) 1985 04:05:01
42. 42. Martin Kulovaný (CZE) jindrichohradeckypulmaraton.cz M (33.) 32muži (33.) 1973 04:05:59
43. 43. Jan Tomášek (CZE) Stínová vláda M (34.) 32muži (34.) 1991 04:09:38
44. 44. Karel Brom (CZE) M (35.) 32muži (35.) 1978 04:11:44
45. 45. Vojtěch Krninský (CZE) Brloh M (36.) 32muži (36.) 1977 04:11:44
46. 46. Marta Krejčí (CZE) Trhové Sviny Ž (10.) 32ženy (10.) 1977 04:12:07
47. 47. Jaroslav Průka (CZE) Trhové Sviny M (37.) 32muži (37.) 1974 04:12:08
48. 48. Václav Nedorost (CZE) Česká republika M (38.) 32muži (38.) 1986 04:13:44
49. 49. Jiřina Lípová (CZE) Climbing team Strakonice Ž (11.) 32ženy (11.) 1962 04:32:14
50. 50. Josef Krninský (CZE) M (39.) 32muži (39.) 1974 04:48:48