# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Dušan Podroužek (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. M (1.) (1.) 1974 01:42:33
2. 2. Michal Pavlíček (CZE) Ostrov M (2.) (2.) 1990 01:48:23
3. 3. Radim Třešňák (CZE) Liberec M (3.) (3.) 1984 01:50:09
4. 4. Lukáš Werner (CZE) ZELENÁ LIŠKA M (4.) (4.) 1985 01:55:47
5. 5. Ladislav Lukšík (CZE) Dlouhá míle/Ústí nad Labem M (5.) (5.) 1978 01:59:00
6. 6. Dagmar Musilová (CZE) Dobrý Fokus Ž (1.) (1.) 1983 02:00:22
7. 7. Jan Dušánek (CZE) KVĚTY - Liberec M (6.) (6.) 1980 02:00:39
8. 8. Ivo Feix (CZE) Teplice M (7.) (7.) 1974 02:02:03
9. 9. Pavel Lank (CZE) M (8.) (8.) 1990 02:02:31
10. 10. Marek Žampach (CZE) KPA Pardubice M (9.) (9.) 1991 02:04:12
11. 11. Ondřej Pašek (CZE) AK Méďa M (10.) (10.) 1986 02:09:16
12. 12. Milan Horáček (CZE) Ještěd Skyrace M (11.) (11.) 1971 02:10:54
13. 13. Jaroslav Štěpán (CZE) JĚŠTĚD SKYRACE M (12.) (12.) 1970 02:11:12
14. 14. Kateřina Ptáčková (CZE) Liberec Ž (2.) (2.) 2000 02:14:45
15. 15. Michal Soška (CZE) Run Fór Fun M (13.) (13.) 1990 02:14:58
16. 16. Milan Kučera (CZE) Sokol Vsetín M (14.) (14.) 1982 02:15:00
17. 17. Petr Kulhánek (CZE) Lk Slovan Karlovy Vary M (15.) (15.) 1971 02:15:47
18. 18. Petr Dycka (CZE) Podrážek M (16.) (16.) 1982 02:16:45
19. 19. Petr Teplík (CZE) ústí nad labem M (17.) (17.) 1973 02:19:18
20. 20. Lenka Berrouche (CZE) USK PROVOD Ústí nad Labem Ž (3.) (3.) 1980 02:19:51
21. 21. Zbyněk Filinger (CZE) SK MAXTRI LIBEREC M (18.) (18.) 1962 02:21:53
22. 22. Jitka Šulcová (CZE) Sport Team Snowboardingu o.s. Ž (4.) (4.) 1974 02:22:12
23. 23. Miroslav Pröller (CZE) Česká Lípa M (19.) (19.) 1970 02:22:59
24. 24. Miroslav Bezděk (CZE) Český běžecký klub M (20.) (20.) 1979 02:24:12
25. 25. Michala Týčová (CZE) Tyčky Ž (5.) (5.) 1986 02:26:12
26. 26. Jan Chroust (CZE) BK Falkenštejn (Krásná Lípa) M (21.) (21.) 1960 02:26:30
27. 27. Martin Unger (CZE) Horní Jiřetín M (22.) (22.) 1987 02:26:58
28. 28. Barbora Kulhánková (ALB) LK SLOVAN KARLOVY VARY Ž (6.) (6.) 1973 02:27:07
29. 29. Marek Scheithauer (CZE) Most M (23.) (23.) 1970 02:28:57
30. 30. Tomáš Plaček (CZE) ASK Děčín M (24.) (24.) 1963 02:29:45
31. 31. Erika Kičinová (CZE) KPA Pardubice Ž (7.) (7.) 1991 02:29:47
32. 32. Marek Bába (CZE) Ústí nad Labem M (25.) (25.) 1999 02:30:51
33. 33. Vasil Dogaru (CZE) AC Česká Lípa M (26.) (26.) 1981 02:31:58
34. 34. Libor Rygál (CZE) SK MAXTRI Liberec M (27.) (27.) 1962 02:33:59
35. 35. Lenka Štenclová (CZE) České Budějovice Ž (8.) (8.) 1988 02:34:43
36. 36. Martin Mikulka (CZE) Ústí nad Labem M (28.) (28.) 1977 02:36:34
37. 37. Nelly Kudrová (CZE) Praha Ž (9.) (9.) 1980 02:37:01
38. 38. Radek Zelenda (CZE) Krásná Lípa M (29.) (29.) 1986 02:41:05
39. 39. Miloš Mikulka (CZE) Ústí nad Labem M (30.) (30.) 1979 03:04:37
40. 40. Petr Habart (CZE) Kraslice M (31.) (31.) 1964 03:05:56
41. 41. Zdeněk Moravec (CZE) Ústí nad Labem M (32.) (32.) 1968 03:16:41