# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jan Schulhof (CZE) POMALÍ KLUCI M (1.) (1.) 1989 00:31:22
2. 2. Vojtěch Šulc (CZE) Třebusice M (2.) (2.) 1996 00:34:25
3. 3. Michaela Omová (CZE) TJ OOB Turnov Ž (1.) (1.) 1981 00:35:16
4. 4. Kateřina Balášová (CZE) Atletika Litvínov z.s. Ž (2.) (2.) 2002 00:41:32
5. 5. Eva Fryšarová (CZE) ZaBěhu.cz - Bejky Team Ž (3.) (3.) 1990 00:41:56
6. 6. Miloš Novák (CZE) Šneci v běhu M (3.) (3.) 1975 00:43:30
7. 7. Kamila Turková (CZE) Ústí nad Labem Ž (4.) (4.) 1988 00:43:32
8. 8. Petr Pašek (CZE) Unhošť M (4.) (4.) 1979 00:43:45
9. 9. Lukáš Sedláček (CZE) HK Varnsdorf M (5.) (5.) 1992 00:44:31
10. 10. Lukáš Vojáček (CZE) Hrádek nad Nisou M (6.) (6.) 1980 00:44:40
11. 11. Jáchym Kulhánek (CZE) LK Slovan Karlovy Vary M (7.) (7.) 2006 00:44:45
12. 12. Kryštof Fišer (CZE) SBR TT Ústí nad Labem M (8.) (8.) 2001 00:46:47
13. 13. Ondřej Kulhánek (CZE) LK Slovan Karlovy Vary M (9.) (9.) 2004 00:47:04
14. 14. Jan Neuman (CZE) SBR TT ÚSTÍ NAD LABEM M (10.) (10.) 1965 00:47:20
15. 15. Anna Řízková (CZE) Děčín Ž (5.) (5.) 2001 00:47:23
16. 16. Jan Dycka (CZE) M (11.) (11.) 1991 00:47:51
17. 17. Jana Ptáčková (CZE) Běžecká škola Ústí nad Labem Ž (6.) (6.) 1980 00:48:00
18. 18. Petra Kurfiřtová (CZE) ZP CykloProofy Corratec Team Ž (7.) (7.) 1978 00:48:25
19. 19. Petra Bičíková (CZE) Turnov Ž (8.) (8.) 1990 00:48:29
20. 20. Gabriela Grossmanová (CZE) Běžecká škola Teplice Ž (9.) (9.) 1981 00:48:33
21. 21. David Němec (CZE) Běžecká škola Teplice Ž (10.) (10.) 1981 00:48:43
22. 22. Natálie Kurfiřtová (CZE) Jablonec nad Nisou Ž (11.) (11.) 2003 00:48:48
23. 23. Daniel Drdla (CZE) BC Nová Trojka M (12.) (12.) 1970 00:48:54
24. 24. Petra Kulovaná (CZE) Ústí nad Labem Ž (12.) (12.) 1976 00:49:56
25. 25. Hedvika Knoblochová (CZE) Kamenické běhny Ž (13.) (13.) 1974 00:50:01
26. 26. Jan Maška (CZE) Tisa M (13.) (13.) 1978 00:50:03
27. 27. Slávek Kolář (CZE) Ajeto Lindava M (14.) (14.) 1983 00:50:36
28. 28. Petra Herrmannová (CZE) Jablonec nad Nisou Ž (14.) (14.) 1975 00:51:14
29. 29. Anhelina Votavová (CZE) Teplice Ž (15.) (15.) 1988 00:51:21
30. 30. Jiří Laštůvka (CZE) Ústí nad Labem M (15.) (15.) 1954 00:52:40
31. 31. Martina Nemčeková (CZE) Northern Warriors Ž (16.) (16.) 1977 00:53:57
32. 32. Lenka Tvrdíková (CZE) Litoměřice Ž (17.) (17.) 1989 00:54:30
33. 33. Jana Kuklova (CZE) Rozběháme Ústí nad Labem Ž (18.) (18.) 1978 00:56:48
34. 34. Veronika Pröllerová (CZE) AC Česká Lípa Ž (19.) (19.) 2004 00:57:27
35. 35. Eva Kobližkov? (CZE) šneci v běhu Ž (20.) (20.) 1976 00:57:43
36. 36. Šárka Dycková (CZE) Ž (21.) (21.) 1901 00:57:55
37. 37. Šárka Nikitinová (CZE) KK Jiříkov Ž (22.) (22.) 1993 00:58:00
38. 38. Jirka Hlaváček (CZE) Rozběháme Teplice M (16.) (16.) 1978 00:58:04
39. 39. Monika Zwesperová (CZE) Šneci v běhu Ž (23.) (23.) 1976 00:58:05
40. 40. Jana Hercíková (CZE) Benátky nad Jizerou Ž (24.) (24.) 1971 00:58:17
41. 41. Michaela Karaskova (CZE) Jablonec nad Nisou Ž (25.) (25.) 1976 00:58:23
42. 42. Lukáš Vodička (CZE) Litoměřice M (17.) (17.) 1990 00:58:47
43. 43. Lucie Salingerová (CZE) Jump a cross potatoes Ž (26.) (26.) 1991 00:59:04
44. 44. Eliška Vopatová (CZE) Brandýsek Ž (27.) (27.) 1996 00:59:13
45. 45. Jitka Kondrlova (CZE) Teplice Ž (28.) (28.) 1986 00:59:28
46. 46. Vladimíra Klimešova (CZE) Modlany Ž (29.) (29.) 1968 00:59:29
47. 47. Kristýna Kačerovská (CZE) Mladá Boleslav Ž (30.) (30.) 2003 01:00:15
48. 48. Kateřina Kuncová (CZE) Ústí nad Labem Ž (31.) (31.) 1996 01:03:15
49. 49. Martina Grygarová (CZE) Praha Ž (32.) (32.) 1979 01:07:44
50. 50. Hana Kracmanová (CZE) Kamenické běhny Ž (33.) (33.) 1976 01:09:04