# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Robert Heczko (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. M (1.) B (muži 40 - 49) (1.) 1978 00:32:43
2. 2. Miloš Auersvald (CZE) Spartak Praha 4 M (2.) A (muži do 39) (1.) 1992 00:33:20
3. 3. František Schoval (CZE) TJ Slavoj Stará Boleslav M (3.) A (muži do 39) (2.) 1988 00:34:01
4. 4. Dušan Podroužek (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. M (4.) B (muži 40 - 49) (2.) 1974 00:34:27
5. 5. Milan Římal (CZE) TJ Sokol Kolín - atletika M (5.) B (muži 40 - 49) (3.) 1975 00:34:30
6. 6. Luboš Herel (CZE) TJ Sokol Kolín-atletika M (6.) B (muži 40 - 49) (4.) 1971 00:34:50
7. 7. Milan Uchytil (CZE) KPA Pardubice M (7.) B (muži 40 - 49) (5.) 1974 00:34:53
8. 8. Jaromír Hradecký (CZE) Skuteč M (8.) A (muži do 39) (3.) 1985 00:34:57
9. 9. Moira Stewartová (CZE) Spartak Praha 4 Ž (1.) F (ženy do 34) (1.) 1995 00:34:58
10. 10. Petr Franc (CZE) Triatlon Mladá Boleslav M (9.) B (muži 40 - 49) (6.) 1974 00:35:02
11. 11. Tomáš Šťastný (CZE) PSK Olymp Praha, z.s. M (10.) A (muži do 39) (4.) 1979 00:35:16
12. 12. Jakub Mocek (CZE) Pelhřimov M (11.) A (muži do 39) (5.) 1980 00:35:39
13. 13. Leoš Kafka (CZE) Praha 9 - Čakovice M (12.) A (muži do 39) (6.) 1979 00:35:48
14. 14. Václav Jisl (CZE) Atletika Stará Boleslav M (13.) A (muži do 39) (7.) 2000 00:35:50
15. 15. Monika Hloušková (CZE) Athletic club Mariánské Lázně, z.s. Ž (2.) F (ženy do 34) (2.) 1985 00:37:00
16. 16. Vojtěch Grundman (CZE) KOB Choceň M (14.) A (muži do 39) (8.) 1988 00:37:04
17. 17. Michal Kovář (CZE) AO TJ Sokol Unhošť M (15.) B (muži 40 - 49) (7.) 1971 00:37:11
18. 18. Pavel Tall (CZE) Pivovar Moucha M (16.) B (muži 40 - 49) (8.) 1969 00:37:17
19. 19. Jan Herda (CZE) SKP Nymburk, z.s. M (17.) A (muži do 39) (9.) 1983 00:37:18
20. 20. Norbert Klvaň (CZE) SKC Pečky /Libice nad Cidlinou M (18.) B (muži 40 - 49) (9.) 1972 00:37:33
21. 21. Adam Hloušek (CZE) ASK Slavia Praha M (19.) A (muži do 39) (10.) 1985 00:38:05
22. 22. Josef Pešl (CZE) TT Loko Beroun M (20.) A (muži do 39) (11.) 1985 00:38:13
23. 23. Pavel Fučík (CZE) Milovičtí Běžci M (21.) A (muži do 39) (12.) 1979 00:38:15
24. 24. Miloslav Pohl (CZE) TJ Lokomotiva Nymburk M (22.) A (muži do 39) (13.) 1981 00:38:18
25. 25. Jiří Kabelka (CZE) TJ Sokol Praha Královské Vinohrady M (23.) B (muži 40 - 49) (10.) 1977 00:38:26
26. 26. Pavel Hejna (CZE) TJ Všechlapy M (24.) A (muži do 39) (14.) 1981 00:38:38
27. 27. Martin Klíma (CZE) Kolín M (25.) A (muži do 39) (15.) 1982 00:38:39
28. 28. Jiří Bubeníček (CZE) Tj Sokol Lhotka Praha M (26.) C (muži 50 - 59) (1.) 1968 00:38:52
29. 29. Jan Vodehnal (CZE) SK OMT Pardubice M (27.) B (muži 40 - 49) (11.) 1973 00:38:54
30. 30. Jiří Hrubeš (CZE) SK SRCH M (28.) C (muži 50 - 59) (2.) 1968 00:38:56
31. 31. Radek Urx (CZE) (Třebotov) M (29.) B (muži 40 - 49) (12.) 1976 00:38:59
32. 32. Vojtěch Bouřil (CZE) Atletika St. Boleslav M (30.) A (muži do 39) (16.) 2000 00:39:20
33. 33. Jan Tůma (CZE) SKP Nymburk M (31.) A (muži do 39) (17.) 1999 00:39:35
34. 34. Zbyněk Letko (CZE) HZS KHK PS Jičín M (32.) A (muži do 39) (18.) 1988 00:39:44
35. 35. Miroslava Uhlířová (CZE) Spartak Praha 4 Ž (3.) F (ženy do 34) (3.) 1992 00:39:44
36. 36. Eliška Auersvaldová (CZE) Spartak Praha 4 Ž (4.) F (ženy do 34) (4.) 1996 00:39:51
37. 37. Michal Katsiedl (CZE) AC PRAHA 1890 M (33.) A (muži do 39) (19.) 1982 00:39:58
38. 38. Miroslav Polan (CZE) Spartak Praha 4 M (34.) C (muži 50 - 59) (3.) 1968 00:40:05
39. 39. Marek Michovský (CZE) Michovský group a.s. M (35.) B (muži 40 - 49) (13.) 1976 00:40:18
40. 40. Kamil Bláha (CZE) AC Pardubice M (36.) B (muži 40 - 49) (14.) 1972 00:40:19
41. 41. Zdeněk Haník (CZE) Nymburk M (37.) A (muži do 39) (20.) 1986 00:40:38
42. 42. Jaroslav Nenadál (CZE) VETERÁN VK M (38.) D (muži 60 - 69) (1.) 1958 00:40:55
43. 43. Petr Elzner (CZE) Jablonec Nas Nisou M (39.) A (muži do 39) (21.) 1981 00:41:08
44. 44. Jana Lencova (CZE) AC TJ Jičín Ž (5.) F (ženy do 34) (5.) 1992 00:41:38
45. 45. Harald Scheu (CZE) Praha 3 M (40.) B (muži 40 - 49) (15.) 1969 00:41:39
46. 46. Pavel Prchal (CZE) GP Kolín (Kutná Hora) M (41.) C (muži 50 - 59) (4.) 1959 00:41:41
47. 47. Vladimír Kára (CZE) AC - Patřín M (42.) C (muži 50 - 59) (5.) 1962 00:41:41
48. 48. Radek Šimák (CZE) SKP Nymburk M (43.) A (muži do 39) (22.) 1983 00:42:06
49. 49. Petr Kubišta (CZE) TJ Sokol Kolín - atletika M (44.) C (muži 50 - 59) (6.) 1965 00:42:08
50. 50. Petr Schutz (CZE) Orlova M (45.) C (muži 50 - 59) (7.) 1962 00:42:15